Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

ADO moet `BilbADO` worden


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

9 mei 2022 3 reacties

In februari werden alle formaliteiten voor de overname afgerond, maar wat wil de nieuwe eigenaar precies?

 

VI schrijft in een artikel dat het wat de infomatievoorziening betreft tot nu toe bij een 'summier' interview met Bolt-vertegenwoordiger Ignacio Beritain is gebleven op ADO TV. Verder heeft Edwin Reijntjes in onder meer ADO Den Haag de Podcast wat gezegd.

 

Het enige wat we nu al met zekerheid kunnen zeggen is dat vrijwel alles gaat draaien om de jeugdopleiding, aldus het voetbalblad.


Daarbij wordt veelvuldig gewezen naar Athletic Bilbao. Dat zou een voorbeeldclub moeten worden voor ADO. Een unieke club in Baskenland. Bilbao heeft als stelregel enkel spelers uit de eigen regio te selecteren. Een club van, voor en door Basken. Een uiterst succesvol mechanisme. Het zorgt voor een sterke band met de achterban en het levert aardig wat transfergeld op. Den Haag moet zich nog meer gaan toeleggen op de eigen regio. 'BilbADO' zoals er intern al wordt gezegd.


De nieuwe beleidsbepalers zeggen dat ze niet langer willen opleiden voor Ajax, Feyenoord en PSV, maar voor de Europese top. 


Het zijn volgens VI grote woorden. 'We zijn heel benieuwd hoe ADO dat wil bereiken. Wie de jeugdopleiding gaat aansturen, wat het de club gaat kosten en hoeveel tijd Bolt hier voor uit wil trekken? Een grappig detail is dat de nadruk moet komen te liggen op de eigen jeugd maar dat spelers en zaakwaarnemers zich beklagen dat ADO recent spelers uit Oekraïne oppikte. Waar ligt dan écht de prioriteit?', aldus het voetbalblad.

Reacties

AussieAdo

wie, jij?
Dinsdag 10 mei 2022 om 11:09 uur
Sukkel...
Dinsdag 10 mei 2022 om 10:22 uur

AussieAdo

weer dat 020-VI, snappen niet het verschil tussen na-comp en volgende seizoen (m.a.w. toekomst). Lekker bezig....

"De nieuwe beleidsbepalers zeggen dat ze niet langer willen opleiden voor Ajax, Feyenoord en PSV, maar voor de Europese top."
Tja vinden/wensen wij al 300 jaar...
Lekker niet belangrijk wat dat rag vindt...



Dinsdag 10 mei 2022 om 00:13 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
3-4
2 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
9 mei 2025 om 20:00 uur
Seacon Stadion - De Koel, Venlo

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 37 - 82
2 Excelsior * 37 - 74
3 SC Cambuur 37 - 68
4 ADO D.H. + 37 - 67
5 FC Dordrecht 37 - 65
6 Graafschap 37 - 62
7 Telstar 37 - 58
8 FC Emmen 37 - 56
9 Den Bosch + 37 - 55
10 Jong AZ 37 - 49
11 Roda JC 37 - 49
12 FC Eindhoven 37 - 48
13 Helmond Sp. 37 - 46
14 VVV-Venlo 37 - 41
15 MVV Maastr. 37 - 40
16 TOP Oss 37 - 37
17 Jong Ajax 37 - 35
18 Jong PSV 37 - 27
19 Jong Utrecht 37 - 23
20 Vitesse -39 37 - 2