Nieuwsbericht
Na omstreden vertrek terug waar het begon
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
2 februari 2023 | 1 reactie |
Helemaal door de voordeur vertrok hij niet, maar nu is Lex Immers weer herenigd met ADO Den Haag.
Eerder deze week werd al bekend dat donderdag in het stadion alsnog afscheid wordt genomen van een groot aantal vertrokken spelers, onder wie Immers. En vandaag komt daar het nieuws bij dat hij een functie krijgt bij de jeugdopleiding.
Albert van der Dussen van de jeugdopleiding legt uit dat door het vertrek van Rick Hoogendorp een plek vrij was. ,,Op zoek naar een geschikte vervanger hebben we Lex benaderd of hij weer wat wilde betekenen voor ADO Den Haag. We hoeven natuurlijk niemand uit te leggen wat Lex voor deze club heeft betekend en dat is andersom niet anders.''
Immers begon bij ADO in het betaald voetbal. Na Feyenoord, Cardiff City en Club Brugge keerde hij in 2017 terug bij zijn jeugdliefde. Zijn vertrek bij ADO in 2020 was echter omstreden. Hij moest om financiële redenen weg. ,,Iets wat echt rauw op mijn dak kwam'', zei hij eerder. Na ontbinding van zijn nog doorlopende contract ging hij naar NAC.
Nu zegt Immers: ,,De liefde voor het spelletje stroomt door mijn aderen, net als de liefde voor ADO, de club waar ik zoveel mooie herinneringen heb. Toen ik te horen kreeg dat ze in mij de ideale persoon zagen voor deze nieuwe rol was ik zeer verheugd. Lang hoefde ik niet na te denken over dit aanbod, ondanks dat het een nieuwe rol voor mij is. Ik vind het mooi om de club te helpen met de ontwikkeling van talenten'', aldus Immers op de clubsite.
Foto ADO Den Haag
Lees meer over
Reacties
jayjay
Een speler vertrekt laat zijn contract ontbinden voor een slordige 2.5 ton en gaat na een week weer naar Nac en wij in denhaag halen hem dan weer binnen alsof alles koek en ei is.
Door zulke gasten zijn we als club in financiƫle problemen gekomen maar onze v/d Dussen wil goeie sier maken
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 37 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 37 | - | 74 |
3 | SC Cambuur | 37 | - | 68 |
4 | ADO D.H. + | 37 | - | 67 |
5 | FC Dordrecht | 37 | - | 65 |
6 | Graafschap | 37 | - | 62 |
7 | Telstar | 37 | - | 58 |
8 | FC Emmen | 37 | - | 56 |
9 | Den Bosch + | 37 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 37 | - | 49 |
11 | Roda JC | 37 | - | 49 |
12 | FC Eindhoven | 37 | - | 48 |
13 | Helmond Sp. | 37 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 37 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 37 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 37 | - | 37 |
17 | Jong Ajax | 37 | - | 35 |
18 | Jong PSV | 37 | - | 27 |
19 | Jong Utrecht | 37 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 37 | - | 2 |