Club Achter de Duinen

Volg Cadd op Twitter

Volg Cadd op Twitter

Plaats Cadd op je iGoogle

Plaats Cadd op je iGoogle

Tussenstand

Tussenstand

Seizoensstatistieken

Seizoensstatistieken

Firefox in ADO Den Haag-stijl

Firefox in ADO Den Haag-stijl

Quote

ADO wil op termijn doorstoten naar de zesde plaats in de eredivisie en daar wil ik bij zijn.
Aldus Maurice Steijn (AD)

Inloggen

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Zoeken

Atteveld nog niet benaderd door AGOVV


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

1 juni 2010

Raymond Atteveld is voor AGOVV de droomkandidaat om de naar ADO Den Haag vertrokken John van den Brom op te volgen. De Apeldoorners hebben de nog niet gesproken met hun beoogde trainer.

“We hebben hem nog niet benaderd, maar zouden hem dolgraag voor de groep hebben.” Aldus Jan Artz, technisch manager van AGOVV in de AD/Haagsche Courant.

De problemen die ontstonden tussen Atteveld en de spelersgroep van ADO Den Haag zijn voor Artz geen reden om hem niet te willen: “Wat er ook is gebeurd bij ADO maakt ons niets uit, ik vind Raymond een fantastische trainer.”

De residentieclub is AGOVV geen vergoeding schuldig voor het wegplukken van John van den Brom. De oud-international had een clausule in zijn contract die bepaalde dat hij voor niks weg mocht.

De contacten tussen Van den Brom en ADO Den Haag werden een week geleden gelegd. Maurice Steijn en Bob Kootwijk blijven aan als assistenten. Soulmate Peter van Vossen komt daardoor waarschijnlijk niet.

Zie technische staf

Reacties

Soar

Zou ik ook niet doen....

Zondag 6 juni 2010 om 09:58 uur

lootje 070

Zou me niks verbaasen ook dat die niet wordt benadert door AGOVV.

;)

Zaterdag 5 juni 2010 om 22:57 uur

pollo

past goed bij hem deze club: AGOVV = Atteveld Grijpt Oren Van Voetballers

Vrijdag 4 juni 2010 om 19:18 uur

KaleHans

Karel, laat je even goed informeren, ADO en Atteveld zijn al reeds  uit elkaar....... er zijn dus totaal geen financiele consequenties meer of hij nou wel of niet naar een andere club gaat.!!!   

Ik ben blij dat die man al weg is nu....... waarom hebben we het dan nog steeds over hem? Voor mij part traint ie straks Aardappelboys of weetikveelwat...

Woensdag 2 juni 2010 om 09:19 uur

Karel KLaver

@MiG: dat is het inderdaad. Als hij een andere club vindt, zal dat voor ADO financieel vast en zeker gunstiger zijn dan wanneer ze hem tot het eind van het seizoen moeten blijven betalen. Zelfs als ze het verschil in salaris wat AGOVV kan betalen en hij wil verdienen moeten bijleggen, wordt onze club er financieel beter van.

Woensdag 2 juni 2010 om 08:27 uur

ADOsexual

@ Karel KLaver,

 

nee.... Steijn EN Kootwijk gewoon wegdoen, en Petrovic als assistent nemen.Van Vossen was een prima speler, maar als trainer schijnt het echt een drama te zijn: stugge, emotieloze hork die niet communiceert. Echt zo'n Standaard mossel zeg maar.

Dinsdag 1 juni 2010 om 21:13 uur

MiG

Is ook echt boeiend wat er met RA gebeurt...tss

Dinsdag 1 juni 2010 om 20:51 uur

Karel KLaver

Nu alleen Kootwijk nog ruilen voor Van Vossen -en iedereen is blij.

Dinsdag 1 juni 2010 om 20:32 uur

Lex Immers wil in de zomer vertrekken

Spelersklassement

Laatste wedstrijd

Logo NEC Logo ADO Den Haag
2-0
29 januari 2012

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo AZ
Vandaag, om 19:00 uur
Kyocera Stadion

Stand Eredivisie

1 PSV 20 - 42
2 AZ 20 - 42
3 FC Twente 19 - 39
4 Heerenveen 20 - 37
5 Feyenoord 20 - 37
6 Ajax 20 - 34
7 Vitesse 20 - 32
8 FC Groningen 20 - 29
9 Roda JC 20 - 28
10 Heracles Al. 20 - 24
11 RKC Waalwijk 20 - 24
12 NEC 20 - 23
13 NAC Breda 20 - 22
14 ADO Den Haag 20 - 22
15 FC Utrecht 20 - 21
16 Excelsior 20 - 14
17 Graafschap 19 - 13
18 VVV-Venlo 20 - 13