Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Elia mag niet naar Excelsior


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

23 augustus 2006 Nog geen reacties
ADO Den Haag wil Eljero Elia absoluut niet laten gaan. De nieuwe eredivisieclub Excelsior had bij de Haagse club aangeklopt met de vraag of de Kralingers de aanvaller konden huren, maar kregen nul op het rekest.

De Haagse beleidsbepalers hebben genoeg vertrouwen in Elia en willen hem graag bij de selectie houden. Met De Vries beschikt de club over een sterke en scorende spits, met Michael Mols heeft de club een geroutineerde en technische midvoor tot zijn beschikking. Om het rijtje compleet te maken gebruikt met Elia voor zijn snelheid en acties. Dit vertelde de clubleiding vanochtend in het AD/HC.

Daniël Rijaard mag waarschijnlijk wel vertrekken. Naar verluidt heeft VVV Venlo zich al gemeld voor de rechtsback. Ook zouden er nog een aantal andere eerste divisieclubs graag van zijn diensten gebruik maken. Hierdoor is de kans dat Raimund Riedewald verhuurd wordt lijkt dus klein. Omdat Said Bakkati de tweede man achter linksback Loumpoutis lijkt te zijn wil ADO Den Haag Riedewald graag behouden als stand-in voor Vreven.

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Spelersklassement

De top3:
Steven van der Sloot Juho Kilo Kilian Nikiema

Laatste wedstrijd

Logo FC Den Bosch Logo ADO Den Haag
1-3
24 april 2026

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 -

Links