KKH - kalekophagenees
Het enige schikbarende aan Ado Den Haag is dat ze het tegen topclubs het echt niet slecht doen. Het andere schikbarende is dat we veels te veel verzaken om te scoren.
Nou Herenveen topploeg zondag dus gewoon thuis eroverheen wandelen zou ik zeggen.
Vrijdag 7 november 2008 om 03:27 uur
haaageneeze
Niet zeuren,begin bij de basis.
Verkeerde onervaren zonder vakkennis met een hoop blah blah trainer binnengehaald!!!!!!!!!!!!!!!!!
te licht voor een eredivisieclub.
Kijk VVV zonder hem komen ze er ook wel.
Jammer voor ons cluppie.
Maandag 3 november 2008 om 13:22 uur
Lop
We kunnen het bijna over FC Braamhaar hebben. Penalty was twijfelachtig, je kan fluiten, maar dan was het zeker ook een pingel toen Caracciolo onderuit geschopt werd, een paar minuten daarvoor. En het derde doelpunt was duidelijk buitenspel.
Jammah.
Zondag 2 november 2008 om 22:07 uur
FRank
Ik heb eindelijk weer eens kansen gezien in een uitwestrijd (positief) jammer dat ze niet benut werden.
Bij de 1e goal mocht Jenner wel erg makkelijk weglopen bij Pascal die ook geen poging meer deed omde bal te blokken.
Volgende week: nieuwe ronde nieuwe kansen. Dik 10.000 man en er allemaal achter staan
Zondag 2 november 2008 om 20:46 uur
hm
wat een kwallen zijn jullie zeg toen den haag de punten pakte hoorde we niks anders dan lof maar nu we wat minder presteren gaan ze gelijk janken echt daarom reageer ik bijna niet meer maar wou het even zeggen tegen de jankerds en de nep hagenezen den haag for ever wae dan ook
Zondag 2 november 2008 om 20:43 uur
HENK
ja volgende week MOET er gewoon gewonnen worden thuis van heerenveen geen gelul. pranjic geblesseerd, heerenveen speelt europa cup... je kan ze op geen beter moment treffen, alleen dan moet er wel gescoord worden en onze spitsen scoren niet :(
Zondag 2 november 2008 om 18:09 uur
el positivo
@Henk: We staan op dit moment nog netjes 12e dus je liedje lijkt me een beetje overdreven. Daarmee zeg ik niet dat we ff 12e gaan worden want ik teken op dit moment zo voor plek 15 aan het einde van de rit. En dan zien we het seizoen daarna wel weer verder. Zoals we allemaal weten zullen we de punten thuis moeten pakken. Dat moeten we dan wel doen want van Utreg hadden we gewoon moeten en kunnen winnen en PSV had minimaal 1 punt moeten opleveren. Dus dat zijn helaas 3 kostbare weggegooide punten. Maar ik blijf dus gewoon in handhaving geloven!
Zondag 2 november 2008 om 17:59 uur
haagsehoolie
blijf dan lekker weg. was niet best maar weer pech met wissels en als we die strafschop wel krijgen was hele andere wedstrijd geworden. we hebben geen wonderploeg maar wel 10 punten dus volgende week er 3 bij en gaat weer goed. geen vertouwen blijf lekker thuis of anders steun de ploeg!!!
Zondag 2 november 2008 om 17:25 uur
HENK
jij hebt aanknopingspunten gezien vandaag ? nou vertel op zou ik zeggen...
Zondag 2 november 2008 om 16:40 uur
bleke
Zondag 2 november 2008 om 16:25 uur
HENK
wij gaan degraderen jalalalala
Zondag 2 november 2008 om 15:53 uur