Nieuwsbericht
Verhoek en Bosschaart krijgen aanbieding
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
12 mei 2010 | 15 reacties |
Ze hebben na de eerste aankondiging even moeten wachten, maar Wesley Verhoek en Pascal Bosschaart hebben nu toch een aanbieding gekregen van ADO Den Haag.
In het geval van Bosschaart is het een sterk verlaagd aanbod, weet het AD. Ook met Verhoek is contact geweest. Hij staat tevens in de belangstelling van NEC.
ADO wil Lex Immers en Timothy Derijck niet laten gaan. Immers wil op avontuur naar Italië. Derijck wil blijven, maar staat open voor verbetering.
Danny Buijs en Ahmed Ammi mogen wel weg. Voor beiden kan de club nog een vergoeding krijgen. Buijs zou mogelijk naar Engeland kunnen. Ammi heeft hemwee naar Limburg, waar hij opgroeide.
Richard Knopper, Karim Soltani, Szaba Horvath, Levi Schwiebbe en Bogdan Milic verlaten de club. Zij hoeven ook niet mee te doen in de komende oefenwedstrijd tegen Alphense Boys. Ze lopen dan niet het risico op blessures en kunnen eventueel contacten leggen met andere clubs.
Lees meer over
Reacties
Kenner
wie wil je liever Saeijs of Horvath
wie wil je liever Bruins of Knopper
Hangbuikzwijntje
Waterman, Ammi, Horvath, Schwiebbe, Cornelisse, Gielisse, de Geer, Knopper, Buys, Milic, Soltani, Powel, Caricciolo. Das al meer dan een compleet elftal gesaneerd en zomaar een paar miljoen aan salarissen van de loonlijst af. Houden we nu nog zo'n 20 spelers over. Schat dat er nog 4 'vervangers' komen en daar gaan we dan weer mee proberen om zo rond plek 13-15 mee te eindigen.
Tja
Gaat dat informatie vragen aan voetbalkenners toch nog vrucht afwerpen.
Een boel gasten waarvan de kosten/baten analyse nine below zero uitpakte mooi er uit gesaneerd.
roepert
helemaal gek bij ado, verhoek heeft van de week gesprek gehad met men v d kallen en je raad het al raymond atteveld, wesley zou er over nadenken.
morley
ik vind ammi niet geweldig maar als hij weggaat ben ik wel benieuwd wie er volgend seizoen rechtback staat.
kum? zou kunnen maar ik vind hem toch vaak als een kip zonder kop rondrennen. heeft snelheid en een ijzersterke sliding waardoor hij de meeste foutjes kan herstellen maar ik vind hem toch vaak voor onrust zorgen achterin. bovendien levert hij de meeste ballen die hij verovert direct weer in bij de tegenstander.
lorenzo piqué? heb hem soms goed zien spelen en hij kan zich nog ontwikkelen. maar ik denk dat hij nog te licht is en iemand moet hem eerst eens goed de werking van de buitenspelval uitleggen.
saeijs? is geen echte rechtsback. je zou hem kunnen halen als derijck vertrekt maar als rechtsback zou ik hem niet halen.
moet trouwens eerst nog maar zien of er een club is die ammi van ons wil kopen. kan het me niet voorstellen. hoogstens misschien een spelersruil.
ben wel erg blij dat milic vertrekt. zelden zo'n slechte speler bij ons gezien!
morley
ik denk dat bosschaart het als centrale verdediger best redelijk heeft gedaan. verder wil hij graag blijven en kan hij in noodgevallen ook nog als middenvelder en linksback (in ieder geval beter dan van hese) spelen. ik denk dat het ook wel een goeie jongen is voor de sfeer in de groep. ondanks dat ik hem in alle voorgaande jaren een aanfluiting vond kan ik me wel voorstellen dat hij een nieuw (verlaagd) contract krijgt aangeboden.
verhoek heeft het dit seizoen eindelijk prima gedaan. de enige aanvaller die eredivisie niveau toonde. hij is ook wat minder irritant in het veld geworden, lijkt wat serieuzer en professioneler bezig te zijn. aan de andere kant heb ik me de laatste jaren kapot geërgerd aan die jongen. altijd maar zeiken tegen scheidsrechters en spelers over van alles en nog wat. volop sterallures zonder ook maar iets te presteren. en fysiek niet eens in staat om een hele wedstrijd uit te spelen. tja, net als bosschaart dus een twijfelgevalletje dat ik dan maar (ook met het oog op het gebrek aan financiële middelen) het voordeel van de twijfel zou geven.
KaleHans
Oper was gehaald voor een half seizoen, dus die is (al) weg. En ik dacht dat Milic nog een doorlopend contract had? (van mij mag tie weg hoor). Knopper is over zn top heen, Soltani richting Frankrijk en Ammi richting Limburg.. als er uberhaupt een club is die hem wil hebben... Schwiebbe is nooit echt doorgebroken en Horvaht had van mij nog wel mogen blijven. Dit de spelers die weg mogen, maar laten ze dan maar is werk maken van Nacer (kost weinig) van AGOVV en de Ceulaer (kost niets) van RKC, die zie ik beiden graag komen.
FCLEIDEN
Hary Koot achter je club staan man. De club doet haar best. Kijk eens naar de recessie, wees blij met deze RvC en Mark v.d. Kallen anders waren we al opgeheven. We zullen best wel weer overleven komend seizoen. Anders moet je naar Ajakkus gaan die worden 2e met die vette papzak van een Jol. En dat met een begroting van ruim 80 miljoen.
ha ha
Ebverse met het een jaartje proberen en wordt dan weggejaagd door de HCF. En wie blijft er zitten? Henk Jagersma en z'n graaiende vrienden.
Harrie Koot
Atteveld adviseert, dus zijn wonderaankoop (1 reboundgoal tegen een degradant.....) mag blijven. Ook zijn "ontdekking" als centrale verdediger Bosschaart. Die zou ik beoordelen op 3,5 jaar NIETS presteren en een half seizoen met een kleine voldoende. Of hebben we soms een slecht geheugen? Zou geld mee moeten brengen. Maar ja, die zaakwaarnemer zal wel een contract voor TWEE jaar eisen en dan kan "Bossie" weer 1,5 jaar stappen op kosten van de gemeenschap.
Helaas is er zo'n puinhoop van gemaakt dat er geen lijn meer inzit.
Binnen 2 jaar tegen Alphense Boys. Maar dan voor de competitie!
Taki
Mag toch ook hopen dat Oper weg gaat!
aBa
Terecht dat deze spelers wegmogen. Als de club Immers Derijck, Toornstra, Verhoek en Bosschaart kan behouden kan er met wat gerichte versterkingen (spelers huren een optie ivm lage kosten?) wat moois ontstaan
Rens J. @ adodenhaag
Goed nieuws, maar hoe kan je in godsnaam zeggen dat je Horvath nog een jaartje had willen zien? Die kan nog over geen 2 meter een bal inspelen!
ADODENHAAG
Geen slecht nieuws. Al had ik Horvath nog wel een jaar bij ons zien spelen. Bosschaart met een laag salaris bij nood is niet slecht. Verhoek sowieso verlengen. Ik ben blij dat Soltani en Milic vertrekken. Knopper is z'n salaris niet waard en Schwiebbe heeft het nooit waargemaakt. Een 1e stap naar een beter seizoen!
Ploert
Mooi, al die veel te dure en oude gasten lekker weg laten gaan en allemaal Toornstraatjes voor terug brengen. Goedkoper en honderd keer beter.
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |