Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
7 november 2010
De spelers en technische staf van ADO Den Haag zijn met een groot feest onthaald bij het supportershome na de zege op Ajax. Het warme welkom begon al bij de afrit van de snelweg.
Er waren honderden supporters aanwezig bij het home. Een deel had daar de wedstrijd gezien, maar een grotere groep was er speciaal voor de huldiging naar toe gekomen.
Doordat de bus al op de A4 door fans werd opgewacht, ontstond er even een verkeerschaos op de snelweg.
Toen de hoofdrolspelers van die middag het supportershome bereikte, werden zijn met groot gejuich onthaald. Een aantal spelers gingen op de schouders en binnen ging het feest verder.
De spelersbus wordt aangehouden op de snelweg. Foto: Twitter (@raym89)
hoi fc den haag ik heb van jullie genoten ga zo door grote klasse
Maandag 8 november 2010 om 19:37 uur
sandra
het was ook echt heel graaf ze namen voor iedereen de tijd. daarom wil ik ze ook echt bedanken kum gino wesley verhoek die eerst even naar ze moeder wou en toch met mijn zoontje op de foto ging en kum ook nam gewoon de tijd voor handtekeningen toppie mannen en iedereen trouwens hoor.nogmaal gefeliciteerd met de overwinning op de joden.
Maandag 8 november 2010 om 11:08 uur
Stefan12222
Ongeloofelijk vet dit, jammer dat ik hier niet bij kon zijn, moest leren:S
ik heb eindelijk zin om naar school te gaan, enigste hagenees in de klas, rest allemaal joden:D:D:D
Ado is de baas in Jodendam !!!:D
Een vakkie een vakkie een vakkie stille joden !:D:D:D