Nieuwsbericht
Oproep: Ga naar De Graafschap
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
8 maart 2011 | 5 reacties |
Op jacht naar Europees voetbal speelt ADO Den Haag aanstaande zondag in Doetinchem tegen De Graafschap. De steun van een vol uitvak zou natuurlijk erg fijn zijn voor de spelers.
De voorgaande uitwedstrijden tegen NAC en Excelsior werden goed bezocht. Club Achter de Duinen ontving de oproep van een ADO-fan om ook dit duel massaal te bezoeken.
Kaarten zijn tot en met donderdag 21.00 uur te koop bij de Ticketbox-verkooppunten en kosten 32 euro.
Reacties
Peco
Tuurlijk is een autocombi relaxed maar met respect voor de mening van onze Pro FC uit de jaren '80 is het in de bus gewoon gezellag mits je alter ego 'Mr Smirnoff' ook meereist.
Verder vind ik het een zeperd 1e klas als supporters niet meereizen doordat het een busritje is van anderhalf uur, je staat GVD 4e, als dus daarom supporters besluiten om toch thuis te blijven, OK... dat moeten zij weten maar wat is uiteindelijk belangrijker?... protesteren tegen het niet hebben van een autocombi of je club steunen in een magisch seizoen?
No hard feelings, maar ja, het ik heb wel natuurlijk gelijk ;)
Verder moeten we drie punten daar ophalen want er doen er vier niet mee bij Der Grafschapf
Henk de boer
Pro FC, je hebt helemaal gelijk! Jammer dat Den Haag er onder lijdt..:(
Rikkie
Helemaal eens pro fc, ik ben ook van die tijd en heb hetzelfde probleem nu.
Vroegah zat ik bij een uitwedstrijd soms op de eretribune 'gewoon' tussen supporters van de tegenpartij en kon gewoon juichen als 'we' scoorden.
Zoals altijd...een paar gekken verzieken het voor de rest.., jammer !
adokid
Inderdaad jammer dat je alleen met een buscombi naar een uitwedstriijd kan gaan, dat weerhoudt veel supporters om te gaan
pro fc
In de niet verplichte buscombi tijd ging ik nog wel eens mee, maar tegenwoordig is het natuurlijk wel een heel gedoe met een verplichte busreis. Ik denk dat met name de wat rijpere supporter dat uren in een opgelaten sfeer heen er weer in een bus zitten toch wel een beetje gehad heeft.Ook met sommige midden noord types wil ik niet in een bus zitten trouwens. Ook bizar is dat als je buiten de stad woont zoals ik in Zwijndrecht en een uit wedstrijd naar bijvoorbeeld Nac wil bijwonen ik eerst naar het Fore park moet om in en uit te stappen. Het kan natuurlijk allang niet meer dankzij een toch grote groep debielen, maar ik denk met nostalgie terug aan de tijd dat je gewoon bij de uitkassa van de te bezoeken club een kaartje kon kopen (zelfs ajax).
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |