Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Van den Brom voor zes ton weg


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

4 juli 2011 36 reacties

 

Het vroegtijdig vertrek van John van den Brom naar Vitesse heeft ADO Den Haag zes ton opgeleverd. Dat zei Johan Derksen in het tv-programma Tour du Jour.

 

Daarmee heeft de club uit Den Haag het vijfvoudige van het salaris van de succestrainer gevangen. Van den Brom verdiende bij ADO 120.000 euro per jaar, zo onthulde Kees Jansma begin dit jaar.

 

 

De Amersfoorter had nog een contract tot 2012 in de Residentie. De verbintenis werd na lang touwtrekken door de Arnhemmers afgekocht. Van den Brom betaalde daar zelf aan mee.

 

Het geld is een schrale troost. ADO had de coach liever gehouden, maar hij koos voor zijn oude club in het oosten van het land.

Lees meer over

Reacties

Mr. X @Wilfred Komop ben jij nou een echte Hagenees? Het komt wel goed!

flagstorkfriendsthumb

Woensdag 6 juli 2011 om 14:12 uur

Wilfred

Al die zogenaamde Arnhemmers zijn gewoon gefrustreerde ADO fans die balen van de club. Dat is zo makkelijk op zo'n site als deze. Ik begrijp ze nog ook. Ik heb het eigenlijk ook gehad met deze club. Huichelachtige supporters die zogenaamd een goede naam in Nederland hebben opgebouwd. Deze site laat zien dat niets minder waar is. Wat een plebs! En dan al die spelers die kwijlend zitten te wachten op aanbiedingen van "betere clubs". Even huichelachtig, grote ego's. Ik verlang weer terug naar Holland Sport, dat waren nog eens tijden. Dat komt helaas nooit meer terug. Alleen bij het bestuur van ADO zitten denk ik nog echte liefhebbers van de club. Nee ik ben al geweest, ik hoef niet meer.

Woensdag 6 juli 2011 om 00:03 uur

Rikkie

Zal blij zijn als straks de scholen in het midden van het land weer zijn begonnen, dan hebben die pubertjes weer huiswerk...

Dinsdag 5 juli 2011 om 22:46 uur

slain

@ PIETJEPUK

 

roflolroflolroflol

 

Die gasten van Vitesse zitten hier een onzin uit te kramen.Echt zielig als je zo op een site van een andere club dom gaat zitten lullen.

 

Alsof er nog iemand wakker ligt over vdB.

 

Cashûh,winst,opsoutûh,klaah.

 

En als je gaat schelden,da's in Den Haag uitgevonden en dat kennen wij beter.

 

Pietjepuk!!!!

Dinsdag 5 juli 2011 om 22:15 uur

pietjepuk

HAD JE WAT??

kijk.... nou ken je een Hagenees wel dollen,
maar..... let dan toch maar wel goed op ,
want geen één Hagenees is bang,
voor een partijtje rollebollen,
of de wereld op z"n kop,’

dus voor jij gaat lopen zeiken,
over ons strijkijzer , de Haagse tieten,
over ADO of de pier,
denk dan toch even aan je neusbeen,
en vraag jezelf eens af,
wat doe ik eigenlijk hier?

en zeg nou nooit ,
tegen een Hagenees dat er met zijn wijf iets mis is,
want dan krijg je gelijk te horen,'
wat er met die snol van jou allemaal aan de hand is,

want trouwens.. dat wijf van jou,
werkt niet voor niets op een manege,
tussen allemaal van die paardelijpen,
dat wijf van jou die heb een bek,
die kan vijf paarden tegelijk wel pijpen,

en dan je zuster,
die speelt ook nog steeds de hoer,
en dat zal heel den haag wel weten,
want voor 5 euro krijg je de hele tour,
en dat is eigenlijk nog veel te duur,
want weet je wat dat kost,
zo"n uitgebreide SOA kuur?

en dan heb ik het nog niet over je vader,
die was in de oorlog vast een NSB’er,
die is z"n leven lang al een verrader
die vuile galbak die stinkplebejer ,

en je moeder die is mensenschuw,
heb ook voor heel den haag op dr rug gelegen,
en ze schrikt al van der schaduw,
heb ze der methadon dan al gekregen?

en verder kan je broer ...die nicht...de pleuris krijgen,
maar dat weet tie zelf ook wel,
hij ruikt de hele week naar stront,
dat vol gescheten palingvel,

nee..... in Mijn Den Haag
gewoon je grote typhusbek houden ,
vooral als je uit een andere stad komt,
want jullie zijn daar echt allemaaaaaal achterlijk,
dus zak maar lekker in de stront!

Dinsdag 5 juli 2011 om 17:04 uur

Nostradado

Het scheelde een haar of Vitesse had dit jaar in de eerste divisie gevoetbald. Het is makkelijk om een vrienden-team te coachen zoals Den Haag.

 

Het wordt echter een heel ander verhaal wanneer je zwaar-overschatte naast hun voetbalschoenen lopende voetballers moet gaan coachen uit alle uithoeken van Europa!

 

Ik vraag mij af hoever de clubliefde voor de club uit Arnhem reikt wanneer ze in de winterstop onder de degradatiestreep staan?

 

Hoe dan ook het wordt weer een mooi seizoen!

Dinsdag 5 juli 2011 om 14:41 uur

adolover

Kan de moderator die @026 geen ban geven, die man komt hier constant de boel verzieken, wij zijn blij dat die J vd Brom opgerot is en hij zit hem weer de hemel in te prijzen.

Dinsdag 5 juli 2011 om 12:49 uur

bobbel

@Tommy: hij heet ook eigenlijk Harrie KUT (of Harry CUNT voor de Engelse lezers) grin

Dinsdag 5 juli 2011 om 12:37 uur

Tommy

@ harrie koot

 

heb jij weleens wat neergezet hier wat niet negatief is?

volgens mij ben je gewoon een 020 supporter of gewoon een heel zielig figuur

Dinsdag 5 juli 2011 om 12:20 uur

Mr. X heeft schijt aan Nep Hagenezen! We kick ass in Arnhem, the Red Beret!

flagstorkmegaphoneinjuredupyours:(

Dinsdag 5 juli 2011 om 11:19 uur

Mr. X heeft schijt aan Nep Hagenezen! We kick ass in Arhnem,the Red beret!

flagstorkmegaphoneinjuredupyours:(

Dinsdag 5 juli 2011 om 11:08 uur

Harrie Koot

Leuke vraag voor jullie vmbo-examen: Hoeveel euro's moet Johan Derksen er zelf bijleggen als de werkelijke afkoopsom 3,5 ton is.

 

 

 

Dinsdag 5 juli 2011 om 10:58 uur

Tedje

Het lijkt hier wel een puber forum, doe eens allemaal niet zo kinderachtig en ga elkaar lekker nep bedreigingen sturen op Fok.nl ofzo, hier willen we graag over voetbal lullen!

 

Ontopic:

6 ton voor die gibberige aal is een prima deal. Behouden was nooit meer goed gekomen waardoor ADO sowieso een ramp jaar tegemoet was gegaan, lozen zo'n stuk vuil en de eerste wedstrijd meteen een draai om z'n oren geven. Ik heb nog wat filmpjes gezien van hem op de fietstassen site en daar vind ik hem maar glibberig, zeker als hij spreekt over ADO en de hele gang van zaken, het lag allemaal niet aan Johnny boy en alleen dat ene foutje was niet zo slim... man, man, man, geef gewoon toe dat je niet een man van je woord bent, want zoals je steeds zegt dat je altijd hebt uitgesproken graag voor Vitesse te werken zo heb je ook uitgesproken bij ADO te blijven. Twee dingen die prima samen hadden kunnen gaan, maar je koos voor het geld (en dan doel ik niet alleen op je salaris, maar ook op het zogenaamde transferbudget).

