Nieuwsbericht
Meer TV-geld voor ADO
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
17 mei 2012 | 9 reacties |
ADO Den Haag is de grootste stijger in de eredivisie in de Club Position Matrix (CPM). Deze index is cruciaal voor de verdeling van de TV-gelden in Nederland.
In de CPM worden imago, populariteit en financiële prestaties gemeten. Volgens het AD heeft de residentieclub 1.517 punten behaald. Dat is de negende positie in de eredivisie. Ajax, FC Twente, Feyenoord, AZ, SC Heerenveen, FC Groningen en FC Utrecht scoren hoger.
Van de ondervraagden zegt zes ADO Den Haag een warm hart toe te dragen. Het onderzoek is uitgevoerd door het Duitse bedrijf Sport+Markt, in opdracht van de Eredivisie NV.
Ander nieuws:
Reacties
Tedje
Dus meer poen, maar hoeveel meer?
Zondag 20 mei 2012 om 16:15 uur
Wes
Dit zijn nog de positieve gevolgen van het succesvolle seizoen van vorig jaar. Volgend jaar zullen de inkomsten voor de club weer stukken minder zijn.
Zondag 20 mei 2012 om 00:11 uur
Bolluhboeah
@ MiG mooie reactie. Ik ben geboren in een verloskundig centrum in scheveningen (1973) en getogen het bezuidenhout, nu woonachtig in de Bollenstreek, heb twee zoontjes, en in de schoonfamilie zitten nogal wat 020 glory hunters. En zoals je al meldde, ook de bollenstreek is nogal 020 georienteerd, hoewel ze doorgaans niet anti-Den Haag zijn.
Maar het wordt wel lastig voor me. Ik put hoop uit het feit dat de familie aan mij moeders kant, die niet uit Den Haag afkomstig is, (mijn vader en opa en mijn overgrootvader etc. wel) ook ooit eens voor 020 was, maar tegenwoordig niets meer met die club te maken willen hebben. De liefde voor ADO/FC Den Haag is zéér virulent, dat kan ik je wel vertellen.
En zo niet, dan moeten we maar overgaan op heropvoedingskampen.
Maar het wordt wel lastig voor me. Ik put hoop uit het feit dat de familie aan mij moeders kant, die niet uit Den Haag afkomstig is, (mijn vader en opa en mijn overgrootvader etc. wel) ook ooit eens voor 020 was, maar tegenwoordig niets meer met die club te maken willen hebben. De liefde voor ADO/FC Den Haag is zéér virulent, dat kan ik je wel vertellen.
En zo niet, dan moeten we maar overgaan op heropvoedingskampen.
Zaterdag 19 mei 2012 om 23:18 uur
MiG
@Kobus: Da`s mooi want in de omstreken van Leiden is men nogal gecharmeerd van 020 (Noordwijk, Katwijk en Rijnsburg om maar eens een paar van die inteeltdorpen te noemen)
Zaterdag 19 mei 2012 om 18:25 uur
Kobus Tokus
@MiG Ik zie vaak in Leiden erg veel groengeel dus we zijn zeker ook in die regio populair.
Zaterdag 19 mei 2012 om 15:02 uur
Rikkie
@MIG
Heel goed gezien ! en daarom is het inderdaad zo zonde dat men na zo`n topjaar niet door heeft gepakt ! Je had zo`n groei kunnen maken met nog zo`n jaar en nu ben je weer terug bij af.
Hoop dat men ervan leert, alhoewel..als ik nu weer lees dat ze Saeijs als optie zien...zucht !
Heel goed gezien ! en daarom is het inderdaad zo zonde dat men na zo`n topjaar niet door heeft gepakt ! Je had zo`n groei kunnen maken met nog zo`n jaar en nu ben je weer terug bij af.
Hoop dat men ervan leert, alhoewel..als ik nu weer lees dat ze Saeijs als optie zien...zucht !
Vrijdag 18 mei 2012 om 14:10 uur
MiG
Nog even terugkomend op de nieuwe spelers: ik lees net op Northside.nl dat onze oude vriend JP Saeijs een optie zou zijn... "I REST MY CASE"
Vrijdag 18 mei 2012 om 10:00 uur
MiG
Op zich mooi, maar feit blijft dat er nog een heleboel zieltjes in de regio Haaglanden gewonnen moeten worden want 010 & 020 zijn helaas nog steeds zeer populair als ik om me heen kijk en luister. Als de lijn van vorig seizoen zou zijn doorgetrokken had je op dat gebied ook weer zaken kunnen doen, nu kan je eigenlijk weer opnieuw beginnen. De kinderen van de - misschien - 10.000 echt trouwe supporters worden vanzelf `groen-geel` door de indoctrinatie van pa (en ma?). Maar mbt de overige kinderen, kinderen vinden het niet leuk om bij de verliezers te horen en kiezen vervolgens voor eerdergenoemde clubs . Na de zoveelste draak van een wedstrijd, kijk ik altijd naar het kidsvak en moet ik aan dit soort zaken denken. En in het nieuwe seizoen vermoed ik dat er op dat gebied helaas weinig zal veranderen. Kijk alleen maar de nieuwe spelers die tot nu toe zijn aangetrokken en je weet dat het marginaal zal blijven.
Vrijdag 18 mei 2012 om 09:55 uur
Mr. FC DEN HAAG
Fantastisch, wij schrijven weer zwarte cijfertjes in ons Haagse voetbaltheater is het een en al voetbalspektakel!
Vrijdag 18 mei 2012 om 00:14 uur
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |