Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Mathijsen en Groenendijk in de clinch


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

20 april 2025 9 reacties

Na het duel tussen ADO Den Haag en Jong PSV werd het in de catacomben van het stadion onvriendelijk tussen Joris Mathijsen en Fons Groenendijk.

 

Volgens de trainer van Jong PSV was Mathijsen boos op hem omdat hij om een tweede gele kaart voor Matteo Waem zou hebben gevraagd.

 

,,Hij vindt of denkt dat ik niet moet vragen om een kaart. Dat heb ik ook niet gedaan'', zei Groenendijk tegen ESPN. ,,Maar Mathijsen moet zich bezighouden met ADO en niet met mij.''

 

Groenendijk had zelf wel geel gekregen van scheidsrechter Teuben. Naar eigen zeggen had de Leidenaar aan de arbiter alleen gevraagd wat de regels zijn nadat Waem, die al geel had, een tegenstander onderuit had gehaald. De leidsman gaf Jong PSV voordeel en liet doorspelen. De Eindhovenaren scoorden en Waem bleef onbestraft.

 

Darije Kalezic wisselde even later de Belgische verdediger en legt uit waarom. ,,Omdat Waem tegen zijn tweede geel aanzat, dat klopt. Ik was blij dat de bal bij een speler van Jong PSV kwam nadat Matteo zijn tegenstander had geblokt, maar er toch kon worden doorgespeeld.''

Lees meer over

Reacties

1905 DH

Bizar dat onze TD zich hier zo laat kennen. Dit zegt genoeg dat hij niet boven de materie hangt maar teveel in de sjissel zit en z’n emoties niet kan downsizen.
Vrijdag 25 april 2025 om 13:49 uur

ADO73

*commentaar
Dinsdag 22 april 2025 om 18:35 uur

ADO73

@ Poemba hij kreeg zijn kaart voor commentaart op de leiding niet voor het vragen van de regels, dat was juist de laatste druppel, ik zat vlak achter hem, was aan één stuk door aan het zeiken bij de 4e man en naar de scheids- en grensrechter.

Hij heeft zich gewoon als een kleuter gedragen dat is mijn mening en van anderen ook zoals je ziet, maar hier mensen voor zielig uitmaken omdat ze een andere mening hebben dan jij, zegt dan denk ik meer iets over jou.
Zolang je niet scheldt, mag iedereen zijn mening hebben, of je het er nou mee eens of oneens bent.
Dinsdag 22 april 2025 om 18:35 uur

Hansiehansie

Zo zie je maar hoe de mens inelkaar zit als het om eigenbelang gaat.De rest is allemaal poppenkast.
Maandag 21 april 2025 om 17:15 uur

Alexander

Precies Poemba, als je supporter ben wil je gewoon winnen. Dus niet zo zielig doen. 😉
Maandag 21 april 2025 om 13:39 uur

poemba

Wat een zielige reacties hier. Wie of waar je ook voetbalt of training geeft je wil toch altijd winnen.
En het was toch ook gewoon een tweede gele kaart.
Dus fonds had gewoon gelijk om te vragen wat de spelregels zijn.
Maandag 21 april 2025 om 13:19 uur

ADO73

Wat was die Groenendijk triest bezig, is een heel zielig verbitterd mannetje geworden.

Stond maar te piepen tegen de scheidsrechter en de vierde man, terwijl het zijn ploeg was die aan het schoppen was.

Lekker verloren Fonzie!!!!
Maandag 21 april 2025 om 12:35 uur

Alexander

Fonsje liep inderdaad minuten lang te zeuren over duwen van een speler, ik dacht dat hij een dansje liet zien met telkens twee handen naar voren bewegen. Fonsje is toch klaar bij PSV moet hij niet zijn oude club willen naaien. Was een beetje jammer meneer Fons. Die nummer negen, Uneken, was echt aan het solliciteren naar een gele kaart.
Zondag 20 april 2025 om 22:35 uur

J Wright

Fons verklaarde vooraf dat hij ook graag Driouch had willen inzetten maar helaas ziek geweest. Deed er dus alles aan om zn oude club een hak te zetten maar speelt zelf voor spek en bonen in deze kkd mee. Beetje nare trekjes Fons!
Zondag 20 april 2025 om 19:40 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1