Voetbalacademie V Meerten
Plaats Cadd op je iGoogle
Firefox in ADO Den Haag-stijl
Quote
|
|
|
We zijn blij dat het seizoen afgelopen is. |
|
|
Aldus Maurice Steijn (Eredivisie Live)
|
ADO houdt vol tegen FC Utrecht
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
31 oktober 2010
ADO Den Haag heeft thuis de volle winst gepakt tegen FC Utrecht. De groengelen kwamen in een sterke eerste helft op voorsprong en wisten deze ook na rust vast te houden.
Net als woensdag in Groningen had dit duel twee gezichten. In de eerste drie kwartier zette de Haagse formatie een aantal mooie aanvallen op. Omdat de eindpass steeds niet helemaal goed was, bleef het 0-0.
Uiteindelijk viel het dik verdiende doelpunt in de blessuretijd voor rust. Lex Immer kopte een goede voorzet van Ricky van den Bergh binnen.
In de tweede helft creëerde ADO Den Haag nagenoeg niks meer. Utrecht zette druk. Omdat de Haagse verdediging dit keer goed functioneerde kregen de domstedelingen ondanks het overwicht weinig kansen.
Na een half uur billenknijpen klonk het bevrijdende eindsignaal en werd duidelijk dat de residentieclub zijn plaats in het linkerrijtje behoudt.
Reacties
pollo
eindelijk de NUL gehouden.....en geen Ammi achterin. Toeval?
Maandag 1 november 2010 om 09:14 uur
KaleHans
Coutinho heeft (weer) een goeie wedstrijd staan keepen en achterin vond ik Kum en Derijkc samen in het midden beter dan met Bosschaart die af en toe watte nonchalant is.
Ricky viel me heel erg mee, geen domme acties alleen bij balverlies dan schakelt hij net te langzaam om en is hij al te laat. Goeie wedstrijd van Leeuwin ook.
Nu volgende week gewoon Immers weer op het middenveld, de rest zo laten staan en Bulykin in de spits en minimaal 1 punt meenemen naar Den Haag!! Iemand al ergens iets opgevangen van de aard van de blessure van Verhoek?
Zondag 31 oktober 2010 om 21:34 uur
dennisvakkief
te weinig goals inderdaad. Komen in de laatste minuut nog ff goed weg nadat continho met nog net op zijn vuisten weg kreeg. Hoop dat verhoek zijn blessure niet te ernstig is
Zondag 31 oktober 2010 om 17:27 uur
peet Ignacio
Met m.pique(ben blij dat hij weer terug is) en Leeuwin als backs en Kum centraal achterin is hopelijk achterin het lek gevonden Volgende week Bulykin weer in de spits en Immers weer terug op het middenveld Een vast stekkie in het linker rijtje moet mogelijk zijn.
Zondag 31 oktober 2010 om 17:07 uur
ADODENHAAG
heerlijke overwinning.. met een beetje pech had je op het eind maar 1 punt gehad, maar lekker verdedigt en natuurlijk een fantastische 1e helft ( met te weinig goals )
Zondag 31 oktober 2010 om 15:33 uur
|
Zo maar een wedstrijd
1-0
26 augustus 2005 om 20:30 uur
Stand Eredivisie
|
1 |
Ajax CL |
34 |
-
|
76 |
|
2 |
F'noord vCL |
34 |
-
|
70 |
|
3 |
PSV vEL |
34 |
-
|
69 |
|
4 |
AZ vEL |
34 |
-
|
65 |
|
5 |
Heerenv. vEL |
34 |
-
|
64 |
|
6 |
Twente vEL |
34 |
-
|
60 |
|
7 |
Vitesse |
34 |
-
|
53 |
|
8 |
NEC |
34 |
-
|
45 |
|
9 |
RKC Waalwijk |
34 |
-
|
45 |
|
10 |
Roda JC |
34 |
-
|
44 |
|
11 |
FC Utrecht |
34 |
-
|
43 |
|
12 |
Heracles Al. |
34 |
-
|
40 |
|
13 |
NAC Breda |
34 |
-
|
38 |
|
14 |
FC Groningen |
34 |
-
|
37 |
|
15 |
ADO D.H. |
34 |
-
|
32 |
|
16 |
VVV-Venlo NC |
34 |
-
|
31 |
|
17 |
Graafsch. NC |
34 |
-
|
24 |
|
18 |
Excelsior ** |
34 |
-
|
19 |
|
|