Nieuwsbericht
Wetzel rekent niet op versterkingen
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
22 november 2009 | 10 reacties |
Het lijkt zo goed als uitgesloten dat ADO Den Haag zich komende winterstop gaat bewegen op de transfermarkt. Volgens André Wetzel is er geen geld voor versterkingen.
“Ook ik ben er anderhalf jaar geleden in gestapt met de gedachte dat wij ieder jaar een stapje zouden kunnen maken” Zegt de technisch directeur in een interview met Haaglanden Voetbal. Hij maakt duidelijk hoe de financiële situatie ervoor staat: “Als de recessie wereldwijd toeslaat, dan heb je je bij dat soort dingen neer te leggen. Of je moet willen, dat deze club over drie jaar weer in grote problemen verkeert en dat willen wij geen van allen.”
Wetzel geeft wel aan dat dragende spelers als Robert Zwinkels, Aleksandar Rankovic en Richard Knopper na de kerst weer fit zijn. Als dat drietal weer kan spelen, is de selectie weer een stuk beter, meent de Haagse technische baas.
Lees meer over
Reacties
remco g
Ik snap alleen niet of ze dan ook geen spelers kunnen huren voor de 2de seizoenshelft.
Als v.d. berg dan weg gaat/moet is Bruins van feijenoord geen goede vervanger??
Heertje
En dat met een stijgende begroting van 2 miljoen, is toch knap. Of zat vriend Jagersma hier ook een lulverhaal op te hangen. Alles voor de verkoop van scc's zal hij geacht hebben. Ook nu heeft de club het imago van louche, en onbetrouwbaar niet van zich af weten te schudden.
Wetzel
Ik zal elke versterking rechtstreeks overmaken aan mijn eigen portemonnee
buidel
Ben het vaak niet eens met Wetzel , maar in dit geval toch wel een beetje. De recessie heeft hoe dan ook invloed op de geldstroom
ADODENHAAG
Ik krijg steeds meer het gevoel dat geld verdwijnt in zakken waar wij het niet willen zien. Is dit wanbeleid of is het echt nodig?..
Der Rudy
Beste G,
Misschien dat de recessie aan ADH voorbij gaat? Lijkt me wat naief om dat te geloven. Vergis je niet in Wetzel. Die man is intelligent en een gladde prater. Die praat alles recht wat krom is.
bob444
De recessie gebruiken om je in te dekken tegen degradatie is een zwak excuus.
Met een TD als mooiprater en een trainer met een hoog ontvlambaar gehalte kan je ook geen stappen vooruit maken.
Kom heren lever uw contract in misschien kunnen er nog vervangers worden aangesteld om het tij te keren.
g
Eind vorig seizoen was nog niet duidelijk wat voor impact de recessie op de club had. Iedereen was erg positief dat de recessie aan FCDH voobij ging, en iedereen heeft dat gewoon geslikt.
De waarheid is anders -en daar kunnen AW en RA heel weinig aan doen. Je kunt AW wellicht verwijten dat de scouting niet op orde is (hoewel een half jaar erg kort is voor een goede conclusie), maar niet dat de recessie een grotere impact heeft op de club en de rest van Nederland dan was gehoopt.
leo
Denhaag degradeerd dit jaar met dank aan zwetsel en atteveld.
Bedankt heren.
Kom op zwetel ga geld regelen bij het bedrijfs leven doe je ook wat goed of rot op dan kunnen we van jou salaris een speler betalen.
Martin
En daar komt hij nu mee? Die recessie was er echt al toen hij (einde vorig seizoen) over versterkingen riep.
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |