Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Meerjarenplan ADO goedgekeurd


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

29 november 2024 2 reacties

Het meerjarenplan van ADO Den Haag is gekeurd door de Amerikaanse grootaandeelhouder.

 

Natascha van Grinsven-Admiraal kan daarmee eindelijk overgaan tot uitvoering. ,,Continuïteit en rust is wat ADO Den Haag nodig heeft en het meerjarenplan moet daar houvast bij bieden'', zegt de directeur bij Omroep West.


Het meerjarenplan: één club, club op één is enige tijd geleden afgerond en de meeste managers werken al met deze doelstellingen, ambities en visie ,,in het achterhoofd''.

 

Het plan kwam tot stand na diverse gesprekken met belanghebbenden rond de club, zoals supporters en sponsors.  Ook supporters konden via de 'Denk Mee-tool'. op internet hun ei kwijt.

 

Van Grinsven: ,,Het meerjarenplan zal daarom voor de meeste mensen geen grote verrassing zijn. Sterker nog, het plan moet logisch aanvoelen en dicht bij het hart van de club liggen'', aldus Van Grinsven.

 

,,De lange-termijnambitie en doelstellingen, passend bij de kernwaarden van de club, moeten de komende jaren worden geïmplementeerd en nageleefd en, bovenal, directie-overstijgend zijn'', zegt de directeur zonder verder concreet te zijn.

 

Zoals bekend wil ADO naar de eredivisie en moet de financiële situatie sterk verbeteren, bleek onlangs uit het jaarverslag.

 

 

 

 

 

 

 

Reacties

Hansiehansie

Het probleem is dat de club met verantwoordelijke de voortgang niet kan bewerkstelligen en een oneindig jarenplan aan de supporters voorschoteld.
Vrijdag 29 november 2024 om 21:32 uur

ADO73

Mooizo, wat versterkingen in de winterstop en doorpakken!
Vrijdag 29 november 2024 om 16:20 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
1-1
24 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo SC Cambuur
Vandaag om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 36 - 79
2 Excelsior 36 - 71
3 ADO D.H. + 36 - 67
4 FC Dordrecht 36 - 65
5 SC Cambuur 36 - 65
6 Graafschap 36 - 59
7 Telstar 36 - 58
8 FC Emmen 36 - 53
9 Den Bosch + 36 - 52
10 Roda JC 36 - 49
11 FC Eindhoven 36 - 48
12 Jong AZ 36 - 46
13 Helmond Sp. 36 - 46
14 VVV-Venlo 36 - 41
15 MVV Maastr. 36 - 37
16 TOP Oss 36 - 36
17 Jong Ajax 36 - 35
18 Jong PSV 36 - 27
19 Jong Utrecht 36 - 20
20 Vitesse -39 36 - 1