Nieuwsbericht
Vennegoor wil bedenktijd
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
17 augustus 2011 | 22 reacties |
Jan Vennegoor of Hesselink zegt niet bij voorbaad ‘nee’ tegen een move naar ADO Den Haag. De spits wil echter ook niet gelijk 'ja' zeggen en wacht de belangstelling van andere clubs af.
Of het tot een transfer komt, is nog maar de vraag. In de VI geeft commissaris Paul Beyersbergen aan dat de residentieclub niet op hem gaat wachten. “We zijn met een aantal kandidaten voor de voorhoede in gesprek. Degene met wie we er het eerst uit zijn, die wordt het gewoon.”
De Hongaarse proefspeler László Lencse is één van die kandidaten. De aanvaller zou vorige week op proef komen, maar dook plotseling op bij het Deense Nordsjaelland. Als het goed is, verschijnt de speler vandaag wel in het Zuiderpark.
Reacties
hagenees
Hoor ook namen als Verhoek halen????
Als je dit soort namen gaat horen..... weet ik zeker dat we in het rechter rijtje eindigen.
Haagse Wous
Maar Dat is net zo,n onzin als vennegoor naar den haag halen.
Dat is never nooit een vergelijking met buly.
Als vennegoor komt, fluit ik hem elke wedstrijd uit.
Het is echt geen speler voor den haag
Daar geef ik zeker @farlito gelijk in.
Als je klaar bent met voetballen moet je ook stoppen, en dan moet je niet denken dat je nog een wereldspeler bent wat dat is die niet meer.
En Dost? Je weet het maar nooit... Het zal een mooie zet zijn dan weten we zeker dat hij alle ballen bij de Joduh in het goal legt . ( Weer de boeken in)
Dat is net als met buly, die heb ik gezien:
Bij Taurus, Omnia, en Fietstas thuis, natuurlijk zegt dat niets.
Maar je gaat mij niet vertellen dat hij voor de lol daar kom.
Ik zag nog ook wat andere baasjes lopen bij hem.
Ik wacht het af, je maak je zelf alleen maar gek.
Hmmm
Supusepa en Mulders vond ik niet slecht invallen.
en wie weet komt het met Brouwer en Luksik ook nog goed???
Vorig seizoen "klopte alles", wie weet vallen ze en de uiteindelijke prestaties ook mee.
Als ik het mij goed herinner werden de 1e wedstrijden in het vorig seizoen ook niet gewonnen.
Nog even een paar wedstrijden afwachten.
(Alleen niet wachten met een spits en een verdediger natuurlijk.)
@Haagse Wous
realistisch blijven zeg je??? Dan moet je inzien dat Dost echt niet naar DH gaat komen.
MiG
Supusepa, Brouwer, Luksik en Mulders; het is zeker niet allemaal goud wat Judas vd Brom aanraakt
farlito
Hij heeft bedenktijd nodig?
Wie zit er nou te wachten op een oude versleten boer Harms die totaal niet past bij fc den haag.
Oprotten en gewoon voor Buly gaan ( mischien onredelijk kwa financien) maar wel een speler die zowel salaris in wil leveren en echt gemotiveerd is om voor ons te spelen.
Forza Den Haag.
KaleHans
Brouwer mag ook weg...... scheelt weer salaris....
Haagse Wous
Nou wat heb je nou aan die vennegoor ?? Als hij al zo doet zal ik zeggen ga maar wieberen het is Ja of Nee! Ook goed dat er zo over word gedacht 31 aug komt dichter in de buurt.
Komop zeg, het mag niet gekker worden. Toen ik het las dat ADO daar misschien iets in ziet zag, dacht ik bij zelf Nee toch....
En buly kunnen we op onze buiken schrijven dat boekdeel heb ik gesloten dat duurt allemaal te lang en is gewoon te duur.
Je moet wel realistisch blijven, haal dan bas Dost van heereveen.
Jonge vent, kan nog door branden en ajjakes had hem genaaid op een vieze manier.
Dus als hij bij ons zou kunnen spelen dan is het een geschikt baasje. Hij heeft het niet naar zijn zin in heereveen. Daarbij moet ik wel zeggen: heb geen idee hoeveel heereveen daar voor wilt hebben. (Hij wilt zich nog waarmaken) Ik zeg in ieder geval een spits die nog een toekomst heeft. Die hongaar is ook een goede.
Daar doen we goed aan als het allemaal lukt.
Een afmaker moet er zo ie zo zijn, we hebben een jonge groep en er zijn er een paar weg gevallen het zal mooi zijn als we toch wat kwaliteit halen in huis. We hebben niet veel financiele middelen maar toch kan je van deze groep zeker wat maken!
CMON DE HAAG
Wes
Als men bedenktijd vraag zijn ze zeker niet enthousiast, vaak draait het dan op niks uit. ADO doet er goed aan niet zijn beslissing af te wachten.
Lensce lijkt me wel een optie maar meer op de vleugels, niet als spits.
sjakie
Inmiddels is bekend dat we in ieder geval Hesselink binnen hebben maar of Vennegoor ook komt is nog niet duidelijk. Het wordt dus Vennegoor of Hesselink.....
Tja
Dat is toch een duidelijkstatement ik wil afwachten tot......
Niet nemen dus die gast, graag of niet, niet dus.
pessimissimo
Zoals altijd [ok, behalve vorig seizoen] gaan we het gewoon weer met uitgerangeerde 2e rangs spelers doen waarna in de winterstop nog wat echte versterkingen moeten worden gehaald omdat we in de degradatie zone zitten
KaleHans
Vennegoor wil bedenktijd........ opzoute dan maar en schrappen van het lijstje, het is graag of niet Jan. Ze zijn ook met John Verhoek bezig of ze die kunnen huren van Rennes....... zou een optie zijn en anders die Lencse maar huren met optie tot koop.
Friend en Zomer staan volgens het bestuur niet op het "lijstje"!!
Kobus Tokus
Mijn intuïtie zegt me dat Lencse onze nieuwe nummer 9 wordt.....
luck
Wie niet meteen , onmiddelijk , subiet voor ADO wil spelen , maar even wacht op een eventuele andere club , en meer van dat gelul , die moet helemaal niet welkom zijn !!! Je speelt graag of niet bij onze club. Ben ook aardig ziek van Verhoek , wel , niet , wel , niet. Wat is het nu ? Wel of niet. Geen antwoord; lekker in het tweede spelen voor de rest van het seizoen. Knap je van op
Plop
Geen paniekaankopen doen, straks zitten er bij de topclubs weer goede jongens op de bank te verpieteren.
Die gasten zijn gebrand om het ongelijk van een trainer aan te tonen en willen vlammen om de carriere te redden.(zie Buly vorig seizoen) Liever zo'n gemotiveerd iemand huren en rustig verder kijken. Ouwe vellen als VOH komen zakken vullen, hoeven niets meer te bewijzen.
ADO4EVAH
Graag (van harte welkom) of Niet ( Laat het ff betijds weten kunnen we verder met het zoeken naar een spits )
Wes
Las ook dat Rob Vriend in de belangstelling staat, kon ik niet maar na wat beelden gezien te hebben op Youtube lijkt mij dat ook wel een goeie.
west'je
Heeft de laatste tijd niet veel gescoord....
Alleen spelers die echt willen....
Vennegoor wil afwachten of er andere clubs....
Houdt Den Haag dus als plan B!!!!
Lensce zou hier heen....maar duikt ergens anders wat interessanter is op....Houdt Den Haag dus als plan B.
Buly kost een hoop maar die wil wel direct, dussss....
ALLEEN SPELERS DIE ECHT WILLEN!!!! THAT'S THE MESSAGE!!!!
Trots zijn om in ons s-hirt te MOGEN spelen, niet omdat je niets anders hebt. Ook Den Haag moet nu maar niet overhaaste beslissingen gaan nemen, anders zetten ze mij maar in de spits!!!! Ik kost niets, en schiet er zo 15 in!!!!
pmc
begrijplijk maar zou niet te lang nadenken
Cees oost
M. Thurk van FC Augsburg: mag voor heel weinig verhuurd worden, publieksspeler, een zelfde type als Buly. Nadeel: leeftijd 34 jr.
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |