Club Achter de Duinen
Club Achter de Duinen

Volg Cadd op Twitter

Volg Cadd op Twitter

Plaats Cadd op je iGoogle

Plaats Cadd op je iGoogle

Tussenstand

Tussenstand

Images

Images

Seizoensstatistieken

Seizoensstatistieken

Quote

Veel contracten lopen af, het zegt voldoende dat al die spelers nog door geen enkele club zijn vastgelegd
Aldus Raymond Atteveld in VI over kwaliteit in zijn selectie

Inloggen

Gebruikersnaam:
Wachtwoord:

Wetzel in verband gebracht met Sparta


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

8 februari 2010

André Wetzel zou mogelijk een van de kandidaten zijn om Frans Adelaar bij Sparta op te volgen. Dit werd gezegd aan tafel van het tv-programma Voetbal International.

Volgens Johan Derksen is er onrust ontstaan bij de raad van commissarissen van Sparta nu de club steeds minderpunten pakt. Wetzel heeft op de tribune gezeten om een wedstrijd van de Rotterdammers te bekijken. Hij zou een kandidaat zijn om Adelaar op te volgen, mochten de resultaten van de Kasteelclub uitblijven.

Dinsdag dient de arbitragezaak tussen André Wetzel en ADO Den Haag. De club moet dan uitleg geven over het wegsturen van de technisch directeur.

Bookmark and Share

Zie technische staf

Reacties

buidel

AW naar Sparta , ik denk dat hij wel past bij de Sparta cultuur ( grandeur) en daar goed zal presteren. Kijk , bij ADO presteren op niveau , het heeft er alle schijn van dat dat voor niemand mogelijk is de laatste tien jaar. waar zou dat aan liggen ?

We moeten het nu doen met een rvc waar je helemaal debiel van wordt vwb het algemeen beleid , en met de heer RA die het voor elkaar krijgt om een elftal dusdanig te laten presteren dat degradatie naar de Jupiler eng dichtbij komt.

Cynisch ? nee , zeker niet , het is de bittere realiteit

Vrijdag 12 februari 2010 om 09:54 uur

Peco

In het normale bedrijfsleven kun je iemand eruit flikkeren na op schrift vastgelegde (en soms door de werknemer ondertekende!) evaluaties.  Bij Wetzel is volgens het bestuur die wet niet aan de orde, nee natuurlijk niet, waar denkt het bestuur van ADO dat Den Haag ligt?... in Venezuela?...in Tanzania of welke andere bananenrepubliek?

Ik ben niet zozeer pro-Wetzel.

Ik ben anti-geld-wegpleuren...terug zijn functie krijgen dat gebeurt niet dus de andere optie is dan waarvoor hij en Vilé gaan: 340.000 Euros.

Dat is weer fijn geregeld... als ADO dik drie ton door dit geintje verliest dan moeten de verantwoordelijken eigenlijk verplicht een hele fles Tabasco in hun reetkanaal gespoten krijgen met zo'n afvoerontstopper waar 7 bar op staat... en de straf wordt uitgevoerd voorafgaand aan een thuiswedstrijd op de middenstip.

Woensdag 10 februari 2010 om 09:42 uur

MiG

LB

Dinsdag 9 februari 2010 om 13:17 uur

ha ha

Wetzel? pfffffffffff

Dinsdag 9 februari 2010 om 12:53 uur

Spartaan

@ Aaron Gouda Kakkerlakken club? We hebben een pleurishekel aan Zuid hoor.

Dinsdag 9 februari 2010 om 11:54 uur

Hans

Reacties hebben een hoog FC Den Haag niveau. Strontkar. Voorbeeldfunctie? Laat me niet lachen, Rvc. Voed eerst je eigen "adviseurs" eens op, Jagersma!

Dinsdag 9 februari 2010 om 11:29 uur

petje31

Strik erom heen en wegwezen

Maandag 8 februari 2010 om 23:58 uur

Marco!

En neem je topaankopen Ammi en Soltani maar mee!!!

Maandag 8 februari 2010 om 22:38 uur

aaron gouda

Rot maar naar die kakkerlakken club zwetsel ken je er daar ook een zooi van maken.

Maandag 8 februari 2010 om 22:12 uur

Soltani...

Spelersklassement

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Vitesse
1-1
6 maart 2010

Volgende wedstrijd

Logo FC Twente Logo ADO Den Haag
12 maart 2010 om 20:45 uur
De Grolsch Veste, Enschede

Stand Eredivisie

1 FC Twente 26 - 67
2 PSV 26 - 65
3 Ajax 26 - 61
4 Feyenoord 26 - 50
5 AZ 26 - 42
6 Heracles Al. 26 - 42
7 FC Utrecht 26 - 39
8 NAC Breda 26 - 37
9 FC Groningen 26 - 36
10 Roda JC 26 - 29
11 VVV-Venlo 26 - 28
12 NEC 26 - 28
13 Heerenveen 26 - 26
14 Sparta R'dam 26 - 25
15 Vitesse 26 - 24
16 ADO Den Haag 26 - 23
17 Willem II 26 - 20
18 RKC Waalwijk 26 - 12