Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Immers levert ADO negen ton op


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

30 mei 2012 9 reacties

Lex Immers heeft alsnog een transfer naar Feyenoord gekregen. Het levert ADO Den Haag een transferbedrag van naar verluidt 900.000 euro op.

 

Daarnaast, schrijft VI verder, is Kevin Jansen onderdeel van de deal. De 20-jarige middenvelder werd afgelopen seizoen door de Rotterdammers verhuurd aan stadsgenoot Excelsior.

 

In Den Haag tekent Jansen voor drie seizoenen en zo heeft de residentieclub een versterking voor het middenveld binnen.

 

ADO ziet het ook nog zitten in middenvelder Danny Holla van Groningen, die de afgelopen tijd voor VVV uitkwam. De groengele club is verder voor de aanval nog in de slag met Rydell Poepon (Graafschap). 

 

Lees meer over

Reacties

Tedje

750.000 euro een belachelijk laag bod vinden en dan uitkomen op 900.000? Wat een lachertje. Ik mag toch aannemen dat er een doorverkoopclausule is afgesproken, anders is het een aanfluiting.
Ik gun Lex deze transfer overigens wel.

De woorden van Ebi verbazen me niks, aan alles kon je zien dat er geen harmonie en balans zat in de selectie en dat er een aantal helemaal geen zin meer hadden.
Donderdag 31 mei 2012 om 10:07 uur

Haagse Kelt

Makkelijk lullen achteraf Japie! Als Steijn dat had gedaan had ie heel Den Haag en de azijnzeikerds hier op de box voorop over zich heen gekregen. Want dan had ie Immers en toornstra dus op de bank gezet en hadden zogenaamd daarvoor Visser en dikke Ali gespeeld, hadden we vervolgens net zo hard verloren als we nu gedaan hebben en had dat allemaal aan Steijn gelegen. Bovendien was Immers dan nog veel minder waard geweest dan de fooi waar ie nu al voor naar Rdam Zuid gaat. Kortom die extra kapitaalvernietiging as Steijn dan ook aangerekend....
Woensdag 30 mei 2012 om 23:17 uur

JaapVD

Wat Smolarek nu zegt ziet elke ADO supporter al het hele seizoen. En Maurice Steijn heeft niet een ingegrepen.Toornstra en vooral Immers had hij op de bank moeten zetten, dan had hij getoond een goede hoofdcoach te zijn.
Woensdag 30 mei 2012 om 19:19 uur

Ron001

Bron van mijn gepikte schout!! :

ADOnieuwegein.

Woensdag 30 mei 2012 om 18:37 uur

Ron001

Exclusief: ADO rondt aantal transfers af

Met het afronden van de overgang van Lex Immers naar Feyenoord, is ADO in staat om in een klap de transfers van drie nieuwe spelers af te ronden.

De overgang van middenvelder Immers naar Feyenoord is sinds gisteren definitief. De clubs bereikten overeenstemming over een gecompliceerd contract, waarbij Immers naar Feyenoord gaat in ruil voor een vast bedrag van een kleine miljoen euro. Verder maakt de vorig jaar nog aan Excelsior uitgeleende Kevin Jansen de overgang naar Den Haag en tenslotte kan ADO Den Haag nog veel meer van Feyenoord verwachten, al naar gelang de Rotterdamse club de komende seizoenen - met Immers - succesvol is.

Nu het geld van middenvelder Immers binnen is, kan ADO Den Haag voor het einde van de week ook twee andere transfers afronden. Aanvaller Rydell Poepon komt van het gedegradeerde De Graafschap, terwijl middenvelder Danny Holla - was uitgeleend aan VVV Venlo - de overstap maakt van FC Groningen.

Eerder al trok ADO middenvelder Aaron Meijers (RKC Waalwijk) en vderdediger Vito Wormgoor (De Graafschap) aan.

Bron: ELF


voor de zeikerds onder ons, lees dik gedrukte letters !!!!
Woensdag 30 mei 2012 om 18:35 uur

Wes

Toch goed afgehandeld, dit bedrag is ruim voldoende voor lex die er bij Den Haag geen zin meer in had.

Qoute van Smolarek over zijn periode bij ADO:
"Het liep niet. Het is als nieuwe speler moeilijk je daaraan te ontworstelen. ADO Den Haag had veel jongens die weg wilden. Die spanning voelde je in de kleedkamer. Sommigen dachten: een gals laten vallen, so what? Iemand anders ruimt het wel op, ik ben hier volgend jaar toch niet meer." Dat vertelt de 31-jarige Pools international in NUsport. "Een aantal spelers had na het succes van vorig seizoen de slag gemist. Maar om alsnog weg te komen, moet je goed voetballen en niet chagrijnig doen
Woensdag 30 mei 2012 om 17:46 uur

Hermanos

Talent van ADO naar Rotje Knor. Zal meer tot zijn recht komen, dan onder Steijn.
Woensdag 30 mei 2012 om 17:43 uur

Rikkie

Goedzo bestuur !!
Woensdag 30 mei 2012 om 17:16 uur

morrison

pfff,doorverkoop clausule mag ik hopen.
Woensdag 30 mei 2012 om 16:57 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5