Nieuwsbericht
Van den Brom: Toornstra hoort in Oranje
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
10 februari 2011 | 12 reacties |
John van de Brom snapt niet waarom Kevin Strootman van FC Utrecht wel voor Oranje is opgeroepen en Jens Toornstra niet. ''Toornstra doet niet onder voor Strootman.''
Bovendien draait de Haagse middenvelder al het hele seizoen goed, zegt zijn coach in Voetbal International. Strootman, die in de winterstop van Sparta naar Utrecht ging, maakte tegen Oostenrijk zijn debuut in Oranje.
"Je moet oppassen spelers eruit te pikken, maar je mag Jens de motor van ons elftal noemen", zegt Van den Brom in het blad.
"Toen ik hoorde dat Kevin Strootman was geselecteerd voor het Nederlands elftal, was mijn eerste reactie: Dan had Jens ook wel opgeroepen mogen worden. Niks ten nadele van Strootman, prima speler, maar Jens draait al het hele seizoen geweldig", aldus Van den Brom.
Lees meer over
Reacties
Kobus Tokus
Niemand is hier fan van Oranje, we zijn allemaal Groengeel van hart. Maar er vallen wel een aantal dingen op natuurlijk.... Waarom wel Strootman en Toornstra niet?? En wat die oude garde van Oranje betreft, kampioen is Nederland er niet mee geworden...... dus is het hoog tijd voor andere spelers die ook graag een kans willen en die het allicht beter doen dan de 'net-niet-generatie'. Dat hele interlandvoetbal mogen ze van mij eigenlijk ook best afschaffen, ik zou er niet rouwig om zijn want het gaat nergens om. Spelers komen er alleen maar geblesseerd van terug bij hun clubs en het kost teveel tijd. Het commerciële voetbal (de competitie, Europa e.d.) is veel belangrijker en interessanter. Eer van je land is blabla, wie daar nog in gelooft...??? Nederland heeft alleen in 1988 -lang vergane glorie- wat gepresteerd, tweede plaatsen en 'bijna' tellen niet. Dat is gewoon allemaal gebakken lucht. Dus ophouden met dat teren op oude [vermeende] successen en zo.
andy
Uhmm sorry jongens maare... ben geen fan van het nederlands elftal. maar ik lees hier dat v bommel, sneijder, huntelaar, e.d. mislukkelingen zijn. maar volgens mij zijn ze wel 2e van de wereld geworden. dan ben je in mijn ogen ondanks je maar 2e bent geworden met lelijk voetbal geen mislukkeling. Dat strootman na 2 wedstrijden in het grote oranje staat vind ik zelf ook heel erg raar. ik vind dat toornstra gewoon een kans verdiend..zeker in jong oranje!!.
Gaat ze marktwaarde ook omhoog. ;-)
Kobus Tokus
Niet met je eens Nils. Strootman is een leuke voetballer die ver kan komen, maar het is toch wel erg wrang dat Toornstra niet in Oranje staat na een jaar de sterren van de hemel te hebben gespeeld op zeer constant Eredivisieniveau, maar Strootman na een paar wedstrijden bij Utrecht wel. Dat is gewoon zuiver politiek. Ben überhaupt nooit voorstander geweest van Van Marwijk en hij kan mij niet snel genoeg opstappen. Een trainer die doorgaat met dezelfde groep mislukkelingen waar het al jaren niet mee lukt (Fart, Sneijder, Robben, Bommel, Persie, Zeeuw, Jong enzovoorts) kan ik niet serieus nemen. Het is absoluut tijd voor een nieuwe bondscoach en alleen maar nieuwe spelers die nog niet of nauwelijks in Oranje hebben gestaan en geen last hebben van barbiegedrag.
Le B
Ik denk niet dat Vd Brom verwacht dat Toornstra binnenkort in het Nederlands elftal komt. Maar wel over een tijdje. En zoals een goede trainer betaamt, laat hij dit ruim op tijd weten.
Persoonlijk vind ik Toornstra's blikveld nog iets te beperkt. Dit is iets waar je aan kan werken, en dat doet hij ook goed.
Nils
Ik begrijp wel wat Vd Brom wil zeggen maar laat Toornstra eerst nog maar ff door rijpen bij ADO. Dan komt het vanzelf goed met hem!
ronnie
Hij voetbald bij denhaag daarom word hij niet op geroepen ook niet bij jong oranje
Kobus Tokus
Ja Fan, Ranko naturaliseren we en zetten we naast Wolfswinkel in de spits.....
Peter P
Ik geloof dat vd Brom nou een beetje last krijgt van luchtbelletjes in zn kop.....is ie vergeten dat Toornstra voor de winterstop een paar erbarmelijke wedstrijden heeft gespeeld? Toornstra speelde tegen PSV fantastisch maar Oranje; das ff paar stappies verder! Strootman is ook een klasse beter maar wellicht in de toekomst v Jens
fan
kobus,en ranko dan
Kobus Tokus
@Tja ik vind dat Huntelaar ook lang en breed z'n kans gehad heeft. Doe mij Van Wolfswinkel maar in de spits. Ik wil geen ouwe garde meer in Oranje zien.
Velthuizen;
Janmaat/Leeuwin, Bruma, Kuiper;
Siem de Jong/Bakkal, V/d Heijden;
Verhoek, De Ridder, Toornstra, ????;
Van Wolfswinkel
Linksbuiten zou ik niet weten, niet die mongool Robben iig -die behoort sowieso tot de 'jij hebt je kans meer dan tig keer gehad' categorie. En Elia is meer een rechtsbuiten en rendeert niet zo goed in het NL 11tal. In de Jupiler lopen er leuke spelers op die positie! Bakx, Wildschut, Esajas waarom niet??? Ik ben wel in voor een héél alternatief NL 11tal. Dergelijke jongens zijn juist niet gewend aan de druk van het moeten presteren in de top, dus zulke spelers kunnen lekker onbevangen hun spel spelen en het inbrengen van juist dat soort jongens zou weleens heel erg goed uit kunnen pakken, ook omdat ze geen last hebben van barbiegedrag.
Tja
Zekers, Jens ipv opa van Bommel.
Huntelaar zal beter renderen met Elia en Verhoek op de flanken.
Een blinde kan dat zien, wellicht wordt het tijd dat Bert van Marwijk zijn aanvraag voor een geleidehond indient.
Kobus Tokus
Verhoek idem dito....
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |