Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

ADO weer zorgenkind KNVB


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

29 januari 2013 14 reacties

ADO Den Haag is door de KNVB teruggezet naar categorie 1. De financiële situatie van de club wordt daarmee als zorgelijk gewaardeerd.


De afgelopen jaren zat ADO Den Haag net boven de grens en door dit jaar net daaronder. Verscherpte regelgeving is hier mede de oorzaak van, zo luidt de verklaring van club. De groengelen zijn desalniettemin de enige uit de Eredivisie in de categorie.


Ondanks dat er na het afgelopen seizoen eindelijk zwarte cijfers werd geschreven, is er nog steeds een negatief eigen vermogen van 1,2 miljoen.

 

Omdat de toeschouwersaantallen en sponsorinkomsten dit jaar tegenvallen, moet ADO Den Haag flink verdienen aan transfers om niet in het rood te eindigen. Als er geen spelers worden verkocht, zorgt het negatieve vermogen er voor dat verlies lastig is op te vangen.


ADO Den Haag laat weten het voorzichtige financiële beleid van de afgelopen jaren voort te zetten en binnen drie jaar uit categorie 1 wil zijn. De club stelt daarvoor een plan van aanpak op.

 

Op basis van het plan bepaalt de KNVB welke financiële spelregels gaan gelden. Het zou dan zo kunnen zijn dat er geen transfersommen mogen worden uitgegeven, zoals dit jaar voor Danny Holla en Vito Wormgoor is gedaan.

Reacties

dick

Enig inzicht in de salarissen ? Niet normaal toch wat sommige spelers bij ADO verdienen ? Waar gaat dat over ? Trouwens niet alleen bij ADO , ook bij NAC e.d komen zulke wantoestanden voor. terug naar normaal doen : Gewone normale salarissen , halve dagen bij een sponsor werken , kaartjes voor toeschouwers betaalbaar maken , infrastructuur verbeteren ( hels karwei om met openbaar vervoer naar het Kyocera stadion te komen ) , zooitje meelopers op technisch en commercieel gebied er uit mikken , dan komt het weer helemaal goed.
Donderdag 31 januari 2013 om 13:03 uur

harold

Is maar 1 man die hier verantwoordelijk voor is....penoza vd Kallen...samen met dei volvreter van een bijersbergen..bloedhonden
Donderdag 31 januari 2013 om 08:32 uur

Hermanos

Geen supportersproblemen maar voor de zoveelste keer problemen bij ADO zelf. De financieen niet op orde en hoe kan dat. Te weinig toeschouwers en geen beterbetalende sponsor. Zo zal het blijven, dus geen enkele toekomst zo.
Maar als we bijvoorbeeld een Chinees of wie dan ook met geld hier kunnen binnen halen is het probleem opgelost en kunnen we spelers op nivo kopen, stadion uitbreiden en meedoen voor een kampioenschap. Nu is het naar beneden kijken en overleven. Hoe goed we nu ook staan, het kan zo voorbij zijn.
Dus directie van ADO, kunnen jullie je zetel niet meer uitkomen of zo? Ga nu eindelijk wel iets doen. Dit moet toch een uitdaging zijn.
Donderdag 31 januari 2013 om 00:14 uur

jaapie070

Het blijft toch op te lossen met goed voetbal, daardoor willen ook kwalitatief betere transfervrije spelers naar ADO komen waardoor het niveau omhoog gaat, het stadion voller komt te zitten, meer merchandiser en er meer inkomsten zijn. Vergelijk het stadion van nu maar met het Europese seizoen.
Woensdag 30 januari 2013 om 22:50 uur

Tja

sterke moet natuurlijk zijn sterkte.

Want het wordt een zware klus dit weer op de rails te krijgen.
Vandaar dat enthousiaste lieden, kwamen zagen en niet overwonnen maar het schip voortijdig verlieten.
Woensdag 30 januari 2013 om 16:03 uur

Tja

Niet onverwacht, het is gewoon cashen voor de investment bobo`s en aan der stutten trekken.
Dan was dat ene hardnekkige verhaal over "vreemde toestanden" dus niet ver bezijds de waarheid.
Het kan snel gaan in zo`n situatie, banken en gemeenten staan niet meer garant, problemen met salarissen, ontevreden spelers, leegloop en dan wordt het echt moeilijk, sterke huidig management.
Woensdag 30 januari 2013 om 15:56 uur

corsto

Is geheel niet verrassend dit laatste nieuws.
Onze mooie financiele meneer VDK is met een mooie lulsmoes weer vertrokken en nu zit Ado met de gebakken peren.
Zo mooie als hij het allemaal schetste voor hij vertrok is het dus niet.
Er komen geen spelers meer,we gaan alleen nog verkopen.
Als er al iets te verkopen valt natuurlijk.
En dan maar hart vasthouden dat we er dit jaar inblijven.
Maar ja op wat voor basis blijven we er dan in!!!!!!!!!!!
Ik blijf me clubbie in ieder geval door dik en dun steunen!!!!!!!!!!!!!!
Je moet er toch niet aan denken dat de mooiste club weer degradeert of nog veel erger.
Ik moet er niet aan denken.
Woensdag 30 januari 2013 om 11:25 uur

rooney

Denk dat we kunnen concluderen dat "Sjakie" vanaf het begin gelijk heeft gehad over het wanbeleid dat gevoerd is sinds vdK aan de macht is en dat de laatste twijfelaars nu ook gaan inzien dat het één grote puinzooi is bij Den Haag. Saneren en bezuinigen is dan absoluut niet voldoende. Het beleid moet radicaal om en de mensen zullen hiervoor verantwoording moeten afleggen.
Woensdag 30 januari 2013 om 07:35 uur

DHFC070

Nac heeft net een schuld van meer dan 6 miljoen omgezet in een lening bij een clubje vrienden / vermogende mensen.

Utrecht heeft altijd nog Van Suemeren die garant staat. Hij zou geen cent meer in de club stoppen maar toch heeft hij het tekort van 5 miljoen afgelopen seizoen weer op zijn bordje genomen.

Feyenoord is op de goede weg en die gaan nog veel spelers verkopen voor leuke bedragen. Goede jeugdopleiding is het halve werk.

Roda JC is bezig om gezond te worden en dit zie je dan ook terug op het veld. Van een subtopper naar een degradatiekandidaat.

Welke zorgenkindjes zijn er nog meer? Het heeft weinig zin om naar andere clubs te kijken.
Woensdag 30 januari 2013 om 06:21 uur

MiG

Eigenaardig dat we de enige eredivisie club zijn in die categorie. En NAC dan? (om maar eens een voorbeeld te noemen)
Woensdag 30 januari 2013 om 03:59 uur

drethehague

andere trainer en zit er weer 13.000 man gem door mooier en haagser voetbal is 120.000 per thuiswedstrijd erbij......
Dinsdag 29 januari 2013 om 23:36 uur

TillValhall

Saneren, hand op de knip, financieel gezond worden en proberen zelf eigen vermogen aan te gaan kweken. Dat begint bij goed doorselecteren.

1) Verkopen/af laten lopen: Zwinkels, Ammi, Gielisse, *Beugelsdijk, Horváth, *Wormgoor, Jansen, Mulders, Rado, Tihouna, Toornstra, Visser, Poepon, Elbers, Vicento.
2) Op te leveren/vrij te komen geld wegzetten en oppotten.
3) Agressief achter debiteur 010 aan gaan zitten: binnen 10 dagen voor Immers het volledige uitstaande bedrag betalen of Fernandez komen bezorgen.
4) Met sponsors, externe financiers en Chelsea om de tafel gaan zitten voor Omeruo. Als hij niet haalbaar is komt Leeuwin wat mij betreft RCV te staan.

*betrekken in een niet-financiële ruilconstructie met Willem II voor Peters.

5) Waarbij je uit moet proberen te gaan van een basisteam voor volgend seizoen:

Coutinho

Malone-Omeruo/Leeuwin-Peters-Supa

Tano-Holla-Meijers-Mendes

Fernandez-Chery

met Van Duinen, Leeuwin [als Omeruo vast te leggen is], Korte, Broekhuizen, Buwalda e.d. achter de hand.
Dinsdag 29 januari 2013 om 20:57 uur

TillValhall

@MiG

Daarom hamer ik ook zo ontzettend op die financiële discipline. Het zien te verkopen van overbodige/niet goed genoeg/in the picture zijnde spelers, en het vervolgens in kas houden van de opgeleverde munten [lees: wegzetten en oppotten]
Dinsdag 29 januari 2013 om 20:27 uur

MiG

hoe verrassend
Dinsdag 29 januari 2013 om 20:18 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5