Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

KNVB: Ook ADO heeft geldzorgen


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

3 augustus 2010 6 reacties

Zoals veel clubs in de eredivisie heeft ook ADO Den Haag geldzorgen. Maar er is geen direct gevaar.

Dat staat in een door RTL gebracht onderzoek van de KNVB naar de financiële toestand van de profclubs in Nederland.

ADO valt net als twaalf andere eredivisieclubs in de categorie 2. ‘Deze categorie is voor clubs waarvan de financiële situatie zorgelijk is, maar waarbij nog geen acuut gevaar is.’ In categorie 2 zitten onder anderen Ajax, PSV, AZ, Twente en Utrecht.

In de slechtste categorie 1 zitten 4 eredivisie clubs: Feyenoord, NEC, Roda JC en Willen II. ‘Clubs in categorie 1 staan onder verscherpt toezicht van de KNVB. Als zij hun begroting niet binnen drie jaar op orde hebben, word hun proflicentie ingetrokken.’

Er is maar 1 club in de eredivisie die financieel gezond is en dat is Heerenveen.

Een van de belangrijkste redenen waarom veel clubs geld problemen hebben, is de hoogte van de spelerssalarissen.

 

Reacties

supporter 4-life

precies aad KAMPIOENEN hahaha

Woensdag 4 augustus 2010 om 09:54 uur

pollo

stadionbezetting kan veel en veel beter! kidsvak is veel te groot en nooit volledig bezet, de zijvakken zelden of eigenlijk nooit bezet. vak j wordt alleen bezet door genodigden die met gratis kaarten het vak bezetten en niets met fcdh hebben.....die plaatsen kunnen ook VERKOCHT worden.......ook al die clubs en scholen die de vakken bezetten, dat levert alleen goodwill op maar geen dukaten!

er is zeker verbetering maar het kan nog beter.

Dinsdag 3 augustus 2010 om 20:35 uur

Aad PB

Heren,

 

Kijk nu eens naar rechts!!!!! WE STAAN BOVENAAN 

 

Dinsdag 3 augustus 2010 om 18:43 uur

pro fc

Op 1 of andere manier hebben we het niet goed voor elkaar. Met een begroting van ruim 12 miljoen staat er een selectie die duidelijk onder doet voor de selecties van bijvoorbeeld roda en heracles. In mijn kennissenkring noem ik ado wel de broer van feijenoord. Daar een begroting van 37 mio en de concurrentie met twente en az die minder te spenderen hebben totaal niet kunnen aangaan. Bij een degradatie stort de hele tent in elkaar. En dat is gezien het voor de traditionele 15 de plaats gaan heel goed mogelijk. Daar komt nog eens bij dat ado bijna het minste aantal seizoenkaarten van alle eredivieclubs slijt en relatief weinig bedrijven trekt als sponsor. Ze zijn dus nog meer afhankelijk van goede resultaten en dus meer kaart en sponsorinkomsten dan de meeste andere clubs. Op middellange termijn is er volgens mij sprake van wel degelijk een zorgwekkende situatie.

Dinsdag 3 augustus 2010 om 16:39 uur

Tedje

Het is dus nog niet top in Den Haag, maar kunnen we wel stellen dat er verbetering plaats vindt. Het haagsche Bakkie zat afgelopen seizoen toch redelijk vol iedere keer en nu hebben ze toch ook een sponsor deal voor de naam van het stadion... Hopelijk op naar betere tijden!

Dinsdag 3 augustus 2010 om 11:53 uur

FCDH 4 ever

dan heeft DH het best wel goed voor elkaar

Dinsdag 3 augustus 2010 om 11:12 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo VVV-Venlo Logo ADO Den Haag
2-7
9 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
Morgen om 18:45 uur
711 Stadion, Velsen-Zuid

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5