Nieuwsbericht
Hoe denken de voorspellers over ADO?
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
| 8 augustus 2026 | 15 reacties |
Wat voorspellen supercomputers, wedkantoren en anderen over de kansen van ADO in de eredivisie?
Laten we beginnen bij de supercomputer van sportdatabureau Opta. Deze computer heeft 10.000 simulaties van de eredivisie doorberekend. Voor ADO eindigt het volgens deze pc niet superpositief. De residentieclub eindigt 16e. Dat is geen directe degradatie, maar betekent wel nacompetitie voor het team van Robin Peter.
Ook de Toto doet een duit in het zakje. Het wedkantoor geeft geen duidelijke ranglijst, maar schrijft hoe de gokmarkt naar ADO kijkt. Daar wordt de gemiddelde Haagse fan niet blij van, want rechtstreekse degradatie lijkt volgens de Toto het meest voor de hand te liggen.
De satirische website Geenstijl is een stuk positiever. Het online magazine ziet ADO als 13e eindigen. Geenstijl wijst bij ADO op die ‘rare Duitse trainer’ die voor de groep staat en er vorig seizoen een prima ploegje van heeft gemaakt. “Laten we wel wezen, er zijn een hoop slechtere clubs in de Eredivisie dan ADO, dus de dertiende plaats zit erin.”
Dan heb je nog de kenner op het online discussieplatform Reddit. Ook de Redditors zijn best positief. Plek 13 wordt het vaakst genoemd. En anders plek 12, 14 of 15. Een enkeling ziet ADO bij de laatste drie eindigen.
En wie wordt er kampioen? Volgens de supercomputer van Opta maakt PSV de grootste kans.
Reacties
1905 DH
Tis alleen nog niet concreet of zo..!
Wat misten we vd sloot en jari btw. En inderdaad nog geen vervanging voor binnen nu.
Grijns
Korbach
Ik zie eerder Cambuur L'warden en WII direct eruit vliegen en dat wij misschien (hooguit) nacompetitie spelen. Maar ik zie ons, eerlijk gezegd, eerder ergens op plek 13.
Hagenees-in-de-Achterhoek
Hagenees-in-de-Achterhoek
Positie. Club
1. PSV
2. Feyenoord
3. Ajax
4. AZ
5. FC Twente
6. FC Utrecht
7. NEC
8. SC Heerenveen
9. Go Ahead Eagles
10. FC Groningen
11. Sparta Rotterdam
12. PEC Zwolle
13. Fortuna Sittard
14. ADO Den Haag
15. Willem II
16. SC Cambuur (nacompetitie)
17. Excelsior (degradatie)
18. Telstar (degradatie)
Hagenees-in-de-Achterhoek
De eigenaar heeft vorig jaar laten zien beleid te hebben, da tonen ze nu ook. Geen paniek aankopen doen, eerst kijken wat we te kort schieten en dan daarop de pijlen richten. Maar goed Hansie zal wel weer precies weten hoe het zit. Zuurpruim.
Hansiehansie
Rikkie1
Wat dacht je van die keeper ?.. , niet normaal zo slecht !
Raubaht
Het team van vorig seizoen staat er grotendeels nog maar de versterkingen zijn er nooit gekomen, op wat breedte aanlopen na.
Ik hoop op 2, misschien 3, voor Eredivisie begrippen absolute kanonnen die nog naar Den Haag komen.
Positief puntje; Cambuur lijkt een nog veel slechter team te hebben. Daar zijn de versterkingen 3 spelers van Jong Ajax, dat laatste eindigde in de KKD…
Wat dachten zij toen ze besloten jong Ajax naar Leeuwarden te halen?
Sapperderflap
maar ik hou hoop , altijd achter me clubbie
Korbach
Als er al iets bij komt, komt dat uit een volslagen onverwachte hoek. Het lijkt mij het meest voor de hand liggend dat eventuele zwakheden eerst bloot moeten worden gelegd, vooraleer er versterkingen kunnen worden aangetrokken. De winterse transferperiode zal dan uitkomst moeten gaan brengen. Ik zie Bolt niet zo gauw hun centen in transfervrije spelers zonder restwaarde stoppen.
Ronnie
Bovendien is dit de ere divisie en daar gelden er toch wel wat andere wetten.
Ik hoop dat ik er helemaal naast zit maar ben wel heel erg op me hoede met alle positieve geluiden.
Oldtimer o
Kijk hoe we er vorig seizoen voorstonden!! En hoe zijn we geeindigd.
Nee, we worden geen kampioen, maar handhaven moet kunnen.
En laten we vooral genieten van het spel wat ado vorig seizoen liet zien en wat dit seizoen ook wordt gespeeld.
En vooral POSITIEF achter onze club blijven staan!!
Kom op ADO, toon uw krachten!
Op het veld en op de tribune: positive steun!!
Ronnie
Wij hebben iets meer ervaring maar ook hier is het te weinig.
En schandalig dat er nog geen goede rechtsback is.
Ik houd me hart vast met az vanavond uit.
Rikkie1
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Vriendenloterij Eredivisie
| 1 | AZ | 5 | - | 15 |
| 2 | PSV | 5 | - | 13 |
| 3 | Feyenoord | 5 | - | 11 |
| 4 | Excelsior | 5 | - | 10 |
| 5 | FC Twente | 5 | - | 10 |
| 6 | Fortuna Sit. | 5 | - | 10 |
| 7 | Go Ahead | 5 | - | 8 |
| 8 | Ajax | 4 | - | 7 |
| 9 | NEC | 5 | - | 7 |
| 10 | FC Groningen | 5 | - | 7 |
| 11 | Sparta R'dam | 5 | - | 5 |
| 12 | Heerenveen | 5 | - | 5 |
| 13 | PEC Zwolle | 5 | - | 4 |
| 14 | Telstar | 5 | - | 4 |
| 15 | FC Utrecht | 5 | - | 2 |
| 16 | Willem II | 4 | - | 1 |
| 17 | ADO Den Haag | 5 | - | 1 |
| 18 | SC Cambuur | 5 | - | 1 |


