Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Geen interesse ADO voor Beattie


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

26 juni 2012 7 reacties

Het sms’je van John van Zweden was goed bedoeld, maar ADO Den Haag is niet geïnteresseerd in de Schotse spits Craig Beattie. Dat meldt het AD.


In de zoektocht naar een nieuwe aanvaller, kreeg ADO hulp van John van Zweden. De behangkoning hengelde via Twitter naar de diensten van Craig Beattie.


ADO heeft in Rydell Poepon echter als een spits. Wel zoekt de club nog een rechtsbuiten.
 

“Is Holland een optie??? Ik kan contact leggen met Den Haag. Ze hebben een spits nodig. Ik ken de trainer erg goed, vriend”, twitterde Van Zweden  naar de zevenvoudig Schots international. Van Zweden dacht een persoonlijke conversatie te voeren en wist niet dat de hele wereld kon meelezen.


Even later stuurde Beattie een privébericht naar Van Zweden. De inhoud is niet bekend. Maar de reactie van de Swansea-eigenaar was wel openbaar: “Geef me je persoonlijke e-mailadres, dan neem ik spoedig contact met je op. Ik spreek de trainer van Den Haag morgen.”

Reacties

R.E.

Als hij goed herstelt van zijn recente operatie zou ik (de transfervrije!) Edgar Manucharyan een kans geven. Kost niets en barst nog steeds van het talent!
Dinsdag 26 juni 2012 om 19:02 uur

Kobus Tokus

We hebben 3 spitsen en dat vind ik wel genoeg. Chery kan eventueel ook als gelegenheidsspits optreden als dat nodig is maar is zeker geen linksbuiten. Voor de rechtsbuitenpositie moet er wel iemand bij. Maar dat geldt ook voor linksbuiten! Met Tano op rechts en Stanley op links heb je slechts enkele bezetting. Er zijn in elke linie nog minimaal 2 versterkingen nodig. De selectie is verre van rond.

Visser, Zwinkels, Toornstra (die weg wil en waar je dus geen jota meer aan hebt), Gielisse en Beugelsdijk zijn niet goed genoeg en gaat het niet redden, Leeuwin is te beperkt, Ammi en Rado gaan op termijn met pensioen. Dat geldt ook voor Mulders als hij niet gaat spelen. Hij staat nu al 2 jaar reserve! Dus er moeten op z`n minst een stuk of 10 spelers bij. 8 vervangingsinvesteringen, en die andeen extra voor de breedte. Ga maar zoeken FCDH....

Nu heb je de volgende mogelijkheden

Coutinho/De Zwart;

Malone?/Wormgoor, Omeruo/Wormgoor/Horvath, Supa/_

Holla/Rado (hoe lang nog?), Meijers/Jansen;

Tano/_ Mulders/Chery, Stanley/_

Poepon/Van Duinen, Vicento/Chery

Te smal.... FCDH is nog lang niet uitgewinkeld.
Dinsdag 26 juni 2012 om 17:38 uur

Rikkie

Goedzo bestuur !, geen paniekaankopen.
Dinsdag 26 juni 2012 om 14:17 uur

KaleHans

Als hij niet ook rechtsbuiten kan spelen dan heb je er inderdaad niets aan, dan maar doorzoeken naar een echte rechtsbuiten.
Dinsdag 26 juni 2012 om 13:39 uur

Ballentent

Maak niet uit, weer op zoek naar een andere!
Dinsdag 26 juni 2012 om 13:21 uur

mitchteltjuh

Een goeie rechtsbuiten is toch handiger.
Dinsdag 26 juni 2012 om 12:20 uur

Hermanos

Jammer.
Dinsdag 26 juni 2012 om 09:06 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5