Nieuwsbericht
‘Onrust over nieuwe rol Atteveld’
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
9 april 2010 | 25 reacties |
De onrust bij ADO Den Haag is nog altijd niet verdwenen, weet het AD. Aanleiding is de rol van Raymond Atteveld, waarover druk wordt gespeculeerd.
De trainer, die onlangs op een zijspoor belandde, zou zich al bezig houden met de samenstelling van de selectie voor volgend seizoen. Volgens de krant roept dit tal van vragen en onduidelijkheden op binnen en buiten de club.
ADO Den Haag zette Atteveld anderhalve week terug op een zijspoor nadat de situatie rond zijn persoon onhoudbaar was geworden. Een belangrijk deel van de selectie bleek het vertrouwen in de trainer te hebben verloren.
Ricky van den Bergh, Lex Immers, Ahmed Ammi, Wesley Verhoek, Timothy Derijck, Richard Knopper en Danny Buijs kwamen er openlijk voor uit dat ze de in hun ogen tirannieke werkwijze van Atteveld beu waren.
Atteveld heeft echter nog een contract tot 2011 bij ADO Den Haag. Van de
zeven hebben vijf voetballers een doorlopend contract, Buijs, Immers, Ammi, Derijck en Van den Bergh.
Lees meer over
Reacties
lol
@ADOsexual
Omdat je dan de achtergrond van dat probleem mist.
Betekenis en/of lading van woorden kunnen veranderen.
Tja
Als bestuurders van de club ondermijn je toch de geloofwaardigheid van de bvo ADO.
Dus bestuur erken dat u een foutieve keuze gemaakt heeft en ontsla de heer Raymond Atteveld, het is niet de juiste man voor onze organisatie.
zie ook
http://www.nusport.nl/fc-knudde/999901/popup.html
Wellicht dat we dan ooit een grote sponsor kunnen interesseren.
ADOsexual
@ LOL,
waarom niet met puntje 7?....
Der Rudy
a) Geen enkel bedrijf betaalt vennootschapsbelasting als je geen winst maakt. Dus ook NV ADO Den Haag niet.
b) De nacompetitie lijkt onafwendbaar. Maar we zijn niet kansloos.
c) Volgens Schoenmaker zal het bij ADH altijd onrustig zijn.
d) Laten we bij Swansea gaan kijken hoe ze het daar doen. Ook bij Twente en bij FC Almelo. Misschien kunnen we van hullie leren hoe het moet.
e) Denk ik nog over na.
lol
@ ADOsexual
Tot puntje zeven helemaal mee eens!
Big Ed
Be-lach-ge-lijk .
ADOsexual
@ Tja,
Nog duidelijker: massaal WEGBLIJVEN. ELK bedrijf is gevoelig voor klantenbinding, als je dáár druk op zet verandert er pas wat ten goede. Gewoon eens een maand zorgen dat dat stadion LEEG is...... Moet je eens kijken hoeveel gewdongen ontslagen er dan zullen vallen. Dan pas gaan hun ogen open dat je helemaal geen zaken doet met 'afkoopsommen' maar mensen met een bloedschop onder hun drollenhok eruit trapt. ZO WERKT HET. In ELK bedrijf dat geleid wordt door een DIRECTEUR, een REGENT is dit aan de orde van de dag, zeker nu in deze tijd van crisis. Welcome to the world...... Dus:
1) Atteveld eruit en pak 'em beet 85% huidige eerste selectie eruit.
2) Het gegeven feit van volgend jaar Boerendivisie accepteren en daarin van nul af aan beginnen, contracten van de jongens die je wilt houden (een Vicento, een Toornstra, een Derijck, enzovoorts) openbreken en meerjarig verlengen zonder clausules ala 'tegen een gelimiteerde transfersom uit het buitenland mag ik weg'. (Buijs is dus de eerste die je dumpt wat dat betreft.... Bovenaan de lijst in punt 1!)
3) NV ADO Den Haag opheffen, heeft totaal geen zin.... FCDH maakt al eeuwen structureel GEEN WINST, maar betaalt wel vennootschapsbelasting (interesseert de belastingdienst geen reet dat je geen piek verdient, je moet gewoon lappen want je bent een NV). Resultaat: RVC, SSO en al die andere 'politici' zij ook meteen weggesneden.
4) NOOIT MEER laagvliegende amateurs en blaaskaken als Zwetzel, Adelaar e.d. in huis halen. Dat zijn wolven in schaapskleren. Liever een trainer met een behoorlijke naam en dito CV die wat duiten kost dan almaar door blijven modderen
5) Technische structuur aanpassen, hetgeen voor het belangrijkste deel neerkomt op dat je gaat werken volgens het Briste model: de hoofdtrainer is de manager van het hele eerste selectiebeleid.
6) Hand op de knip.
7) Bij eerstvolgende keer 'k' woord meteen gaan strooien met levenslange SV's. DAADKRACHT tonen als bestuur, als je nu niet optreedt en snoeihard gaat handhaven kun je FCDH als BVO begraven want dan komen die echt grote sponsors nooit. FCDH moet NU massaal pr gaan voeren wat dat betreft.
+++ DEN HAAG +++
Joh relaxt, we blijven er wel in en RA werkt slechts op de achtergrond. Vd Kallen blijft een held
Tja
Te hoog politiek gehalte in het bestuur (list en bedrog).
Dan helpt één ding,.....geef een helder signaal af.
Massaal je seizoenkaart opzeggen.
ADOsexual
Ik heb met mijn bedrijf al een paar jaar geleden mijn handen van dit zooitje afgehaald, en ik kom niet meer terug op dat besluit.
buidel
Inzameling bij spelers en supporters , en weg met die lulhannes
Der Rudy
IN VI, in de telegraaf en eigenlijk ook in het AD wordt de leiding van ADH afgeschilderd als een verzameling goedwillende amateurs. Mensen met een gezond verstand maar zonder kennis van het voetbalwereldje.
Kan niet geloven dat directie/RVC een toekomst voor Atteveld bij ADH zien. Het kan niet anders dan dat men aan het sparen is voor een afkoopsom en dat ze hopen dat Atteveld in alle rust een andere voetbalclub vindt. Proberen de zaken in (ogenschijnlijke) harmonie op te losssen. Althans naar de buitenwereld.
Ondanks de knulligheid waarmee de club dingen naar buiten brengt blijf ik geloof houden in een happy end.
remco g
Als ze echt iets willen met ado beginnen ze volgend jaar met een hele nieuwe staf. Een TD die voor de komende jaren werk komt doen en die stelt een nieuwe trainer aan.
Verder denk ik dat je eens flink de bezem door de selectie moet halen, en een aantal jongens moet laten gaan zoals een knopper (jammer maar je hebt v.d. berg en toornsta voor die plek), Ammi wil weg nou tot ziens dan maar, Milic had ook meer moge brengen, Buijs magvan mij ook lekker naar engelad als hij dat zo graag wil.
Je moet gewoon helemaal opnieuw beginnen en dan een aantal jonge gasten veel min. geven zoals een hulst e.d., dan moet je van volgend jaar niet veel meer verwachten als van dit jaar maar dan over een jaar of 2 pluk je daar de vruchten van.
Nils
De RvC, met Mark vd Kallen voorop, spelt zichzelf hier een GROOT brevet van onvermogen mee op, echt tenenkrommend dit
jojo
ik misschien niet slim, maar volgens mij ben ik gelukkig niet de enige die het niet snapt.
Mr. FC DEN HAAG
Rustig maar shouters er wordt hard achter de schermen gewerkt om ons FC/ADO DEN HAAG bestuur van andere impulsen te voorzien, anders wordt de geldkraan weer stukje verder dichtgedraaid!
Raymond Atteveld heeft gegokt en verloren, hij heeft zijn langste tijd bij onze club nu wel gehad, ik zeg: Bye! Bye! tot ziens en nooit meer terugkomen en doe de hartelijke groeten aan jou collega Frans Adelaar!
RA doe 1x iets nuttigs
Doe heel ado en jezelf een plezier en stap zelf op ! Hoe kan je nou werken met mensen die je uitkotsen ? Ook het bestuur weet niet wat ze ons clubje aandoen, we zijn het lachertje van voetballend Nederland aan het worden. Misschien kunnen we deze real life soap aan sbs6 verkopen verdienen we RA zijn afkoopsom.
Tedje van Es
Zeg zie ik zo bleek soms? Doe die Atteveld eens gauw weg!!
Hermanos
Seizoenskaart heb ik al opgezegd, ik zie wel wanneer ik volgend seizoen ga. De ADO organisatie is helaas geen ADO waard. Ze doen hun best, dat wel maar zo opp en top amateuristisch. Ik zie alles wel op de tv. De hele tijd staan bij een wedstrijd gaat me ook steeds moeilijker af als aow-er.
oprotten atteveld
wat een stelletje prutsers zitten er daar in dat forepark,dit is toch echt van de zotte heel de voetbalwereld lacht ons uit ,atteveld die voor het nieuwe seisoen een ploeg samen moet stellen!! wat een losers ,ik ben er helemaal klaar mee,blijf de laatste weken achter me cluppie staan, maar volgend jaar als die atteveld niet opgepleurt is, geen seisoenkaart voor mij.
Ado1
ongelooflijk dat dit nu naar buiten komt. Nog 4 finales te gaan en dan dit weer. NC lijkt hierdoor onafwendbaar, en dan heerlijk een finale spelen tegen een 300% gemotiveerd Cambuur of co ahead eaglas. Wat een prutesers. Beseft niemand dat degradatie dit keer het einde van ADODENHAAG betekent.
Mij ado hart doet pijn en is onrustig
paultjuh
ben blij dat we op tijd onze scc opgezegd hebben bestuur
Mister X
van Kallen en Vierling = duo List en Bedrog
KaleHans
Dit lijkt me echt te zot voor woorden, of het huidige bestuur draait Atteveld een rad voor zijn ogen, alsof ze door willen maar ondertussen zodra er geld is kopen ze hem af of.............. ze werken willens en wetens de club met zo'n beslissing naar de kl*te........ iedere voetbalkenner weet toch dat je met zo'n beslissing geen speler meer vast kan houden .... Laat Lex dit werk voorlopig lekker doen.
rooney
Het blijven prutsers binnen het bestuur. Hoe kan je dit nou in godsnaam toestaan. De onrust voor volgend seizoen is nu al gecreeerd terwijl we nog volop in de degradatiestrijd zijn.
Echt ongelofelijk
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |