Club Achter de Duinen

Voetbalacademie V Meerten

Voetbalacademie V Meerten

Volg Cadd op Twitter

Volg Cadd op Twitter

Plaats Cadd op je iGoogle

Plaats Cadd op je iGoogle

Tussenstand

Tussenstand

Seizoensstatistieken

Seizoensstatistieken

Firefox in ADO Den Haag-stijl

Firefox in ADO Den Haag-stijl

Quote

We zijn blij dat het seizoen afgelopen is.
Aldus Maurice Steijn (Eredivisie Live)

Inloggen

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Zoeken

ADO nu gelukkigst in Haags Kwartier


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

25 januari 2009
ADO Den Haag heeft in Volendam drie belangrijke punten gepakt. Dankzij een doelpunt in het Haags Kwartiertje van Danny Buijs won de residentieclub met 0-1.

De wedstrijd was het aanzien bijna niet waard. Beide club speelden pover en er werden weinig kansen gecreëerd. In de eerste helft was Volendam nog de gevaarlijkste ploeg.

Na de rust kreeg ADO Den Haag meer mogelijkheden. Naarmate de tijd vorderde begonnen de Haagse harten angstiger te kloppen. Hun favoriete ploeg had die seizoen al te vaak de wedstrijd in de slotfase uit handen gegeven.

Deze keer waren het de geelgroenen die in de laatste vijftien minuten aan het langste eind trokken. Het Haags Kwartiertje was nog geen minuut ingegaan of de nieuwe aankoop Danny Buijs zette de 0-1 op het scorebord.

Dankzij deze overwinning is de rode streep weer drie punten verder van Den Haag verwijderd. Met 19 punten staat de residentieclub nu op een 14e plaats. De twee andere clubs uit Zuid-Holland, Feyenoord en Sparta zijn nog een punt boven de ADO Den Haag.
Ander nieuws:

Zie spelers

Zie wedstrijden

Reacties

Resultaat

Je kunt beter lelijk winnen dan mooi verliezen.
Morgen volle bak en pieken tegen Twente.
Woensdag 28 januari 2009 om 01:06 uur

supporter 4-life

3 punten YES...de wedstrijd ONGELOFELIJK .....      wat een verschil tegen heracles spelen we toppie en dit was gewoon weer eens niet om aan te zien !!!!hoe is het toch mogelijk om steeds in ons kwartiertjuh achteruit te voetballen ???IKKuh NIE BEGRIJP JEZUS MAN!!!!!...............................woensdag twente 2-1 KOM OP JONGENS!!!!!fc den haag 4-evah!!
Dinsdag 27 januari 2009 om 17:59 uur

Nickolson

wat een verschil t.o.v. de eerste seizoenshelft zeg. Deze wedstrijden verloren we toen nog, vaak in de laatste minuten, kansloos. Nu bewijzen de nieuwe spelers dat ze welkome versterkingen zijn. Nu Groningen thuis !!! linkerrijtje??
Maandag 26 januari 2009 om 17:42 uur

Oli4

Hoe je het ook bekijkt; dit seizoen spelen we gewoon degradatievoetbal. 3 Punten zijn dus van levensbelang. Tegen Heracles zag het spel er bij vlagen goed uit en wonnen we niet, gisteren zag het er niet uit en wonnen we wel, dus: "I REST MY CASE"
Maandag 26 januari 2009 om 16:18 uur

@money

je naam is leuk, als je daarvan nou wat naar ado brengt, kunnen we volgend jaar misschien een echte trainer kopen en echte spelers!
Maandag 26 januari 2009 om 15:47 uur

money

Wat een baggerwedstrijd. Maar wat wil je met zo`n trainer plus assistent die geen verstand van voetbal hebben.Zal ook niet anders worden.
Zonde van het geld.
Maandag 26 januari 2009 om 15:24 uur

Tevreden supporter

Heb vertrouwen Indirecta. Op zo`n kunstgrasveld winnen is zondermeer een prestatie. 020 verloor hier voor de beker.
Wij hebben 9 punten uit de laatste 6 wedstrijden.
De punten zijn nu even belangrijk dus niet zeuren over het veldspel. 
Als we volgende week van Groningen winnen kan ADO zomaar 11e staan.
In Den Haag moeten we tegen Twente woensdag maar laten zien waar we op dit moment toe instaat zijn.
Maandag 26 januari 2009 om 01:57 uur

Indirecta

Fantastisch, drie punten in de pocket. Daar wordt een ADO fan wel blij van. Maar niet van het wedstrijdbeeld. Het leek wel of ADO nog moe was van de reis naar Enschede. Of kunnen ze niet zo goed tegen het frisse weer? Is het nou zo moeilijk om in het laatste kwartier een tegenstander wat verder van de goal af te houden? Geen verdedigende kwaliteiten bij de middenvelders? Powel (ik was er al bang voor) valt me tot nu toe toch tegen. De eerste helft leek wel niveau 3e klasse amateurs. Verkrampt van beide kanten. Weinig spelvreugde. Verdedigend stond het bij ADO wel aardig. Als ze tegen Twente en Groningen aanvallend zo weinig brengen vrees ik het ergste. Volendam viel me trouwens ook erg tegen. ADO toch nog niet ingespeeld met de drie nieuwelingen? Zal er nog een echte spelverdeler opstaan? Vitesse, Graafschap en Roda gaan echt de krant niet zitten te lezen maar zullen er ook alles aan doen om uit hun dip te komen. Overwinning, ja, vertrouwen, nog niet!
Zondag 25 januari 2009 om 23:56 uur

Der Rudy

Wat een goeie dag vandaag. 020 heeft verloren en onze concurrenten hebben allemaal punten ingeleverd. Echt geniete.
Zondag 25 januari 2009 om 19:55 uur

Mitch

Die was nodig zeg, gelukkig. Maar de wedstrijd zelf...
Zondag 25 januari 2009 om 18:07 uur

fc

We zijn sterker geworden....
Klasse gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!

Wie weet wat er nog mogelijk is de komende wedstrijden............
Zondag 25 januari 2009 om 16:49 uur

Volgend seizoen wordt

Spelersklassement

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo De Graafschap
3-5
6 mei 2012

Zo maar een wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Sparta
2-4
17 maart 2007 om 19:30 uur

Stand Eredivisie

1 Ajax CL 34 - 76
2 F'noord vCL 34 - 70
3 PSV vEL 34 - 69
4 AZ vEL 34 - 65
5 Heerenv. vEL 34 - 64
6 Twente vEL 34 - 60
7 Vitesse 34 - 53
8 NEC 34 - 45
9 RKC Waalwijk 34 - 45
10 Roda JC 34 - 44
11 FC Utrecht 34 - 43
12 Heracles Al. 34 - 40
13 NAC Breda 34 - 38
14 FC Groningen 34 - 37
15 ADO D.H. 34 - 32
16 VVV-Venlo NC 34 - 31
17 Graafsch. NC 34 - 24
18 Excelsior ** 34 - 19