Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Dagen Atteveld lijken geteld


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

28 maart 2010 23 reacties

Raymond Atteveld lijkt zijn langste tijd te hebben gehad bij ADO Den Haag. Betrouwbare bronnen melden Club Achter de Duinen dat de oefenmeester waarschijnlijk het veld ruimt.

Afgelopen vrijdag barstte de bom tijdens de rust van het uitduel tegen NAC. Voetbal International schrijft dat er scherpe woordenwisselingen plaats hadden tussen trainer en spelers, waarbij een deel van de selectie opstond en aangaf niet langer meer met Atteveld te willen samenwerken.

De zeven spelers zijn het onberekenbare en agressieve gedrag van de trainer helemaal zat. De fansite HCF meldde eerder al dat deze voetballers maandag een gesprek met de raad van commissarissen hebben. Naar verluidt gaat het om Verhoek, Buijs, Immers, Van den Bergh, Derijck, Ammi en Rankovic. Volgens de VI is Atteveld niet bij dat gesprek aanwezig. Ook lijkt de breuk niet meer te lijmen.

 

ADO Den Haag bakt er de laatste tijd weinig van. Eerder raakte de trainer in opspraak door een interview van Ricky van den Bergh over onder meer het trekken aan oren. En in de rust van de uitwedstrijd tegen Heerenveen was er ook ruzie in de kleedkamer.

 

Komende zondag staat de kraker tegen Ajax op het programma.

Lees meer over

Reacties

Peco

Als de spelers, technische staf en het bestuur van die ballentent nou eens een akkoordje maken over een real life soapserie dan zijn ze tenminste nog bezig met iets wat belangrijk is: knaken verdienen en resultaat halen

Welk TV kanaal zou geinteresseerd willen zijn?

En hoe gaat het heten die soap?

Dierenmanieren?

Of 'Onderweg naar Morgen'?

Of toch maar gewoon 'The Adams Family' ?

Waarom halen we de licentie van HFC Haarlem niet op en maken we FC Den Haag erbij naast ADO Den Haag?...of maakt dat toch geen reet uit?

Maandag 29 maart 2010 om 18:23 uur

huge

ja en ik lees net op TV West teletekst dat Knopper, Immers, Verhoek, Buijs, Derijck en van der Bergh hebben aangegeven dat als Atteveld blijft, zij weg willen, goede zet hoor, gaat de club helemaal naar de klote

Maandag 29 maart 2010 om 18:17 uur

friuli

Wat een simpele figuren zitten hier zeg,denken dat het beter gaat als de trainer weg is.hahahahahahahahahahahahhahahahah

 

Ga die nietsnutten die het in het veld moeten doen eens lekker aanpakken inplaats voor het ontslag van de trainer te roepen!!!!

Maandag 29 maart 2010 om 17:23 uur

Zondag dit zingen?

Een tijd bom!

Een tijd bom!

Voor Raymond in Den Haag!

Ja ontslag, ja onslag, zit zondag in zijn maag!

 

Heij Rayond ga maar weg! Ga maar weg, ga maar weg!

Heeij Raymnd ga maar weg! Rot maar op! En loop ver weg!

 

 

Laat zien dat we het KK woord niet nodig hebben hier!

Maandag 29 maart 2010 om 16:48 uur

Boze suporter

Wij gaan degraderen tralalala

Wij gaan deraderen tralaaalaalaala

 

Met dank aan een kut bestuur, en aan raymon ratelveld!
Dank u heren!

 

Hopelijk hebben de spelers scheit aan ratelveld en trekken ze hun eigen strijdplan netzoals de laatste wedstrijden onder Vloet!

 

COME ON THE HAUGE!!!!

Maandag 29 maart 2010 om 16:42 uur

hansepans


GOAL.com
Resultaat spoedoverleg ADO: Atteveld blijft hoofdtrainer
Het leek er op dat Raymond van Atteveld zijn langste tijd als trainer van ADO Den Haag had gehad. De uitkomst van het spoedoverleg was echter in het voordeel van de trainer.


Raymond Atteveld blijft aan als coach van ADO Den Haag. Dat is de uitkomst van het spoedoverleg dat het bestuur van de club heeft gehouden met de technische staf en de spelersgroep.

Dit weekeinde werd na de 3-0 nederlaag van ADO Den Haag bij NAC duidelijk dat een deel van de spelersgroep niet meer verder wilde met de huidige trainer. Volgens de Telegraaf hadden zeven spelers een motie van wantrouwen tegen de trainer hebben ingediend.

Het bestuur liet weten wel het seizoen met Atteveld te willen afmaken. ADO Den Haag staat in de eredivisie op de zestiende plaats met 24 punten uit 29 wedstrijden

Maandag 29 maart 2010 om 15:46 uur

Haagser kan het niet

Haha, het is echt een grijsgedraaide plaat aan het worden dit.. oh oh oh..  dreigend supportersoproer a.s. zondag, een spelersgroep met een (te) grote bek maar presteren ho maar, rare beslissingen in het bestuur... oh  ohoh oh ohhh...ohhhhhhhh ohoh ohhhhhhhh heel ADO heeft de sgeur... pleur er lekker een zooij neutronenkorrels op en laat het heel lekker onder de grond zakken dat zooitje oh oh ohohoh

Maandag 29 maart 2010 om 15:17 uur

Ongelooflijk

heren en dames misschien,

ik verbaas me echt over wat er hiewr allemaal geschreven wordt. Ik ben het eens met het feit dat R.A niet de trainer is voor ado, en NOOIT  is geweest, maar toen hij kwam stond iedereen op de banken, inzet,strijd etc tc. en nu dan.

De spelers tonen geen inzet meer voor hem, rot op met die spelers man, wie betaald hun salaris?? R.A toch niet, wat een onzin, speel voor je club, je shirt , je supporters en niet voor de trainer. Maar ja , spelers die echt een binding hadden met de club die zijn allemaal al weggestuurd, die waren zogenaamd niet goed genoeg voor de eredivisie, denk toch wel dat ze een steentje hadden bijgedragen aan het verbeteren van het moraal in slechte tijden ( hoogendorp,kahya,teixeira!!!!! ).

Ze zoeken het nu maar uit, en wie niet wil spelen voor de club omdat ze de trainer niet aardig vinden moet maar oprotten...

Maandag 29 maart 2010 om 15:11 uur

B.Boy

Atteveld blijft trainer van ADO Den Haag met daarbij een belangrijke rol voor Steyn .

Door deze beslissing maakt ADO Den Haag zichzelf meer dan belachelijk !!!!

Die Steyn is een replica van Atteveld dus er zal nog meer gescholden worden !!!!!

Heel Nederland lacht zich rot ,deze directie heeft het niveau van een 4de klas vereniging !!!!meent alleen maar verkeerde beslissingen omdat er totaal geen voetbalverstand in zit .;(

Maandag 29 maart 2010 om 14:50 uur

Zondag minimaal 0-4

Ik hoop dat zondag a.s. de wedstrijd uitgespeeld wordt eigenlijk

Je maakt wel een kans tegen Ojox zondag maar als ze normaal met de kansen omspringen dan leggen ze er gewoon drie in.

Waarom zou het nu wel lopen tegen 020?

En waarom wel al die pijn en moeite tegen 020 terwijl je het in Breda helemaal laat afweten?

Wat heb het voor zin om tegen 020 je pleurXsbest te doen als je de week erop weer een inzinking hebt van 90 minuten?

Maandag 29 maart 2010 om 13:08 uur

pffff

@Lex

Als de opstelling niet klopt ligt het toch echt aan de trainer ! Hij wilde nac verrassen met "beweeglijke spelers", dat is prima maar die moeten "komen" !! Nu stonden ze al voorin met vd bergh, verhoek en knopper. Als er dan hoge ballen op knopper gegeven worden met het best koppende centrale duo van de eredivisie in je rug....... Dat hoort RA te weten !! Aan de inzet van de spelers kan hij ook wat doen maar daar ligt het nog altijd aan de speler zelf. Feit is wel dat hij elke week met een verkeerde tactiek begint en zichzelf door middel van wissels moet corrigeren. Hopelijk levert zijn ontslag het welbekende schokeffect op en blijft de nacompetitie ons bespaard !!

Maandag 29 maart 2010 om 11:21 uur

Lex

Als je de blunder van Zwinkels bekijk kun je daar toch niet de trainer de schuld van geven.Als men niet in staat is om de bal 3x naar elkaar te tikken,kun je daar toch niet de trainer de schuld van geven.

Men weet elkaar gewoon niet te vinden,men snapt elkaar niet.

Weten dat iemand links aanneemt of rechts het zal ze een zorg wezen,lijkt het.En dát snap ik niet.Wil je winnen?Ja of nee?Voetbal dan!

Al zet je Rijkaard voor deze ploeg,als men niet wil doet men het niet.

Maandag 29 maart 2010 om 11:04 uur

ha ha

Misschien wordt Ricky nu trainer hij is toch veel te dik om te voetballen pfff

Maandag 29 maart 2010 om 09:49 uur

Bikkel

Ik ben er nog niet gerust op dat we daadwerkelijk van RA af gaan komen. Dick Vierling is er op uit een oplossing te vinden waarmee ze door kunnen met RA. Laten we hopen dat de spelers hun poot stijf houden!

Maandag 29 maart 2010 om 09:40 uur

Hairos

@ Korbach Om schade te voorkomen is het raadzaam de natte droom van ADOsexual te negeren. Het is gebrek aan kennis ten top.

Maandag 29 maart 2010 om 09:12 uur

Mike

Ik denk dat het intern opgelost gaat worden. Dan kost het geen geld extra, tenzij...... de sponsors, die tenslotte ook belang hebben bij een eredivisieschap de peoplap trekken.

Maandag 29 maart 2010 om 08:06 uur

Stork

Ik heb schijt aan Jack v Gelder maar zijn suggestie vond ik niet zo gek: Wim v Hanegem. In dat geval denk ik dat Lex er ook nog een keer instapt want hij en WvH zijn vrienden van elkaar en ze zouden een mooi duo vormen

Maandag 29 maart 2010 om 07:45 uur

Dennis

Dat denk ik ook. Hij kan niet overweg met het karakter van de club maar wie neemt het over? Aad de mos veel te duur joh of wordt het de jeugd trainer? asistent? wie heeft de ballen om het te doen?

Maandag 29 maart 2010 om 07:37 uur

Tja

Het kost nog veel meer als je RA handhaaft, dan zie ik de nacompetitie ook verloren gaan en dan is het echt einde oefening.

Jupiler, minder toeschouwers, duur stadion, geen sponsor te vinden, onvoldoende inkomsten, geen sluitende begroting , geen licentie, maak der dan maar een rocktempel van.

Dus weg met die RA, en een team met ballen zal de laatste wedstrijden gaan knallen.

Laat dus zien dat jullie ballen hebben, sta op tegen de hoge heren, hou je poot stijf en ga punten pakken, succes.

Maandag 29 maart 2010 om 01:34 uur

ADOsexual

@ Korbach,

 

Wat denk je wat ik als antwoord krijg van de directeur van het arbeidsbureau als ik zeg dat ik een werknemer eruit wil gooien omdat 'ie onacceptabel functioneert?

 

'Geachte heer ADOsexual, middels dit schrijven verleen ik u toestemming om desbetreffende werknemer op staande voet, danwel wegens ongeschiktheid te ontslaan. De door u aangedragen motivering 'onberekenbaar en agressief gedrag, ' ruzie in de kleedkamer' acht ik voldoende gewichtig om de arbeidsovereenkomst te doen beeindigen want het is naar mijn oordeel evident dat desbetreffende werknemer uw bedrijf verwijtbare schade toebrengt. Gelieve in bijlage de door mij afgegeven ontslagvergunning aan te treffen

 

MVG

Maandag 29 maart 2010 om 00:10 uur

Alphons

Ik heb ff niks te doen sinds mijn ontslag bij WII.

Maandag 29 maart 2010 om 00:06 uur

Korbach

Ben het met je eens, maar kost weer een berg geld.

En wie neemt het over? Lex? Die heb gezegd dat ie het niet meer wil....

Wetzel? (geintje)

Al met al is dit weer slecht voor de club.

Zondag 28 maart 2010 om 23:15 uur

ADODENHAAG

Ik denk dat het goed is dat Raymond weggaat. Die man kan gewoon niet met onze jongens werken.

Zondag 28 maart 2010 om 22:49 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
2-7
9 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
Morgen om 18:45 uur
711 Stadion, Velsen-Zuid

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5