Nieuwsbericht
Van der Kallen verkoopt ADO mogelijk
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
21 april 2012 | 8 reacties |
Mark van der Kallen sluit niet uit dat hij ADO Den Haag ooit verkoopt. De grootaandeelhouder zegt dat in een groot interview met het AD.
Maar hij doet de club alleen van de hand als dat goed is voor de continuïteit en als de gemeente akkoord gaat, zo verklaart hij.
Voorlopig wil hij echter het liefst zijn betrokkenheid delen. ,,Het mooiste is als grote ondernemers in de Haagse regio samen verantwoordelijkheid nemen.’’
Van der Kallen heeft ruim 9 miljoen in de club gestoken. Zelf zwijgt hij in het stuk over het exacte bedrag dat hij heeft bijgelegd. Wat hij heeft terugverdiend, wordt ook niet precies duidelijk.
Wel zegt de zakenman: ,,Ik heb er geen enkel belang bij als de club verlies lijdt. Want ik moet zelf het verschil weer bijleggen. Het gaat er juist om dat ADO financieel weer gezond wordt.’’
En dat laatste lukt. Clubs waarmee Van der Kallen zich meet zijn SC Heerenveen en FC Groningen. Dat zijn stabiele clubs en daar ,,willen we bij horen’’.
Wat betreft de anonieme aantijgingen vindt hij het vreemd dat die op een moment komen dat ADO Den Haag er na de deplorabele toestand weer financieel positief voorstaat. ,,Ik geloof niet dat iemand dit doet uit clubliefde’’, is zijn conclusie.
In het vraaggesprek gaat hij uitgebreid in op de beschuldigingen over belangenverstengeling. Over enkele heikele onderwerpen zegt hij kort samengevat:
- Auto’s: Bij ADO 11 verschillende automerken van 3 leasemaatschappijen, waarbij merken Volkswagen, Seat en Audi nu eenmaal populair zijn. Op het geheel wat hij omzet niet veel.
- Led boarding: Kon ADO zelf niet betalen. Club huurt nu 5 jaar voor 10.000 euro per maand. Reclame-inkomsten zijn voor de club.
- Reclamezuilen: Kon ADO zelf niet betalen. Hij verdient daar geld aan. Club krijgt provisie.
- Horeca: Door faillissementen van anderen en gedoe kost dat ADO geld.
- Beveiliging: In eigen hand nemen is mislukt.
- Stadion: Huurprijs van ADO aan gemeente 400.000 euro. ADO mag er geld aan verdienen.
Reacties
Tedje
Wes
De BV en NV moeten jaarstukken opstellen en inleveren bij de KvK. De wijze waarop dit moet gebeuren hangt af van de grootte en omvang van het bedrijf.
Dat het binnen de club rommelt is zichtbaar, hopelijk komt daar snel een eind aan want daar heeft niemand baat bij.
slain
Heb je in het interview gelezen dat we nooit zullen weten over hoeveel geld het gaat?
Want hierboven staat alleen maar dat hij erover zwijgt.
liefhebber

Zou deze discussie maar staken!
Kobus Tokus
@Ties, wil jij ff heel gauw je gemak houden? Ik kom al sinds `88 beste vriend....
Aad
Je hebt de klok horen luiden en etc.etc.
NV betekent Naamloze Vennootschap. Dat naamloze slaat op de aandeelhouders van wie de namen nooit in een jaarverslag zullen verschijnen. Dus verkoop je verhaaltjes maar aan Sjakie die zal vast wel weer munitie zoeken voor nog meer onzin en haat zaaien.
Ties
Kobus Tokus
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |