Nieuwsbericht
Van Zweden bekritiseert korte contracten ADO
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
18 juni 2014 | 6 reacties |
John van Zweden vindt dat ADO Den Haag langere contracten met spelers moet sluiten zodat ze niet gratis weglopen.
,,Dat leren ze bij ADO nog steeds niet’’, verwijst hij naar de transfervrije overgang van Tom Beugelsdijk.
,,Voor zo'n jongen had ADO 2 tot 3 miljoen euro kunnen vangen. Ik ben daar doodziek van’’, zegt hij bij Oliveo-voetbal.
De mede-eigenaar van Swansea en tevens ADO-fan hoopt dat de Haagse club bijdehanter is dan de afgelopen twee jaar.
,,Met het omhoog halen van contracten moet je meer salaris betalen, maar heb je niet elk jaar dat gezeik dat spelers gratis en voor niks de poort uitlopen.’’
,,Bij Swansea werken we ook met langere spelerscontracten’’, vertelt hij. ,,Dat is voor de spelers een zekerheidje, maar voor de club ook.’’
Reacties
dick
wdr
Tja
Nee natuurlijk niet je hele selectie, dan kunnen ze zich zorgeloos vol vreten.
De groeibriljantjes en jeugdige talenten die nog onder het salaris plafond van de club zitten, ook zij die nog moeten rijpen in de A jeugd of bij jong ADO.
Durfinvestment........, nu zijn we hofleverancier van talenten aan FC Utrecht, die ze ja voor niets weghaalt.
En spelers als Meijers, Alberg, Gehrt, Malone, die wekelijks bewijzen dat ze van waarde zijn.
gerard
Er zijn maar heel weinig BVO`s in de onderste helft van de eredivsie spelen met een positief transfersaldo. Maar dit jaar gaat Ado daar weer bij horen als Lex immers naar South Hampton vertrekt.
Rob2002
Het is maar welk beleid je hanteert.
Tja
Niet te bevatten is de aanstelling vaneen weg gesaneerde HTM directeur, zonder voetbalkennis als directeur van een BVO?
Een autocoureur laat je toch ook geen kapitein zijn op een groot cruise schip.
Het lijkt wel de Haagse politiek, daar zijn ze ook alleen maar pluchegeil, gek met zichzelf en totaal de binding met het volk kwijt.
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |