Nieuwsbericht
Van den Bergh naar NEC of VVV?
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
18 november 2009 | 37 reacties |
Ricky van den Bergh vertrekt in de winterstop mogelijk naar NEC.
Ook VVV Venlo zou belangstelling hebben voor de middenverlder van ADO Den Haag.
Het AD zegt dat de geruchten dat Van den Bergh na de eerste helft van het seizoen vertrekt, steeds sterker worden. De Hagenaar, die naar het tweede is verbannen, ligt overhoop met zijn club. Tussen hem en trainer Raymond Atteveld is een vertrouwensbreuk ontstaan.
Volgens het AD ziet met name Wiljan Vloet, de nieuwe trainer van NEC het in Van den Bergh zitten. De twee kennen elkaar nog uit de tijd dat ze bij Sparta Rotterdam zaten. De speler heeft zijn oude trainer al telefonisch gefeliciteerd met zijn nieuwe baan.
Het contract van Van den Bergh bij ADO Den Haag loopt nog tot medio 2011. Hij zou transfervrij mogen vertrekken. Technisch directeur André Wetzel zegt dat over een tussentijds vertrek nog niet is gesproken.
Lees meer over
Reacties
adooo
ricky moet gewoon bij ado blijven daar hoort hij niet bij n.e.c of vvv ricky hoooort bij ADO.!!!!!!!!!!!!!! en over dat oren trekken van atteveld stopt dat nooit gaan we nog ergens anders over praten sjonge wat een slape gelul
Der Rudy
@Martin
Je hebt gelijk als je stelt dat Rocky niet veel heeft gepresteerd, behalve dan het verzamelen van kaarten. Net als vele andere supporters ben ik van mening dat onze vriend zich professioneler moet opstellen. Meer aan het teambelang denken.
Maar dit verhaal staat niet op zich. Er is ook nog een TD en een trainer die vanaf dag 1 totaal verkeerd met hem omgaan. Zij zouden toch moeten weten wat voor speler er in huis is gehaald. En hoe je met zo'n iemand moet omgaan om het maximaal te laten presteren. Kennelijk weten ze dat niet of kunnen ze dat niet. En dan de wijze waarop ze de vuile was buiten de deur hangen, vreselijk! Amateuristisch. Door je alleen op het disfunctioneren van Ricky te focussen komen de medeschuldigen aan dit drama lekker buiten schot. En dat is niet eerlijk!
ADOsexual
@ Martin
200% met je eens, ik zou er ook absoluut niet rouwig om zijn als hij vertrekt.
Martin
Ik begrijp echt niet waaraan vd bergh die onvoorwaardelijke steun van veel mensen verdiend heeft. Afgezien van de kaarten en de rest van het gedoe: hij heeft niet eens goed gespeeld. Ja, hij is een hagenees: lekker boeiend.
Het werkt duidelijk niet: laat hem gewoon gaan. We hebben toch al genoeg middenvelders (tenmiste, als ze niet geblesseerd zijn).
nijmegen
van de Bergh en Vloet gaat samen en zorgt ervoor dat Ricky de fratsen wel achterwegen laat,hij is welkom bij ons en in de rust kan hij nog altijd latschieten gaan doen bij ons,snap eigenlijk niet dat hij weg mag bij jullie .
Mooizo
Dan kunnen we wat meer wedstrijden met 11 man uitspelen. Tegen die tijd is knopper weer terug die neemt zijn plaats in, ranko erbij en 3 nieuwe spelertjes aanschaffen... die een juiste mentaliteit hebben... en verstand...
peet
Lekker naar vvv laten gaan. Misschien in ruil met calabro. Carraciolo terughaglen, Luijkx erbij in de winterstop, Knopper en Rakovic weer terug. Als er dan ook nog eens een goede linksback kan worden aangetrokken komt het echt wel goed.
Oshidashi
Als hij gaat is dat een schande. Als het seizoen daarbij ook nog tegenvalt mogen we daar de TD en trainer op afrekenen.
Hans
vdBergh: Vorig jaar: 7 keer geel, 1 keer rood -in 29 wedstrijden. Dat is bijna 1 kaart per 3 wedstrijden.
En zijn eerste drie jaar Sparta was eerste divisie. Waar Caracciolo het ook uitstekend doet. Maar over Caracciolo is niemand zo enthousiast, want dat is natuurlijk geen Hagenees.
Los van alles vind ik het geweldig hoe iedereen zich laat opfokken door artikeltjes in de VI en het AD. Alsof die bladen ooit op serieuze journalistiek te betrappen zijn geweest.
Hansie
@ Hans, je bent vergeten Ricky zijn kaarten (geel en rood) erbij te zetten, had ook wel mooi gestaan.
Hansie
@ van ruilen..... Ron Jans zou ik absoluut geen verkeerde vinden, deze man kan echt iets toevoegen, heerlijke aanvallende speelstijl. En een ruil Ricky/Sandro..... hmmmm ben benieuwd of Sandro zijn kwaliteiten er bij ons ook uitkomen en ik ben bang dat Ricky zijn kwaliteiten er dan ook wel uitkomen........ inderdaad, vooral tegen ons. De winnende via de lat........ binnen...
menno
Mijn god, dr zit hier gewoon iemand serieus te roepen om Wotte als TD...... nee dat zal lekker zijn met die NSB-er! Wotte never nooit niet meer in Den Haag alsjeblieft!
ap de heus
ik hoop dat ze een verstandig besluit gaan nemen want zo speler als ricky van de Berg moet je niet laten gaan
ik begrijp ricky heel goed als je op de reserve bank zit en je ziet je tegenstanders schoppen tegen jou teamgenoten dan zie je elke Haagsche spelers die fel reageren dat zit in je bloed als hagenaar zo denken de toeschouwers ook
om zo speler te laten gaan dat zou een vreslijk effect geven bij de toeschouwers en het zou een verkeerd beleid zijn fouten worden er overal gemaakt zelf bij het bestuur en ook bij de trainers we hopen met ze allen dat we dit kunnen uitpraten met ze allen want het gaat uitsluitend
enkel om resultaat en natuurlijk om in de eredivisie te blijven
leo
Waar gaan we heen rick laten ze gewoon gaan de concurent helemaal voor niks.
Waar zitten jullie hersens.
Weg met die bloedhond atteveld en zwetsel,onze club gaat naar de klote.
Ik weet 1 ding ik kom nooit meer in het stadion als dit gaat gebeuren.
Supoters we moeten wat doen atteveld pakken die lamstraal.
Hans
Ricky vd Berg:
seizoen Club Wedstrijden Aantal doelpunten
2002-2006 Sparta Rotterdam 110 (54)
2006-2007 RKC Waalwijk 23 (5)
2007-2009 Heracles Almelo 52 (8)
Topteams, stuk voor stuk. Champions League materiaal, die jongen.
Veel belangrijker dan heel ADO bij elkaar.
@van ruilen komt....
Hoe kom je aan deze informatie ??
HaagseGast
haha ACTIE!
die actie heb je van mij bij groengeelhart.nl
Petski
Laat maar naar Nijmegen komen die Ricky van der Lat.
Prima, lekker fel....soms iets te fel, maar goed.
Van ruilen komt...
Hij wordt geruild met bijbetaling van 1 Ton door DH met de overbekende Haagse Spits...Sandro Calabro.
Deze week wordt deze deal rondgemaakt.
VVV heeft wel geeist dat Ricky dan niet meer mag spelen ivm zijn achillespees en evt. kaarten.
Prima Deal.
Wetzel en vd Kallen hebben deze week met Raymond A. gesproken dat hij zijn gedrag sterk moet veranderen anders gaat hij er a.s. zomer uit en is zijn carriere afgelopen.
Rons Jans heeft erg veel intresse in ADO......
buidel
Rick naar NEC je mot er toch niet aan denken.
In dat shirt.................gadverdamme
En dan wordt de nachtmerrie compleet , Atteveld en Zwetsel
weten het zo te brengen dat de hr vd Kallen er in tuint en deze
prutsers laat zitten , wedstrijdje tegen NEC en wie scoort voor onze Nijmeegse vrinden uit een vrije trap??????????????
Tip : Ricky houden , Atteveld wieberen , Zwetsel idem dito ,
Lodeweges halen en TD ..... gewoon Aad de Mos
Moet je eens opletten wat er dan gaat gebeuren in het mooie Forepark !
bob444
Wat heb je nu aan een speler die zelf weg wil, zich niet kan beheersen, niet in discipline kan spelen en geen match heeft met de trainer en zijn TD.
Oké de TD en TS gaan hierbij ook niet geheelvrij uit (karakter eigenschappen van de speler en trainer onderschat).
In zo'n situatie kan je beter uit elkaar gaan.
Flip
@Nijmegenaar: Heeft niks met neerbuigendheid te maken, niet meteen de beledigde provinciaal uithangen . Voor ons is het gewoon 'Nek', althans zo spreken we het uit. Net als Nac 'Nak' is en als je het toch goed wilt zeggen: het is FC Dûh Haag, of FC De Haag (doen we het ook voor). Als je een beetje ingewijd bent in het voetbal dan weet je dat geen enkele rechtgeaarde DH supporter het woord ADO in zijn mond zal nemen, dus maak jij er gerust KADO van, niemand hier zal er aanstoot aannemen En wat motten wij in vredesnaam met een bankzitter van Nek in ruil voor Rick?
Nijmegenaar
@ Flip,... niet zo neerbuigend naar NEC... het is geen "Nek" dat zit onder je hoofd, NEC zit in het Hart.
Het is toch ook geen KADO Den Haag...
Nijmegenaar
Er gaat als het goed is een ruil komen met Worm en Van Den Bergh, ricky is wel transfervrij in de winterstop maar omdat worm aan spelen moet toekomen gaat hij waarschijnlijk als soort ruilmiddel naar ado.
aktie!
wie stopt dit beleid?
aktie nu!
ricky weg supporters weg
Der Rudy
Geachte heer Atteveld.
Ons aller Ricky is geen makkelijke jongen. Dat weten wij ook wel. Daarentegen is het een goeie voetballer die naar mijn mening veel beter kan dan wat hij tot nu toe in zijn carriere heeft laten zien.
Weet je hoe topcoaches met zo'n speler als Rocky 3 omgaan? Nee, fout beantwoord, niet de confrontatie opzoeken en proberen hem publiekelijk de baas te zijn. Mannen zoals Guus slaan een arm om hem heen en maken zo iemand belangrijk. Zeker weten doe ik dat natuurlijk niet, maar de kans op rendement wordt in ieder geval stukken hoger.
Misschien een cursus volgen o.i.d. ?
handoek in de ring
degradatie jongens,
nou ik pik het niet,
voor mij is het over en uit
hoop dat vele mijn volgen bij deze geen ado meer voor mijn ,
mijn groen gele hart bloed en is gebroken.
busje 57
AADJE DE MOS
AADJE DE MOS
AADJE DE MOS
EN ALS TECHNISCH DIRECTEUR
MARK WOTTE
MARK WOTTE
MARK WOTTE
V.D.KALLEN WORD WAKKER VOOR WE HAAGLANDIUA KRIJGEN ALS TOPPER ZE MAKEN ONZE CLUB KAPOT DIE 2 MEDIA GEILERS ZIJN 2 KEER IN DE WEEK OP TV DIE TROPISCHE VERRASSING EN DIE AMSTERDAMMER.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Der Rudy
Wat baal ik enorm van dit nieuws. Atteveld komt met zijn totaal verkeerde eenpak er gewoon mee weg. En onse media-deskundige (TD) komt er ook mooi van af. Vertrouwensbreuk aan me hoela!
Denk dat Attevel nu al een excuus heeft voor het geval dit seizoen verkeerd afloopt. En de club heeft geld te kort. Vorig seizoen een verlies van 3 miljoen euro of meer en zal dit seizoen niet anders zijn. Komt dat even goed uit. Een directe besparing op loonkosten en misschien wel een transfervergoeding o.i.d.
De club verwijt ik niet zo veel. Stel wel vast dat door de armoede soms noodgedwongen beslissing genomen moeten worden die ze anders niet zouden nemen.
En dan bekruipt mij het nare gevoel dat Ricky straks de sterren van de hemel speelt.......... tegen ons!!!
Flip
Idd jammer dat Vloet toen is weggegaan, maar aan de andere kant wilde hij zelf ook graag naar Psv. Onder hem had Rick gewoon gespeeld en was hij ook belangrijk gemaakt door Vloet. Sommige medesupporters zitten er blijkbaar niet of nauwelijks mee als Rick gaat, maar ik vrees dat ze daar nog wel op terug komen als Rick met Nek de winnende (uit een vrije trap) erin schiet tegen ons
buidel
Vloet was en is een toptrainer , 1000 x beter dan Attevels en Zwetsel bij elkaar
NEC mag de handjes dichtknijpen als deze man komt.
Met iets meer krediet zat hij nog bij ons , en hadden we er een stuk beter voorgestaan , op zeker
Hans
Dit is het tweeledige gezicht van vdBerg ten voeten uit. Voor de pers zegt hij dat hij zijn contract wil uitdienen, desnoods in het tweede, maar ondertussen belt hij Vloet. Hij zal hem vast gefeliciteerd hebben, maar dat is echt niet de reden geweest van het telefoontje.
vdBergh halen was een geweldige blunder. Hem laten gaan betekent je verlies nemen, en met opgeheven hoofd de toekomst tegemoet gaan. Als de td tenminste stopt zich met de opstelling te bemoeien.
Flip
Jammerlijk verlies voor ons. Ze meissie wil niet naar het buitenland want dan was het waarschijnlijk wel Swansea geworden. Nu zal het Nek wel worden aangezien Vloet daar nu zit. Ik kan het Vloet ook niet kwalijk nemen als hij Rick haalt. Onze technische staf neem ik het wel kwalijk als Rick gaat en dan met name Atteveld, die asociale schijtamsterdammer met zijn rare gedrag richting (sommige) spelers. Elia bevestigde dat ook nog maar eens bij Jack v Gelder.
Wander
Net als velen begrijp ik weinig meer van het selectiebeleid van ADO. Caracciolo en Powel verhuren, terwijl we al een gebrek aan aanvallers hadden? In de zomer alleen Van den Bergh aankopen? Van den Bergh te weinig gebruiken en nu misschien naar een concurrent?
Het maakt allemaal een indruk van pure zelfdestructie, ook de opstellingen die Atteveld de laatste tijd uit de hoed tovert. Misschien toch tijd voor een trainerswissel, voordat dit jaar in ruzie en degradatie eindigt. Ik vraag me echt af of Atteveld wel een positieve uitwerking op ADO heeft. En trek in ieder geval in de winter alsjeblieft wat goede versterkingen aan, dat had al eerder moeten gebeuren.
lekker slim
om hem aan een van je twee grootste concurrenten dit jaar te verkopen....maar ja ach, als hij daar ook van die achterlijk overtredingen maakt en rood vangt dan is het niet zo erg.
M
Bollie heeft helemaal gelijk. Dit is onze enige aankoop geweest wat al onvoldoende was.. er moet nu gewoon geinvesteerd worden. Ik weet niet waar die scouts zitten maar er moet echt wel wat versterkt worden.
Bollie74
En wie krijgen wij daarvoor terug? Gezien de huidige situatie mogen er op elke linie behalve de keeper een topper bijkomen. Anders zijn we weer te zien op RTL 7 vrijdags
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |