Nieuwsbericht
Horváth mag naar andere club
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
2 januari 2013 | 5 reacties |
Gabor Horváth mag van ADO Den Haag in de winterstop uitkijken naar een nieuwe club.
De Hongaarse verdediger is dit seizoen maar mondjesmaat aan spelen toegekomen. Hij moet Tom Beugelsdijk voor zich dulden. Ook Kenneth Omeruo kan op zijn positie uit de voeten.
Behalve Horváth staan ook Stanley Elbers en Kevin Tano op de nominatie om te worden verhuurd, meldt VI.
Volgens Omroep West gaat het niet om Stanley Elbers maar om middenvelder Paul Mulders Tano staat op de lijst om verhuurd te worden. Gabor Horvath en Paul Mulders mogen definitief vertrekken.
Vooralsnog raakt ADO het drietal moeilijk kwijt. 'Voor Tano en Horvath is geen interesse. Mulders gaat de komende week op stage bij een ploeg uit Thailand', aldus trainer Maurice Steijn van ADO Den Haag. 'Horvath is momenteel geblesseerd en ondergaat vrijdag een mri-scan. We moeten afwachten wat daar uitkomt.'
Tegenover het mogelijke vertrek spelers staat ook de eventuele komst van een aanvaller. Santi Kolk is daarvoor in beeld. Hij trainde al mee met ADO.
Mocht een contract met Kolk niet haalbaar zijn dan is ook Stef Nijland nog een optie. Hij komt niet voor in de plannen van PSV en was onlangs ook al dicht bij een overgang naar het Duitse Union Berlin.
Lees meer over
Reacties
TillValhall
"Van Jansen en Poepon heb ik, met alle respect, dat de club interesse in ze had."
Wat bedoel je precies? -> `Heb ik begrepen dat de club serieus interesse had`?
Wat betreft dat 3 stappen tegelijk maken, het is wel nodig hé! We hebben in elke linie versterking nodig, waarbij overigens het middenveld de laagste prioriteit heeft. Er is vooral in de aanval, centraal achterin (iemand die kan voetballen) en op doel verbetering nodig. En dat is alleen haalbaar als we eerst heel veel spelers weg weten te doen. Er is geen rooie cent in kas, dus we moeten wel.
Hmmm
Ben het grotendeels wel met je eens, maar je moet niet 3 stappen tegelijk willen nemen. Natuurlijk is het goed om door te selecteren, maar loop niet te hard van stapel.
Van Jansen en Poepon heb ik, met alle respect, dat de club interesse in ze had.
Horvath helaas geblesseerd voor lange tijd.
En ze hebben naar je geluisterd, Swinkels mag mee op kamp. :-)
TillValhall
Degelijk, maar niet goed genoeg om meedoor te groeien naar minimaal de kop van de middenmoot (plaats 5) van de Eredivisie. En dat is wel de richting die men op wil met ADO. Dat staat ook in het beleidsplan. Je kunt sowieso niet met de huidige middelen naar de subtop dus op dat punt schiet ik dat hele beleidsplan af, maar ferm structureel op kop in de middenmoot is zeker haalbaar. De reden waarom ik vind dat er veel spelers wegmoeten is omdat er geen geld in kas is, ADO heeft geen buffer, dus die moet je zelf aanleggen wil je andere, betere spelers kunnen halen. Hoe wil je ze anders gaan betalen de komende jaren?... Er moet eerst heel veel weg voordat er wat anders bij kan.
Toornstra loopt op langere termijn wél gratis weg en gaat verlies opleveren als je hem nu niet verkoopt. Hij wíl weg, dus als je als club eenzijdig gaat verlengen zit je een jaar met een ongemotiveerde, want mentaal aangeslagen speler. Je moet het ijzer smeden wanneer het heet is. Hij is nu in betere vorm, dus nú is het commercieel interessant om hem te verkopen.
Wat Mulders betreft: zeker met je eens. Al is het maar voor de breedte, Meijers is namelijk ook niet altijd even constant! Het is altijd goed om de posities dubbel bezet te hebben. Als Meijers uit vorm is kun je ipv het door mij voorgestane 4-4-2 vlak met Holla en Meijers in het hart, ruit spelen met Holla in de punt naar achteren en Mulders in de punt naar voren. Mulders is veel beter voor in het collectief dan Chery. Ik ben sowieso heel erg afgeknapt op Chery. Met z`n domme fouten en egoïstische mentaliteit. Mulders is een toffe peer, een volwassen vent en een echte teamspeler. Ik vind dat we die moeten houden. Hij kan ook op rechtsbuiten uit de voeten. Dus ook daar kun je met Tano dubbele bezetting handhaven. Je zit ook met spelers die uit vorm raken, schorsingen en blessures die je op moet kunnen vangen. Mulders moeten ze houden. Is een goeie gozer en kan echt wel ballen.
Wat Horváth betreft vind ik ook niet dat die uit beeld is. Hij is namelijk beter dan Wormgoor en Beugelsdijk, die ze beide moeten dumpen. Dat soort jongens zijn fantastisch een afdeling lager, maar in de Eredivisie volstrekt niet goed genoeg! Ze kunenn niet voetballen, en met 4 man achterin op lijn is dat gewoon een levensgevaarlijke spelopvatting. Minimaal 1 van de centrale verdedigers moetecht goed kunnen ballen en druk naar voren hebben. Geen van hen heeft dat opbouwende/voetballende vermogen. Die Jordens Peters van Willem II vind ik een goeie, Wuytens van Utrecht (die transfervrij weg moet/wil/gaat!). Swinkels en Nijland mogen transfervrij weg. Dát zijn allemaal potentiële versterkingen die ons echt beter kunnen maken. Alhoewel je naast Nijland wel een echte targetspits nodig hebt die hij mooi kan bedienen met zijn slimme loopacties en passes want hij is zelf geen killer die ze er in legt Je gaat toch geen Kolk voor de zoveelste keer een kans geven??? Die heeft het nooit waargemaakt! Die is het alleen waard bij gebrek aan beter en zou je een prestatiecontract kunnen geven (alleen salaris per gescoord doelpunt). Hij is 31, dus leg de druk om te presteren, om te moeten scoren maar juist op hem. die verantwoordelijkheid moet `ie maar dragen.
Maargoed, er zijn in elke linie versterkingen nodig, deze selectie is niet goed genoeg. Niet op volwaardig Eredivisieniveau. Ik zou het ongeveer zo doen:
Swinkels (Coutinho)
Malone-Omeruo (Horváth)-Wuytens/Peters (Horváth)-Supa
Tano (Mulders)-Holla (Broekhuizen)-Meijers (Mulders)-Mendes (Elbers op termijn)
Nijland (Van Duinen, Korte)-Kolk
Hmmm
De meeste die je opnoemt zijn voor de club gewoon degelijke spelers.
Hoewel het gelukkig goed gaat nu, staan de degelijke/goede spelers nog niet te dringen voor de deur.
Niet meteen te hard van stapel lopen ;-).
En wat Toornstra betreft, die loopt niet gratis de deur uit. Er kan door de club nog een optie gelicht worden voor verlenging voor nog een jaar.
On: Jammer, maar zo komt Horvath ook weer aan spelen toe. En ook jammer dat Mulders niet meer de gelegenheid kreeg om te spelen. Volgens mij had hij vorig seizoen meer gebruikt mogen worden, nu zijn er te veel concurrenten.
Voor mij hoeft in het kader van de visie van de club Kolk ook niet zo nodig. Mits hij echt meer toegevoegde waarde heeft.
TillValhall
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |