Nieuwsbericht
ADO wil hoofdprijs voor Immers
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
1 augustus 2011 | 41 reacties |
ADO Den Haag is niet van plan om Lex Immers zomaar te laten vertrekken, zo luidt de reactie van de club in de VI op de interesse van Feyenoord.
Mark van der Kallen zag tot zijn verbazing een transfersom van 800.000 euro in de media circuleren. 'Een lachertje', noemt hij dat.
Voor de vraagprijs verwijst hij naar het bedrag van vijf miljoen euro dat de Rotterdammers voor Leroy Fer willen hebben. “In onze ogen is Lex niks minder dan Fer. Sterker: hij kan ook nog eens aanvallen. Dus dan heeft Feyenoord een idee welk bedrag wij voor ogen hebben.”
Lex Immers wilde eerder niet reageren op de interesse uit de Kuip, maar volgens VI kan hij niet wachten om daar te beginnen. “Ik denk dat de supporters van Feyenoord behoefte hebben aan een speler die elke week het gras voor ze opvreet. Nou, die speler wil ik zijn. Mijn droomscenario is dat er een akkoord komt waarmee alle partijen, ADO Den Haag, Feyenoord en ikzelf tevreden kunnen zijn.”
Lees meer over
Reacties
quinten
immers gesignaleerd bij tatoo bob naast de ooievar een portret van lee towers op zijn rug is dat nou die jongen die liep te zeiken over het vertrek van van den brom. wat een lachertje is dat zeg. praten over een volksclub maar dat zijn alle clubs van een stad waar men supporter van is
Boellie
Tjonge Lexie toch,..je zal maar die Haagsuh Reiger van je rug moeten laten laseren...
Haga
Sorry voor alle Rotterdammers, ja Feyenoord is een grotere club, maar hoe je het ook wendt of keert ,is voetballen bij Feyenoord echt geen verbetering (en dat gaat het de komende jaren ook echt niet worden). Ik zou dus echt twee keer nadenken als ik Lex was. Als hij ADO dan toch wil gaan verlaten, zijn er voor hem betere clubs. Succes met je beslissing Lex !
ADO Supporter
Als Steyn defensiever gaat spelen dan vorig jaar,dan ligt ie snel uit de gratie bij supporters! Strijd en aanvallend voetbal is wat we willen zien! Geen Adelaar en Ratteveld taferelen,want dan ben je de lul!
ootje1970
lex is een goede voetballer maar heeft een min puntje hij heeft geen zelfvertrouwen van de brom was altijd op hem in aan het praten , en stein doet dat niet en zit der dichter op daarom gaan verhoek ,immers en ...... weg .
ze gaan weer anders spelen niet op de aanval en dat willen die jongens graag ,daarom gaat die weer twijfelen en daarom wil die weg ligt niet aan de speler maar aan de trainer ,ben weer bang dat weer terug bij af zijn geen groei nog steeds geen sponser ik weet niet wat ik er van moet denken ik hoop het best
Wes
Heb me idd. vergist in de naamstelling van de categoriën, dat neemt niet weg dat feyenoord in de categorie zit waar de scherpste controle op is. Met feyenoord gaat het dus niet alleen sportief minder maar ook financieel en het blijft een feit dat feyenoord lang niet meer is wat het geweest is en het nog maar de vraag is of het nog wat gaat worden en als we dit jaar degradatie voetbal gaan spelen dan wordt onze grootste concurent feyenoord ;-)
ad propaganda
ach, ach nou wil Immers weer DOLGRAAG naar de Kuip.
Lex wil vooral verschrikkelijk, enorm, ongelovelijk en onvoorstelbaar en vooruit DOLGRAAG van Omania en Vitesse winnen.
Plop
@ ikkuh
Aisatti is een eeuwig talent van het type mooiweervoetballer, lijkt me niks voor ons. Lasse Schone van NEC?
Bulykin is nu te duur voor ons. Vraagprijs 2,5 mln en een salaris van 1mln +. Voor dat salaris lopen Immers, Verhoek, Vicento én Toornstra een jaar te ballen.
ikkuh
in 1 pakketje aan jol verkopen dan buly en aissati halen
ikkuh
mocht ie gaan dan aissati halen goeie speler wilminder verdienen als ie maar speelt kost 1 miljoen
Waussie
Immers Rules ! Onze motor op het Middenveld !! Respect!
Henk "maatje groter"
Over "maatje groter" gesproken. Je moet eens vragen aan b.v. Frans Geurtsen hoe groot DWS was. Helaas bestaat DWS niet meer.
@wes
morrison
sommige hier maar ouwehoeren over immers,geen echte hagenees,moet zyn tattoo weglaten halen etc.,hy speelt nog steeds hier by ons hoor.nee je bent een echte supporter als je hem nu afbrand,makkelyk he,de media naroepen.ken je beter by de telegraaf gaan werken of zelf een tattoo van j.cruyff nemen.
Wes
ps. Ik reageerde op het verhaaltje van Henk
Wes
Iedere keer als ik jouw stukjes lees krijg ik de gedachte dat je het erom doet, je vindt het waarschijnlijk heerlijk om dwars te liggen en een andere mening te hebben en reakties uit te lokken.
Verwensingen zijn niet nodig want er zijn argumenten zat tegenover de onzin die jij verkoopt.
Het feit is dat feyenoord in categorie 3 zit en ADO in categorie 2.
De club feyenoord kan geen spelers aantrekken omdat zij onder curatele staan en hebben de zogenaamde vriendjes van feyenoord nodig om ze financieel bij te staan.
Adil Auassar te verkopen aan RKC dus dat zegt genoeg of feyenoord een maatje te groot is. We kunnen dit wel aan Schoenmaker vragen maar ook Schoenmaker maar we leven nu in een andere tijd.
Henk
Er zijn er hier een paar behoorlijk de weg kwijt. Let op kenners:
Feyenoord heeft een budget voor salarissen dat 2,5 keer zo hoog is als dat van ADO. Als het erom gaat kom je daar dus dik achteraan sukkelen.Ik hoorde net van die jochies van Den Haag Centraal op de radio de deskundige opmerking dat ze bij Feyenoord nog geen ijsje kunnen kopen. Humor, laten we hopen, maar ik vermoed dat die presentator het nog meent ook. Weet hij veel.
Helaas voor ons is die club van Zuid wel een paar maatjes groter dan wij. Vraag het even na bij ADO spelers die ooit ook in Rotterdam speelden. Schoenmaker, Van Leeuwen, Melis en Haak bijvoorbeeld.
Voorlopig kunnen ze zich permitteren om Fer aan zijn contract te houden. Wij hebben nog een vuiltje van het afgelopen seizoen liggen dat nog afgedekt moet worden: 2,5 miljoen exploitatietekort.
Logisch dat we dan spelerts moeten laten gaan. We zijn toch niet zo achterlijk om te denken dat een rijkaard als vd Kallen er een cent bijlegt?
Ik wacht met belangstelling jullie verwensingen af. Zo gaat het namelijk altijd als er geen argumenten meer zijn.
MR P
Al die gasten worden helemaal gek gemaakt door hun zaakwaarnemers, deze geldwolven (bij Lex Immers is Frank Schouten zaakwaarnemer) verdienen alleen maar geld als hun spelers worden verkocht en hebben maar 1 doel voor ogen: zoveel mogelijk fee pakken over de rug van die gasten!!
TT
Het is toch goed om te horen dat clubs belangstelling hebben voor onze spelers? Wanneer heeft FCDH nou voor het laatst een speler voor een leuk bedrag verkocht??
Ik zeg: CASHEN
Ooit gedacht dat er voor Verhoek 1.7 mln geboden wordt?? Vorig jaar had FCDH geen stuiver voor Verhoek gekregen.
FCDH moet blijven investeren in talenten en daarna verkopen. Zonder transfergelden blijf je onderaan bungelen.
AD = Algemeen Dopeblad made in 010
Het AD is een Rotterdamse krant en zal dus altijd voor de belangen van Feyenooit opkomen, het is dan wel een vodje dat wij ook worden geacht te lezen, maar het is en blijft een krant waarmee je je virtuele reet schoon kunt vegen.
Wat betreft Immers, onkruid hoort op Zuid, en Immers is 100% hagenees dus die slaapt er wel een paar nachtjes over.
Als die toch weg wil naar Feyenooit, nou, hartstikke leuk voor hem, heel erg frisse timing ook, Judas II is dan inderdaad geboren.
Verder hoop ik voor Feyenooit dat er in de investeerdersgroep iemand uit Malaga zit, ja inderdaad, dat dorp uit Spanje dat op halve kracht het onkruid uit Zuid kutjedol heeft gespeeld afgelopen weekend, want zo iemand gaan ze wel nodig hebben om de transfersom van minimaal 5 met zes nullen op te hoesten.
Een tatootje met een grote 'F' zetten ze trouwens gratis en voor niets voor Lex denk ik op de Kruiskade als het ooit zo ver zou komen.
Boellie
Lex heeft gewoon met verstand een langdurig contract met ZIJN enige echte club ADO afgesloten. Feij. zal dus heel flink moeten gaan lappen als ze 'm echt willen :-) , daarbij, wij willen 'm niet kwijt. So, keep dreaming daar in Zuid!
2ggf
denk dat je gelijk hebt. het is begonnen met een collum in de v.i, toen een belachelijk stuk in t ad. (kan je ook schrijven over Tim Matavz naar ADO wanneer er een grote geldschieter opstaat, alleen maar het woord Immers te vervangen door Matavz.)
vervolgens roept die draak ik vind 8 ton wel een mooi bedrag en een rel is geboren. Wanneer Immers zelf zou willen zal Feij. dik over de brug moeten komen. Als het dan zijn keuze zou zijn het zij zo, hij zet zit altijd met hart en ziel in, dat kan je hem nooit ontzeggen
Wes
@Henk
Denk jij soms dat we achtelijk zijn ofzo, veel anti Lex reakties zijn niet van hagenesen maar van domme feyenoorders die denken iets te kunnen forceren, denk jij soms dat we dat niet door hebben!
Misschien wel van één en dezelfde persoon of misschien wel van jouzelf.
Knoop goed in je oren Henk dat wij Lexi niet laten vallen, hij richt zich voorlopig nog op ADO!
Henk
@Lex Immers
Kijk goed naar de reacties op deze site van al die schreeuwers die tot gisteren nog "We love you Lexie, we do" voor je zongen. Niks waard die gasten. Je hebt er altijd zelf tussen gestaan op MN. Nu begrijp je misschien met wat voor een stelletje je daar stond te schreeuwen.
Je moet je eigen beslissing nemen, samen met je gezin. En denk aan Cruyff die altijd zegt dat er niemand een brood voor je koopt omdat je Lex Immers heet als je uitgevoetbald bent.
Je ziet aan de reacties dat je het van die domme egoïsten niet moet hebben. Ze laten je vallen als een baksteen als je niet doet wat zij willen. Denk na, praat met je manager en kies voor jezelf. Als het er om gaat kiest niemand voor jou omdat je profvoetballer in je eigen stad was.
Succes jongen, waar je ook heen gaat. Ik heb jaren van je genoten. Bedankt daarvoor.
ggf
Heb toch steeds meer het gevoel dat hier sprake is van "wens denken" van Rotterdamse kant. Volgens mij komt het niet zo zeer van de kant van Feijnoord zelf maar veel meer van deze en gene die om Feijenoord heen lopen, zoals de Rotterdamse media/het AD.
Het is daarom goed dat er nu vanuit ADO ook een keer wordt gereageerd. Misschien houdt dat gezeur over spelers die staan te springen om te vertrekken bij ADO een keer op.
Dit wordt toch echt een beetje vervelend zo. Lijkt me ook voor de betreffende speler(s) heel lastig. Zo'n Immers weet wellicht van de prins geen kwaad maar wordt nu wel al door diverse ADO aanhang
met de nek aangekeken. Mijn advies aan die aanhang; laat je niet - op voorhand - gek maken en lach gewoon schamper op al die berichtgeving. Als straks blijkt dat Immers (of wie anders ook) alsnog weggaan voor een paar miljoen dan lossen we dat ook wel weer op. Geloof in eigen kunnen is ook wat waard.
TONH
er gaat niks gebeuren.....mag echt niet van de KNVB
wat willen ze 3,...4.....5...mil voor immers?
nee feyenoord heeft al een heel dure trainer.....
5,..zou lekkah zijn voor ado....MOOI,..dach t wel
buly...terug,..verhoek..bij ado,..en een nieuwe halen voor t midden?
gaat t echt weer goed worden,..dach t wel
maaaaaar,...verhalen,..verhalen,...
Erik FC DEN HAAG
Tja
Draait misschien uit op een ruil met Fer, 1+1= Immers 3
janjazz37
Vergeet niet dat er in een recent beleidsplan staat dat de club
vooralsnog een stevige tranferopbrengst nodig heeft..........
Tedje
@Peet
We dachten precies het zelfde. Ik neem aan dat je ook Musa bedoelt?
Tedje
Als ze 5 miljoen willen betalen moet ADO het zeker doen. Dan kunnen ze Buly halen en houdt je geld over. Als dan ook Verhoek niet te behouden blijkt dan moeten ze voor hem Musa van VVV halen. Gevaarlijke buitenspeler die ook nog een goaltje maakt zo nu en dan. Die moet je toch wel kunnen halen voor die centen?
peet
Ga maar lekker naar feijenoord. Judas de 2e. Met Cherry, Toornstra, en Rado hebben wij een prima middenveld. Eventueel Jan Arie v.d. Heiden erbij en Bulykin weer in de spits. Ook Verhoek mag zo snel mogelijk vertrekken, en dan die rechtsbuiten van VVV aantrekken.
Niels
Tja
Moeilijke zaak, wat heb je aan een speler die om wat voor reden dan ook niet meer wil?
Verkopen voor een goede prijs dan maar.
Indirecta
Als Feyenoord 7 miljoen kan betalen, uiteindelijk heel de VS leeft op de pof, dan is dat toch prima. Lex heeft de afgelopen 3 wedstrijden echt het gras niet opgevreten voor ADO en als er geen goede coach komt gaat dat het hele komende seizoen ook niet gebeuren. Lex kan wel leuk liedjes zingen voor You Tube samen met Judas. Maar met zakemensen weet je het nooit. Ik zie het zomaar gebeuren dat hij weer voor een fooitje naar Feyenoord gaat. Ach, ach wat heeft ADO de hele geschiedenis door toch een schitterende talenten voor een habbekrats de deur uitgedaan. Wanneer komen we nou eens van die schlemilige
instelling af? Het is om je groen en geel te ergeren.
6.000.000 Euro
Ik begrijp trouwens niet wat Immers bezielt, is die bezopen of zo?...eerst een wanprestatie leveren in de Europa League en dan gaan lopen te kutkammen door naar Rotterdam Zuid te willen?
Kan iemand geen pilletje onder de tong leggen van 'm?
VD Kallen heeft 101% gelijk, ik word een beetje schijtziek van die spelers die pochen dat ze zo gek zijn op groengeel, maar als puntje bij paaltje komt gaat cultheld number one zwaar chansen met Feyenoord...een voetballer moet gewoon net als vroeger een slaaf worden van de club en geen ene kloten te zeggen hebben, daarvoor wordt die goed betaald.
ga lekker oude kranten ophalen
Roland ! Kunnen jullie misschien nog een speler van excelsior betalen. Nog even dan SPARTA weer de club van Rotterdam ! Niets maar dan ook helemaal niets kunnen jullie kopen, ga eerst de schulden maar aflossen aan de "vrienden"van Feyenooitmeeriets. Daarbij zou ADO lex niets in de weg leggen bij een goede verbetering, eerst eens kijken of de kleuterklas van super Ronnie Vlaar in de eredivisie kan blijven.
Roland
5 miljoen wil ado voor immers.
Dan krijg je zeker Toornstra en Verhoek er gratis bij.
Ze sporen echt niet meer bij ado.
Hou niet van achterbakse Figuren
Wat een lachertje! Als hij zo spreekt in de VI,dan zeg ik maar 1 ding: Maak van die tattoo op je rug maar 1 vette F van! Vieze gore verrader!Man van de club en zogenaamde MN supporter,die zijn eigen clubje met problemen opzadelt en ons terug werpt in ontwikkeling!Je timing en achterbakse interview is bijna net zo laag als wat v/d Brom heeft geflikt!
v/d Kalle terecht dat je onderste uit de kan wilt! Ze hebben wanprestatie geleverd tot nu toe in Europa tegen een stelletje ameteurs,Taurus en daarna Nicosia. En nu op het laatste moment willen vertrekken en ADO met vet groot probleem opzadelen! Hier wordt Den Haag terug geworpen in de tijd!
Wes
Ik geloof niet dat Lex dit heeft gezegt, berichten spreken elkaar tegen want een ander bericht verteld dat hij niet op geruchten in gaat en zich volledig focust op donderdag.
FCDH for ever
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |