Nieuwsbericht
‘Van der Kallen blokkeerde alles’
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
25 juni 2014 | 10 reacties |
John van Zweden reageert sceptisch op de verkoop van ADO aan Chinezen, maar ziet ook een voordeel.
“Wij hebben Vitesse nog uit zitten lachen toen het over werd genomen door Russen”, zegt hij in de Telegraaf. “Ik hoop er het beste van, maar straks blijkt dat de club wordt leeg getrokken door een stelletje bel-Chinezen.”
Van Zweden kan zich nog goed herinneren hoe Alrecon ADO in de jaren negentig kocht en naar de top wilde helpen. Dat werd een fiasco.
De behangkoning ziet ook lichtpuntjes. “Het enige positieve is dat Mark ook is opgerot. Die blokkeerde alles.”
Van Zweden heeft ervaringen met overnames. Samen met een groep lokale supporters uit Wales kocht hij in 2002 het noodlijdende Swansea City. Deze club groeide vervolgens vanuit de kelder van de Football League Two door naar de Premier League.
Reacties
Mike
Beter de bedrijfsvoering van een voetbalclub bij een organisatie dan bij een supporter met veel poen.
Vd Kallen is weg. Het was geen gezonde situatie dat hij het voor het zeggen had, dat gaf hij zelf ook toe. Ik ben blij dat hij 6 jaar geleden zijn nek heeft uitgestoken zoals van Zweden dat ook gedaan heeft voor Swansea.
Van Zweden is een, zichzelf benoemde bekende Hagenaar. Dat was al zijn droom toen hij alleen nog maar zijn centjes verdiende met behang. Hij is altijd trouw (mede-)sponsor geweest van ADO maar dat geeft hem geen recht om op zo`n onbeschofte manier te oordelen over vd Kallen.
aadche
Ik weet niet of we op dezelfde lijn zitten. Maar ik kan niet zo enthausiast worden van het hele gebeuren. Voor t zelfde geld komt hier uiteindelijk ellende van. Al die megalomane praatjes over hoe en wat er allemaal gaat gebeuren. T.w. miljoenen investeringen etc. Die praatjes worden overal in de media over genomen. Terwijl die enkel en alleen van die ene tussen persoon komen. Klinkt in mijn oren als een fanterwijl we geen idee hebben wat die chinezen dan willen, en wanneer ze zomaar de stekker eruit trekken.
Voor de duidelijkheid ik volg Ado sinds eind jaren tachtig. Met een warm hart jarenlang al die ellende aangezien. En voor mij is het ook duidelijk dat er meer nodig is om de stap naar boven te maken. Maar eerst maar is zien en dan geloven.
Tja
Je hebt je kans voorbij laten gaan, nu zijn de Chinezen aan zet.
En dat Mark goed verdient heeft, chapeau, dat zou een ieder van ons ook gedaan hebben, vergeet niet het risico dat de man heeft genomen.
Red
ADO500
Van Zweden roept maar wat maar heeft nog nooit een euro in ADO gestopt. Zijn "sponsorbijdragen" betaalde hij in het verleden middel bartering-deals waar hij altijd zelf beter van werd.
KaleHans
Nu worden telkens de eindjes aan elkaar geknoopt en moet de club om het jaar ongeveer weer bij de Gemeente aankloppen. Dat zou nu dan voorbij zijn en nogmaals...... waarom zou het bij onze club niet kunnen?
v.d.Kallen heeft genoeg centjes in onze club gestoken en heeft deze van de ondergang gered een paar jaar geleden, dat schijnen een hoop mensen te vergeten. Nu komen de Chinezen op de proppen die zijn aandelen over zouden nemen en dan is het ineens ook weer niet goed?
pajam
dick
vd Kallen ( ik heb niets met de man ) heeft ADO overeind gehouden.
janvele
MTB
Leuk hoor, sympathieke vent maar hoe heeft het zover kunnen komen dat hij als expert geraadpleegd wordt? Omdat hij toevallig wat geld heeft geinvesteerd in een club en die toevallig nu in de PL speelt?
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |