Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Voor ADO wenkt nu ook Europees voetbal


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

16 maart 2014 6 reacties

Het is nauwelijks voor te stellen na een lange periode van degradatievoetbal, maar plots gloort er nu ook Europees perspectief voor ADO Den Haag.

 

Alles blijkt mogelijk in deze gekke competitie waar de verschillen onder plaats 7 zo klein zijn dat alleen maar huilen in een handomdraai kan veranderen in een gulle lach. En andersom.

 

De ploeg van Henk Fraser staat met nog zes wedstrijden te spelen opeens nog maar een paar punten onder een play-offplek voor Europees voetbal.

 

De Haagse coach is van oordeel dat zijn team nu eerst plek 12 of 13 maar veilig moet stellen. Maar als vier of vijf wedstrijden voor het einde het gat naar boven nog steeds zo klein is, vindt hij dat ADO maar moet gaan voor een Europees ticket. ,,Je wil altijd het hoogst haalbare”, zei hij bij de NOS.

 

Toch is Fraser ook realistisch. ,,We hebben het nog steeds moeilijk en als we 12e of 13e worden, zou ik al heel blij zijn’’, aldus de ongeslagen coach, die als opdracht kreeg ADO te behoeden voor degradatie.

 

ADO Den Haag heeft nu 32 punten. Normaal gesproken was 34 punten aan het eind van de rit altijd voldoende voor handhaving. Maar deze competitie is alles anders.

Reacties

janvele

ADODenHaag heeft gewoon niet de kwaliteit voor E.Voetbal. Bovendien verpest het je voorbereiding voor het nw. seizoen.
Maandag 17 maart 2014 om 09:07 uur

Mr. FC DEN HAAG

Laat Ome Henk maar schuiven.... alles beter dan dat heerschap M. Steijn natuurlijk. Waar we dan als club zijnde hadden gestaan als hij niet ontslagen was geweest, willen wij met zijn allen hier gelukkig echt niet weten!
Zondag 16 maart 2014 om 19:04 uur

adotiel

Ik vond de reactie van HF niet zo gek. Wat is er mis mee als je plek 12 of 13 (boven de degradatiestreep) nastreeft om te handhaven vanuit een positie 18 waar je 5 wedstrijden terug nog stond. Als je vervolgens de laatste 4 wedstrijden nog steeds circa 2 punten van plek 8 afstaat (en daarmee waarschijnlijk safe staat ten opzichte van de onderkant ), vind ik het niet gek als je nog gaat proberen er het maximale uit te halen. Dat moet je toch altijd als sportman immers je prentendeert het hoogst haalbare te halen.
Hij kan toch moeilijk zeggen dat als ze veilig staan, er wat hem betreft verder geen mogelijke hoger haalbare kansen zullen worden nagestreefd.
Zondag 16 maart 2014 om 14:16 uur

janvele

Waar zit het verstand van HF? Wat dat betreft is hij gelijk aan Steijn. Niet gelijk aan Steijn is dat HF het elftal heeft geleerd een bal naar een medespeler te spelen en nooit stil te staan. Alleen moet hij Beugelsdijk afleren eindeloos op zijn keeper terug te spelen. Wat een niveau!!
Zondag 16 maart 2014 om 12:06 uur

Grijns

Blindstaren op zulke onzin heeft niet zoveel zin als je nog de amateurstatus van je af moet zien te schudden. Voorlopig constant blijven groeien en eens een stabiele club worden lijkt me hetgene waar de focus zou moeten liggen.
En mocht je dan ooit een redelijk stabiel niveau bereiken dan komen zulke dingen vanzelf wel als je het verdient door jarenlange intensieve inzet.
Maar daar moet ADO nog aan beginnen dus...
Zondag 16 maart 2014 om 10:57 uur

grijze gek

Huh?? zou Fraser dat nu echt willen met de huidige selectie?
Ik zeg handhaven en volgend seizoen werken aan een sterkere selectie zodat we weer is zonder geknepen billen kunnen kijken naar ons ploeggie
Zondag 16 maart 2014 om 09:52 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5