Dinsdag 5 juli 2011 om 10:48 uur

Mr.X In een ver verleden heb ik de Arnhemse binnenstad verbouwd @vincent026

flagstorkshootinjuredupyoursgrin

Dinsdag 5 juli 2011 om 10:13 uur

Haga

achgut peutertje vincent026 is ook wakker geworden...

Heeft mama je niet verschoond vandaag, knulletje ? shhht

Dinsdag 5 juli 2011 om 10:11 uur

Hermanos

Hee Brommie kan jij deze maand even de salarissen betalen van de spelers? Bedankt Brommie, ja zeg ho Brommie, jij wilde toch naar Fietstassen!!!!!! Eh voor de volgende maand misschien ook? Nee ze willen je niet terug bij ADO of je moet betalen Brommie.

Nooit eerder meegemaakt, dat een trainer een afkoopsom mee moet betalen. Hier klopt iets niet.

Dinsdag 5 juli 2011 om 10:11 uur

MiG

@mr.X: Normale afkoopsom in de voetbalwereld is 2x een jaarsalaris, dus hoezo 4 ton te weinig? Denk dat dit echt netjes is gedaan door VdKallen & Manders

Dinsdag 5 juli 2011 om 09:32 uur

Mr. X Mark had van jou anders meer verwacht, €4 ton te weinig gekregen!!!

flagstorkmoneygrin

Dinsdag 5 juli 2011 om 09:00 uur

bobbel

Fijn dit topic, hebben we meteen weer bezoek van al die halve aansluiters uit dat dorpje ad Rijn. Zitten we echt op te wachten...

Dinsdag 5 juli 2011 om 07:24 uur

Fieststas sucks

roflolroflolik zeg Aisatti, die kunnen jullie nog niet eens betalen en dan vd brom, die moet gewoon zelf z'n afkoopsom lappen :S, nog nooit vertoond roflol

Alles wijst er op, het is gewoon 'n triest clubje dat Fietstas locoIk neem er nog een drankje op cheersbaco

Dinsdag 5 juli 2011 om 07:15 uur

abc'tje

Hey vitesse4(n)ever,

dan ben je simpel, als je het woord aartsrivaal al niet kan spellen.

roflol

En die van der Brom, dat was zeker een koopje voor ons , die heeft ons voor 1 seizoen zo'n 470.000 euro opgebracht, top deal. Moet hij dit seizoen met jullie nog maar helemaal waarmaken. Voorlopig kost'ie jullie (zonder iets bereikt te hebben) al 6 ton. Sukkels met je Wanna be Chelsea. Gewoon plaatsje 15 afgelopen seizoen. Slaap dus maar lekker verder in dat gat aan het riool (de Rijn) roflol

 

Dinsdag 5 juli 2011 om 07:08 uur

Wijgaanlekkereuropain

@Vitesse4ever

 

One day fly zegt ie. Dat werd ook gezegd van Twente, en van Groningen, en van Heracles.En Roda was sterven na dood, werd er gezegd.Die clubs deden dit jaar gewoon ook weer mee voor de prijzen.

En die zogenaamde miljoenenclub..... Ontloopt net degradatie. hahaha Laat me niet lachen.

Jordania heeft jullie een lekkere belofte gedaan: kampioen in 2013. Misschien krijgt ie wel gelijk. Worden jullie kampioen in de Jupilerleague. hahaha

Oehhhh, had ie er niet bij gezegd!!!! Gefopt!!!!

Degradatiekandidaatje.

Dinsdag 5 juli 2011 om 04:53 uur

vitesse4ever

arnhem de gekste!!!!

hahahahhhhhhahahahahahahaha hagenezen,dag dag zaai zwaai,zeker een koopje 600.000,das geen geld hahahahah vieze stront club!!en nu ook nog verhoek naar utrecht!! hahahahahaha,echt dikke pret.verhoek van ado naar aardsrivaal utrecht hahahah moet niet gekker worden! maar wel lachen.kun je zien hoeveel jullie over hebben om je eigen mensen te behouden,helemaal niks dus.ado wordt weer 1 groot lachertje dit seizoen.hahahahahahaha kijk er nu al naar uit.om te beginnen de eerste europa wedstrijd.wordt dus net als NEK ONE DAY FLY.BYE BYE. FORZA VITESSE OLE OLE OLE!!!!

Dinsdag 5 juli 2011 om 01:37 uur

arnhem

pardon! vraagje?... is dit het veilinghuis van Den Haag? Ik hoorde dat alles in de opkoop is!... hhmmm ik zie dat er niet veel meer te koop is... ik zoek namelijk iets....dereijk die zie ik wel zitten... wat! 750.000 euro... pakken jullie hem even in...inderdaad dat wat ze zeiden is waar, ze doen alles weg... rare opruiming!

Dinsdag 5 juli 2011 om 00:56 uur

Arnhem

JALOESIEEE!! 

Dinsdag 5 juli 2011 om 00:42 uur

pmc

vdBrom zelf ze moeder is het neuken dit niet waar, weg gooier die je bent wat een paarde LUL ben jij zeg PINOCCHIO  hoe ga jij nu verder liegen in arnheim??????????????????????

Dinsdag 5 juli 2011 om 00:39 uur

TONH

hee arnhem...wat zoek je nah nog hieah dan,...

ik klik toch ook niet meer op jullie?huh...

arnhem is welkom bij de eerste game van dit seizoen,..

voor nu ff opzahtuh,.....naar t dorpshuis van je dorp...

Dinsdag 5 juli 2011 om 00:25 uur

Tja

Van der hoe????

Dinsdag 5 juli 2011 om 00:19 uur

ADO500

@ ADO Supporter

 

Ze zitten in Leenden. Dat is volgens mij vlak bij Eindhoven. Adres weet ik zo niet.

Maandag 4 juli 2011 om 23:40 uur

ADO Supporter

@ Arnhem  Pisvlek hebben jullie geen eigen site? En triest dat jullie Judas zelf moest bijlappen en dat maffioso dat ff niet kon doen. Was toch een koopie voor jullie? Waarom trekt die Maffioso zelf dan niet zijn poeplap? Is ie dan toch niet zo goed gevuld als jullie dachten. Club zonder potentie en samen met 020 de meest gehate club van Nederland wees maar trots.

Maandag 4 juli 2011 om 23:23 uur

arnhem

600.000 euro een koopje!!! van dat geld koop je een eerste divisie speler! ohw dat hebben jullie al gedaan... grote klasse! tot 7 aug, dan zul je zien dat het een koopje is.... 3 punten worden voor arnhem.... hahaha

Maandag 4 juli 2011 om 23:13 uur

hansepans

dus vd brom heeft voor 20.000 euro een jaar bij ado training  gegeven. wat een koopje 

Maandag 4 juli 2011 om 22:51 uur

judasvandenbrom

dat wisten we tog al ? vd brom lekker doodzwijgen nu

Maandag 4 juli 2011 om 22:48 uur

ADO Supporter

Weet iemand waar ADO trainingskamp is in Noord-Brabant?

Maandag 4 juli 2011 om 22:42 uur

ADO Supporter

Is een mooi bedrag,ook al zouden we meer willen, dit is fair. Bedragen die mensen roepen van 1,5miljoen is emotie en nergens op gebasseerd! Meer kon je niet krijgen en weiger je dat, dan heb je een ongemotiveerde trainer over en loopt ie gratis de deur uit aan het einde van het seizoen of start ie abitragezaak en had je nog minder gehad.

Maandag 4 juli 2011 om 22:40 uur

DHFC070

Pffft waarom zie ik die naam nog overal langskomen als we het over Den Haag hebben. Gepasseerd station lekker naar de toekomst kijken. 

Maandag 4 juli 2011 om 22:39 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5