Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Carrièremove Van Zweden: opletten dat ik me hierin niet vergis


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

5 juli 2022 3 reacties

John van Zweden heeft zijn eerste huwelijk gesloten. Hij heeft het er veel drukker mee dan hij had verwacht.

 

De Behangkoning is sinds dit weekend te boeken als trouwambtenaar. En dat wordt vanuit het hele land massaal gedaan, zo schrijft het AD.

 

‘Ik moet je eerlijk zeggen, ik ben redelijk zenuwachtig’, appte Van Zweden kort voordat zijn eerste huwelijk als Buitengewoon Ambtenaar van de Burgerlijke Stand (BABS) op de planning staat. 

 

Bij café ‘t Afzakkertje in Leidschendam verscheen de bekende Hagenees zaterdag in zijn toga, met een geborduurde ooievaar op de borst, om het huwelijk van Martin en Saskia te sluiten.

 

Van Zweden dacht het even voor de lol te doen, maar was tijdens de cursus voor BABS al geschrokken wat de functie allemaal vereist. ,,Je bent toch al snel 45 uur met een huwelijk bezig. Je voert gesprekken met het bruidspaar, getuigen en de gemeente. En de speech. Vergis je niet, die schrijf je twintig keer opnieuw.”

 

Wat betreft klandizie heeft hij niks te klagen. ,,Ik moet eigenlijk nog beginnen, maar ik heb nu al 21 huwelijken op de planning staan, terwijl ik hoorde dat een gemiddelde BABS er tien in een jaar doet”, zegt hij. ,,Dat had ik zeker niet verwacht. Of het ook een blijvende, nieuwe baan is? Daar moet ik nog even goed over nadenken. Ik moet wel opletten dat ik mezelf hierin niet ga vergissen.”

 

Van Zweden wil op termijn alleen nog maar ingaan op verzoeken die zich maximaal een half uur van Den Haag bevinden. ,,Anders maak ik mezelf knettergek. Ik heb straks ook huwelijken in Kerkrade en Haaksbergen staan. Ik dacht dat ik vooral aanvragen uit de hoek van ADO Den Haag zou krijgen, maar ik krijg nu al willekeurige verzoeken uit het hele land.”

 

Van Zweden, die in het artikel nog even zijn waardering uit voor ,,strijder'' Dirk Kuyt als nieuwe trainer en voor de clubliefde van Thomas Verheydt, is te boeken voor 1250 euro. Dat geld gaat naar de Stichting Steun 22Q11, die het syndroom 22Q11 onder de aandacht brengt. Van Zwedens dochter heeft het ook.

 

Reacties

diederik

Nee dat ben ik al , maar wat hij doet , op welke wijze , maar vooral het doel , dat is in mijn beleving wel super goed.
Donderdag 7 juli 2022 om 05:46 uur

AussieAdo

diedje ga je huwen man? Waar is het feestje?
Woensdag 6 juli 2022 om 21:07 uur

diederik

Goed bezig die John
Woensdag 6 juli 2022 om 20:52 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
3-4
2 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
9 mei 2025 om 20:00 uur
Seacon Stadion - De Koel, Venlo

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 37 - 82
2 Excelsior * 37 - 74
3 SC Cambuur 37 - 68
4 ADO D.H. + 37 - 67
5 FC Dordrecht 37 - 65
6 Graafschap 37 - 62
7 Telstar 37 - 58
8 FC Emmen 37 - 56
9 Den Bosch + 37 - 55
10 Jong AZ 37 - 49
11 Roda JC 37 - 49
12 FC Eindhoven 37 - 48
13 Helmond Sp. 37 - 46
14 VVV-Venlo 37 - 41
15 MVV Maastr. 37 - 40
16 TOP Oss 37 - 37
17 Jong Ajax 37 - 35
18 Jong PSV 37 - 27
19 Jong Utrecht 37 - 23
20 Vitesse -39 37 - 2