Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

RKC’er Meijers naar ADO Den Haag


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

4 januari 2012 13 reacties

Aaron Meijers van RKC Waalwijk ,,lijkt'' in de zomer de overgang te maken van RKC Waalwijk naar ADO Den Haag.

 

Algemeen directeur Cees Driebergen maakte (blijkbaar met een kleine slag om de arm) de komst van de middenvelder bekend op de nieuwjaarsreceptie van ADO.

 

Meijers is 24 en geboren in Delft. Hij speelde eerder bij Volendam.

 

 

 

Reacties

MiG

@vegter101: Heb het gelezen, Meyers is blijkbaar toe aan een nieuwe uitdagingen want hij laat het een beetje lopen in Waalwijk, als ik die gasten moet geloven. Wat valt verder op: RKC supporters vinden ons blijkbaar al een stabiele middenmoter
Zaterdag 7 januari 2012 om 11:27 uur

vegter101

http://www.geleleger.nl/nieuws/in-de-media/1702-meijers-verruilt-rkc-na-seizoen-voor-ado#comments
Lees de reacties en je weet genoeg.
Vrijdag 6 januari 2012 om 18:24 uur

Kobus Tokus

@Tja, Swinkels?????? Nee, dat kun je niet werkelijk menen? Sorry....
Donderdag 5 januari 2012 om 22:19 uur

ADOfrank1997

Dit is gelukkig een linkspoot waar we wél wat aan zouden hebben
Donderdag 5 januari 2012 om 21:10 uur

Tja

vd Heijden en Swinkels had een ideaal duo voor ons geweest, maar as is verbrande turf.
Laten we het positief zien, 7 eredivisie top middenvelders, 1 spits die de ballen der in knalt aangegeven door 2 vleugelspitsen en 1 keeper moeten genoeg zijn om de nul te houden en zodoende halen we er nog 37 punten bij.
Donderdag 5 januari 2012 om 21:02 uur

Kobus Tokus

@MiG, Roorda is idd ook een goeie! Een blessuregevoelige, maar wel een goeie... Maar ik vind dat Chery in de basis als nummer 10/aanvallende middenvelder in het centrum niet ter discussie staat. Ze moeten zijn contract openbreken en verbeterd meerjarig verlengen. Hij is de enige parel die we op dit moment in huis hebben, heeft het meeste potentieel van de jongens die nu in het eerste meedraaien. Als hij zich door blijft ontwikkelen en wel héél goed wordt, is hij over hooguit 2 jaar rijp voor het NL11tal. Ik vind alleen wel dat hij echt verkeerd gebruikt wordt. De ene keer linkshalf, dan weer linksbuiten. Dat zijn zijn posities niet! Die jongen moet in een 4-4-2/3-4-3 ruit of 4-2-3-1 de aanvallende c/q voorwaarts gerichte middenvelder zijn. hij hoort centraal, niet ergens op de flank. Ik vind het helemaal niet vreemd om je spelopvatting juist om je beste speler heen te ontwerpen.
Donderdag 5 januari 2012 om 19:16 uur

MiG

@Kobus: Vd Heijden had bij ons gespeeld als Judas vd Brom was gebleven, echt een goede speler, net als Roorda van Heerenveen
Donderdag 5 januari 2012 om 19:04 uur

Kobus Tokus

@Harold, Toornstra wordt niet beter dan dit, Immers en Visser zijn niet goed genoeg en Mulders speelt nooit. Kunnen allemaal verkocht worden. Net als Tihouna. V/d Dussen is een jongen voor de toekomst en moet gewoon nog een jaar ervaring op gaan doen bij Dordt of een beter geclasseerde en constante goede club in de Jup, Cambuur of zo. Al vraag ik me eerlijk gezegd af óf V/d Dussen überhaupt wel een toekomst bij ons heeft, want hij zal altijd Chery voor zich hebben (beide zijn een natuurlijke nummer 10 op het middenveld).

@MiG, ik vind het jammer dat V/d Heijden het destijds niet geworden is, ik had hem er erg graag bij gehad. Die zou duidelijk iets toevoegen bij ons.
Donderdag 5 januari 2012 om 17:36 uur

MiG

@harold: Misschien wordt toch wel rekening gehouden met een vertrek van Toornstra en/of Immers. En het zal me ook niet verbazen als ook Paul Mulders weggaat want die speelt nauwelijks.
Donderdag 5 januari 2012 om 15:32 uur

Typhoonnl

En naast die middenvelders zijn er ook 3 middenvelders van Swansea waar ado naar aan het kijken is, als je de geruchten moet geloven.

Hij is idd 1 van de betere spelers van rkc, verdedigend ingestelde middenvelder. Laten we hopen dat ie wat kan toevoegen!
Donderdag 5 januari 2012 om 14:22 uur

harold

Of we al niet genoeg middenvelders hebben. Toornstra. Immers, Mulder, Radoslevic,Visser,vd Dussen (verhuurd aan dordrecht...nodeloos wederom en moet het eerst maar eens zien...
Donderdag 5 januari 2012 om 14:05 uur

MiG

Linkspoot en volgens Brabantse media een van de betere spelers van RKC. Overigens staat er (nog) niets op de website van RKC
Donderdag 5 januari 2012 om 10:21 uur

Tedje

Geen idee of we daar wat aan hebben, we zullen zien!
Donderdag 5 januari 2012 om 10:01 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5