Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

‘Steijn volgt Van den Brom op’


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

24 juni 2011 31 reacties

Volgens de NOS wordt Maurice Steijn de opvolger van de vertrekkende John van den Brom. De assistent van het afgelopen jaar beschikt inmiddels over de benodigde diploma’s.


Steijn is al een aantal seizoenen de hulptrainer bij de a-selectie. In 2010 nam hij het stokje tijdelijk over van Raymond Atteveld toen die laatste op non-actief werd gesteld. Hij kon zijn carrière niet direct een gevolg geven omdat hij de cursus Coach Betaald Voetbal nog niet had gevolgd.


ADO Den Haag en Vitesse praten vanavond verder over de hoogte van de afkoopsom die de Arnhemmers moeten betalen voor Van den Brom.

Reacties

Maurice

Ben woest !! Echt woest !! Van binnen !! Als je als trainer een club als ADO afgelopen seizoen het mooiste voetbal liet laten  zien en Europees voetbal gehaald hebt, en nu overstapt naat Vitesse, dan ben je echt een lul. Vitesse had genoeg andere mensen kunnen aantrekken, waarom uitgerekend onze Johnnie ??? Ken het echt niet begrijpen, dan haal je europees voetbal, en dan verlaat je de club. echt zwak, heel zwak. Tja,Vitesse is toch z'n clubbie, en uitgerekend de eerste wedstrijd is tegen Vitesse, ik hoop echt dat die met een dikke nederlaag van het veld gaat met z'n wespenshirtjesclub. Maurice Steijn veel succes, hoop dat jij het succes van afgelopen seizoen kan evenaren. Met hem gaan we Europa in !!

Zaterdag 25 juni 2011 om 11:26 uur

Nils

@webmaster: misschien tijd voor een andere poll? het antwoord is al gegeven, dus stemmen heeft weinig zin, toch?

Zaterdag 25 juni 2011 om 11:17 uur

fan

veel vertrouwen in steijn laat gaan die vd brom,hij is natuurlijk bang dat het te spannend word bij ado gaat hij elke week in zijn broek plassen!!!!!!!! ado -vitesse grote pamperactie

Zaterdag 25 juni 2011 om 10:23 uur

prive

de enige die weet dat john niet te vertrouwen is,is mevrouw van der brom!!!!!!!

Zaterdag 25 juni 2011 om 07:25 uur

Ari bakkie g

Als het allemaal tegenwoordig zo gaat is er geen eer te behalen in het voetbal vd brom belooft ons nog 1 jaar te blijven bij de huldeging en nu gaat hij via een laffe manier naar Vitesse ik vind het zeer mooi wat hij bereikt heeft met ADO maar nu laat hij ons supporters en de spelers op een vieze wijze vallen wij worden niet zo maar genaaid John je hebt heel den haag laten vallen schaam je dood!
Zaterdag 25 juni 2011 om 02:22 uur

kut john

geef dan maar een paar miljoen zodat we een beetje van de schulden a zijn....

Vrijdag 24 juni 2011 om 22:14 uur

Weet iets meer...

Van de Brom heeft het afgelopen jaar heel goed gedaan, maar mede door zijn staf. In verschillende media (vi) slaat hij zichzelf vreselijk op de borst, maar vergeet een aantal mensen.....!! Steijn heeft al eerder bewezen op dit niveau zich te kunnen redden, dus dat zal vast wel goed komen.

Vrijdag 24 juni 2011 om 22:13 uur

De Kromme....

Steyn hoofdcoach maken en Willem van Hanegem als assistent nemen voor de voetbal visie en humor erbij enm we worden 8e!!
Vrijdag 24 juni 2011 om 21:15 uur

bertje pastoor

De mafia wint.

Wat zijn we laf voor de mafia,handgrannaat voor vittas met ze mafia bende.

Vrijdag 24 juni 2011 om 20:53 uur

Johnny Cash

Nou en...Ik hou gewoon van vogels! En beter twee op je borst dan 1 onderaan.

Vrijdag 24 juni 2011 om 20:22 uur

Indirecta

Ach het was allemaal zo voorspelbaar als wat. Toen ik een half jaar geleden geroepen heb dat dit zou gebeuren was ik een zwartkijker, een negatieveling en moest ik maar opzouten. Nu huilt iedereen en terecht. Steijn is best een aardige man maar coachen als V.d. Brom? Ik denk dat hij met 100% inzet en met heel veel geluk op 25% van Brom komt en dan overdrijf ik nog. John dacht "geld stinkt maar dat luchtje bevalt mij wel". Ach en zo worden de fans toch steeds keer op keer weer bij de neus genomen. Dat hele voetbal is een grote frustratie. Iedereen wil winnen en dat kan nu eenmaal niet. Maar de rijken hebben de meeste kans. Dat is toch met alles zo. Eind volgend seizoen is of rechtstreekse degradatie of nakompetitie. Als je ADO supporter bent, ben je kwetsbaar.

Vrijdag 24 juni 2011 om 20:15 uur

karel

bulykin gaatn heus niet naar vitesse,die hen al een spits van vijf miljoen.

Vrijdag 24 juni 2011 om 20:14 uur

arthur

vdbrom mag van mij weg alstie zo nodig moet. als je niet per se in den haag wil blijven, ga dan maar liever meteen weg.

transfersommen voor trainers worden nu ook al gewoon betaald, dus hopelijk houdt de club er nog een paar ton aan over. 

te belachelijk voor woorden natuurlijk, maar zover zijn we dus al gekomen in het voetbal. chelsea betaalt gewoon 15 miljoen voor de succestrainer van porto, jordania haalt gewoon vdbrom op na 1 goed seizoen bij ons...

wat nog veel erger is dan dat vdbrom nu weggaat, is als hij straks ook nog verhoek, toornstra en bulykin meeneemt!

vooral bulykin, daar moet ik toch echt niet aan denken zeg...

en laat steijn het maar overnemen liever dan een of andere buitenstaander die het opeens weer helemaal anders wil gaan doen. en hopelijk nemen de spelers ook hun verantwoordelijkheid.

Vrijdag 24 juni 2011 om 20:08 uur

TONH

ach het is wel duidelijk he?

brom wilde de schaapjes op het droge hebben

de buit is binnen,...financieel onafhankelijk

en voor genoeg geld gaat alles opzij

sommigge mensen doen bijna alles voor geld

zolang het maar genoeg is

zo staan ze te springen en te kloppen op de borst

WE GAAN EUROPA IN,....

en zo staat ie straks te kijken met een ploeg die bijna degradeerde

blijf bij de mening

JORDANIA...STADIONVERBOD OPLEGGEN

dit krijgen bezoekers van ado ook die zich niet sociaal kunnen gedragen.

en zeg nou zelf:JORDANIA IS AAAAAASSSSSSOOOOOOOO

vd week gaat jordania bellen naar anderlecht,.....

let maar op

hopen dat ado ,..vitesse afslacht de eerste wedstrijd....

zou geweldig zijn,...

wil die kop van brom wel ens zien als ie z,n allereerste wedstrijd bij vitesse gelijk met een doelpunt of 5 verliest

zal ik dan lachen en genieten zeg....man o man....lijkt me geweldig

Vrijdag 24 juni 2011 om 20:07 uur

ivo1978

John bedankt voor dit geweldige seizoen! Je hebt Ado naar zoveel jaren van kommer en kwel weer op de kaart gezet!!

Veel su6 bij je jeugdliefde Vitesse

Vrijdag 24 juni 2011 om 20:04 uur

fan

hij heeft wel zijn vriendje mulder bij ado binnengehaald,graag meenemen naar vitesse deze speler.

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:59 uur

Een longschop voor Vitesse in de 1e wedstrijd

Ik vind VD Brom een NSB-er

M'n broer van 10 jaar ouder vindt 'm een ordinaire nagemaakte rat

En m'n toch gemiddeld bij ADO betrokken pa van in de 70 'mag lijen dat die allebei z'n poten breekt'.

Dat zijn drie meningen van drie mensen uit het Haagse die zeker niet

van Middennoord komen, om maar even duidelijk te maken dat wat VD Brom heeft gedaan misschien in Apeldoorn, Urk, Arnhem of een ander kutgehucht wordt gepikt, maar hier nou net even niet...en dat hád die kúnnen en moeten weten.

Ik wens hem dan ook veel plezier bij onze eerste thuiswedstrijd want ik zal samen met 14.600 medesupporters totale inzet eisen, dodelijk scherpe tackles en de zwaarste middag voor het seizoen van die geelzwarte zweetsokken uit Arnhem.

Relativeren?  Wat?  Dat woord kennen we hier niet.

Bedankt voor je bijdrage aan een superseizoen, maar je zet ADO, Den Haag, en alle supporters voor lul, en dat doe je maar één keer bij ons.

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:58 uur

eddy

stein welkom,al vrees ik dat er nu een hoop spelers weglopen.

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:49 uur

sammy

lalalalalalala johnyvdbromvdbrom johnyvdbrooom lalalalalalalal

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:47 uur

Tedje

Ik denk dat van den Brom een grote fout maakt. Er zijn mooie dingen gebeurt in Den Haag en dat had dit seizoen een mooi vervolg kunnen krijgen, alle voorwaarden zijn goed!

Vitesse is geen club met een structuur en beleid, maar een rommelhok waar de geldschieter zoveel invloed heeft dat hij gewoon een overbodige veldtrainer van Chelsea hoofdtrainer maakt, terwijl die 0 ervaring heeft, zodat hij er maar vanaf is.

Daarbij stond er bij ADO al een redelijk goed team toen van den Brom kwam, Atteveld speelde alleen te verdedigend en was de oorzaak van de onrust in de selectie. Van den Brom heeft met wat gelukkige aankopen niet heel veel veranderd aan het team, maar ze vooral vrij laten voetballen en het vertrouwen gegeven. Daardoor is het gaan draaien. 

Nu bij Vitesse is het een puinzooi. Het is een vreemdelingenlegioen waar de voertaal inmiddels engels is. Als hij een flinke zak geld krijgt dan komen er weer een hoop nieuwe gezichten bij en zal het dus nog moeilijker worden om er een draaiend geheel van te maken! 

Ik denk dus dat hij het daar helemaal niet zo makkelijk gaat krijgen en Europa zie ik ze ook niet zo snel halen dit seizoen.

Als opvolger is Steijn misschien wel een prima oplossing, want hij weet precies wat er gebeurt is dit seizoen en kan dus op die voet verder gaan.

 

 

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:43 uur

John/Apeldoorn.

Nog geen 4 weken geleden na de wedstrijd tegen FC Groningen uit,zei v/d Brom ik blijf op zeker bij ADO.

En nu laat hij ADO keihard vallen op een manier ...buiten ADO om oftewel heel gluiperige  manier.Hij is vast omver geluld door die Jordania.Dat v/d Brom hogerop wil is begrijpelijk,maar dan wel via de normale weg op een fatsoenlijke manier...en ja of Vitesse nou de juiste club voor hem is betwijfel ik.

O ja en v/d Brom wou vandaag niet reageren....flapdrol.

 

 

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:36 uur

@bpeijs

Als hij naar Vitesse wil lekker laten gaan, ongemotiveerde werknemers zijn inproductief!!

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:34 uur

Hermanos

De afkoopsom kan toch niet hoger zijn dan 360.000 euro. Dat is 3 x het jaarsalaris. ADO was ook echt te laat met John een nieuw contract aan te bieden. Steijn is oke, maar voor het volgend seizoen hebben we waarschijnlijk niet het elftal meer om in de middenmoot te komen. John en ADO hebben afgelopen seizoen ook wel geluk gekend. Zie vooral de laatste wedstrijd tegen Groningen. Zo was het toch onvoorspelbaar met ADO gesteld. En Europa gaat even lukken denk ik en met geluk komen we nog verder ook. En wie spelen er het volgend seizoen bij ADO? Allemaal ???. We hebben geen zekerheid, maar ook niet bij Vitesse voor van der Brom. Ik denk, dat hij volgend seizoen al vertrekt naar het buitenland en de verwachtingen bij Vitesse als een kaars dooft. Want geld motiveerd niet zolang, als je het eenmaal hebt.

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:34 uur

Tja

Sjiek had geweest een overeenkomst aan te gaan met Vitesse , maar wel dit seizoen het europees avontuur in gaan met ons.

Concluise

vd Brom valt mij vies tegen, geen eer, geen moraal, een weggooier van de eerste orde dus.

Een luis in de pels geweest dat dramatisch voor ons   kan uitpakken als hij kennis van de contracten heeft.

Zitten we straks met een C elftal 1 dag voor de start van de competitie.

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:29 uur

adodebeste

Van den Brom blijkt dus een wolf is schaapskleren, wat een rat is het neem mij niet kwalijk.

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:24 uur

@bpeijs

Knap dat Brom dit bereikt. Persoonlijk gun ik hem elk succes na zo een zeisoen, maar had nou nog 1 jaar gebleven. Geld is niet alles!!!!

 

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:23 uur

languh

Maar als ze niet tot overeenstemming komen omtrent de afkoopsom, blijft hij dus gewoon, en zonder tegenzin, in heet Haagse. Klinkt tegenstrijdig, maar zo is het wel. Ik heb persoonlijk wel vertrouwen in Steijn, dus Jordania mag van den Brom afhalen voor een tonnetje of 10, oftewel een miljoentje. Maandag gaat het beginnen, en ik ben er klaar voor, net als Wesley, Jens, Mark, Tjerron en alle anderen. EUROPA HERE WE COME, ZONDER JOHNIE VDBROM!!!!

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:17 uur

Gefrustreerde Supporter

Je mag wel de knoop van een Mulders en Hocher hebben van mij!

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:10 uur

Gefrustreerde Supporter

Opzouten v/d Brom, vieze vuile joodse homo! En bedankt dat je ons weer terug bij af zet. Ik hoef die rotkop hier niet meer te zien bij ADO Den Haag. En trek die dikke vette Audi ook ff onder zijn hol vandaan v/d Kalle. Minimaal 1 miljoen en een garantie dat Vitesse ook niet spelers van ons gaat pikken!

Vrijdag 24 juni 2011 om 19:08 uur

Alex DH

Ik wens Maurice veel succes! En John...bedankt voor het mooie/waardevolle seizoen, maar zoals je nu gaat, dat verdient absoluut niet de schoonheidsprijs. Over 1 à 2 jaar denk hier nog wel eens aan terug, dat dat toch wel een bijzonder ploegje was, dat je zo maar ff vlak voor `Europa` in de steek liet. Het geld van het `wanna be Chelsea` gaat dat niet goed maken. Verder ga het je goed. Wel hoop ik, dat dat maar alles kunnen kopende ploegje uit Arnhem een heel beroerd seizoen gaat draaien. Dat is geen voetbalploeg, maar een financiële instelling. Niets eigens heeft die club, bah!
Vrijdag 24 juni 2011 om 19:06 uur

MiG

vertel eens wat nieuws :(

Vrijdag 24 juni 2011 om 18:56 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5