Nieuwsbericht
Van den Brom trainer van het jaar?
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
29 april 2011 | 6 reacties |
John van den Brom is genomineerd als voor de Rinus Michels Award 2010-2011. De oefenmeester maakt hiermee kans om door vakorganisaties als beste trainer van dit jaar te worden uitgeroepen.
De andere genomineerden zijn Michel Preud'homme van FC Twente, Harm van Veldhoven van Roda JC, Fred Rutten van PSV en Rene Trost van MVV.
Alle trainers uit het betaalde voetbal zullen de uiteindelijke winnaar kiezen.
Lees meer over
Reacties
TVT
Ik denk dat vd brom kans maakt maar:
- Roda was vorig jaar wel door iedereen 'falliet' verklaard (of verklaart) Zijn ze toch mooi uitgekomen. Maar of het door de trainer komt?
- van Mvv weet ik 0,0 geen idee dus of hij het verdient
- Twente weer kampioen zou komen omdat er niemand is die er echt bovenuit steekt, normaal word je met dit aantal punten 3e
- Fred Rutte begrijp ik helemaal niets van dat hij is genomineert, zou nog eerder Been doen, alleen al omdat ie na alle troep is blijven zitten en het nu heeft weten om te keren.
Misschien komt het wel aan op populariteit bij de overige trainers, dan maakt hij denk ik een hele, hele goede kans want iedereen die ik ken vindt hem een topgozer (niet dat we hem persoonlijk kennen hoor)
Voorburgse Hendrik
In zijn actieve voetbalperiode was ik niet zo'n fan van John....ik weet niet hij had iets wat me niet aan stond. Ik vond hem wel een hele slimme speler die ondanks zijn traagheid wel altijd op de goede plek stond. Het kan verkeren zei Brederode......ik vind John nu een hele sympatieke gozer die mij echt het gevoel geeft dat de club hem aan zijn hart gaat. Het item in Vakkie W van gisteren (29/4) zegt heel veel over John. Natuurlijk verdiend onze trainer de Award....waar stonden wij vorig jaar om deze tijd. John heeft spelers naar ADO gehaald die ik niet kende en nu bij elke club in trek zijn. Die Award moet naar John.
fan
onrust bij bepaalende spelers ,begrijpen niets van aankoop mulder en vragen vd brom om uitleg deze kan echter geen duidelijke uitleg geven(gerucht belofte aan mulder zegt men bij agovv)
Kobus Tokus
Deze prijs kan dit jaar aan niemand anders toekomen dan John van den Brom. Mensen die daar anders over denken zijn echt ziekelijk.
Loosduinen
HALLoooOOHoooo
WIE ANDERS!!!!
anton austirol
hij verdient t
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |