Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

‘ADO levert topprestatie’


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

2 april 2013 6 reacties

ADO Den Haag is de verrassing van het linkerrijtje, zo luidt de mening van Aad de Mos. De Hagenaar is zeer te spreken over de prestaties van de residentieclub.


In een interview met Omroep West laat de analist zich zeer enthousiast uit over het aankoopbeleid van de club waar hij technisch adviseur is.


“Maurice Steijn heeft bijna een heel team moeten vervangen en als je dan in het linkerrijtje staat, dan is dat een enorme prestatie”, aldus De Mos. “Een groot compliment voor de technische staf.

 

Bekijk hier het volledige interview met Aad de Mos.

Reacties

ADO Boy

In Belgie noemen ze hem Aadje met z`n dikkenek , en zo lult hij ook : Oerdom , verleden week vertelde hij ijskoud dat Janmaat zijn trainer in de A1 Rene van Delft was , foutje Aadje Rene van Delft is nooit trainer van de A1 geweest.
Dus Aadje als jij iets niet weet hou dan je mond !!
Woensdag 3 april 2013 om 14:30 uur

dick

Aad lult maar wat. maakt hem niets uit , als hij maar in de publiciteit staat
Woensdag 3 april 2013 om 13:17 uur

corsto

Is dit al de eindstand dan Aadje?
We gaan echt nog wel een paar plaatsen zakken en eindigen mooi in het rechterrijtje.
Woensdag 3 april 2013 om 10:38 uur

Tommy

@tja

het scorend vermogen van jens toornstra?????
hoeveel heeft ie er hemaakt voor den haag 5?
maar voor de rest ben ik het wel met je eens
Dinsdag 2 april 2013 om 20:56 uur

R.E.

Puur eigenbelang, zoals we mogen verwachten van De Mos, om juist op dit belangrijke en ongepaste moment dit kortzichtige compliment te geven. Hij denkt natuurlijk: snel (mezelf) een pluim geven, voordat ADO niet meer in het linkerrijtje staat. Niet voor niets is het al ruim een halfjaar geleden dat buiten Den Haag een overwinning werd geboekt, met de wedstrijd van afgelopen zondag als triest dieptepunt. De spelers hebben op dit moment juist een andere boodschop nodig: keihard de schouders eronder om ervoor te zorgen dat ADO niet toch nog in problemen komt.
Dinsdag 2 april 2013 om 18:33 uur

Tja

Die Aadje toch, zeker een klap van een molenwiek gekregen tijdens het schaatsen.
Een Tob prestatie, met veel geluk, zonder Haagse strijd en bluf.
Nu het geluk op is blijft er niets meer over, de schoppers Wormgoor en Beugelsdijk zakken volledig door het ijs, het verlies van Toornstra`s loop en scorend vermogen is niet op te vangen er is geen echte visie, geen balans.
Zonder buitenspelers toch 4-3-3 blijven spelen met de verkeerde mensen op de flanken ipv 4-4-2 opportunistisch roeien met de riemen die je hebt en dat is niet veel.
Een tactisch zwakke coach die je ook niet veel kan verwijten om met deze op vele plekken niet eredivisie waardige spelers echt Haags voetbal te gaan spelen.
We mogen blij zijn dat er vele engelen op de lat hebben gezeten en als we als supporters nu voor de komende wedstrijd allemaal een kaarsje branden zitten ze er misschien weer,, nog 6 puntjes.
Dinsdag 2 april 2013 om 18:24 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5