Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Keepers bieden diensten aan bij ADO


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

24 november 2012 4 reacties

Nu Robert Zwinkels de rest van het seizoen is uitgeschakeld, bekijkt ADO Den Haag de mogelijkheden om een extra doelman aan te trekken.


De residentieclub krijgt hierbij genoeg aanbiedingen van keepers die zich hun diensten aanbieden. “Doelmannen die nu geen contract hebben of ergens tweede of derde keeper zijn”, zegt Maurice Steijn in het AD. “Maar we willen dit niet overhaast oplossen. We gaan vanaf volgende week rustig bekijken of we een geschikte kandidaat kunnen vinden”


Dat Marijn de Zwart is doorgeschoven als reserve keeper, is geen echte oplossing. “Je ziet hoe kwetsbaar die plek is.”


Volgens de oefenmeester, die ook een aanvaller zoekt, zijn de financiële mogelijkheden klein. “Dus we moeten moeilijke afwegingen maken."

Lees meer over

Reacties

TillValhall

@KaleHans
Helemaal mee eens.
Dinsdag 27 november 2012 om 14:47 uur

KaleHans

Coutinho is duidelijk zijn vorm van voor zijn blessure kwijt (jammer genoeg). Als je zo hoort dat Kolk weer op proef is dan zal er in de winterstop wel een keeper gehaald worden, tenzij de club creatief is en op twee plekken kan toeslaan. De plek op de ranglijst trekt in ieder geval meer spelers aan dan als je ergens onderaan bungelt.
Trouwens, ik hoop dat de "azijnzeikers" nu is stoppen met dat commentaar over Steijn want al met al staat hij met deze ploeg op een zeer acceptabele 8e plaats. Tel daar onze behoorlijke ongeslagen reeks van uitwedstrijden bij op en daarnaast blijken de meeste overtredingen op het veld te worden begaan in wedstrijden tegen ADO, en de speler waartegen de meeste overtredingen begaan worden is Poepon.
Volgens mij betekend dat laatste dat de tegenstanders overtredingen nodig hebben om onze ploeg af te stoppen........ dat zegt genoeg lijkt me. Nee natuurlijk speelt deze ploeg geen waanzinnig mooi aanvallend voetbal alhoewel ik soms combinaties zie waar ik van zit te genieten. Natuurlijk spelen er geen wereldspelers bij ADO.
Maar kijk is naar de clubs onder ons op de ranglijst..... en dan vooral naar Groningen, Heerenveen en AZ, hogere begrotingen, betere spelers.... en toch staan we daarboven.
Ik heb liever wat minder goed voetbal, voetbal dat gespeeld kan worden met spelers die binnen de begroting passen dan dat ik waanzinnig mooi voetbal zie terwijl de club diep in de financiele shit zit.
Ook ik heb liever een goeie grote sponsor, betere spelers en ga zo maar door........... maar met deze ploeg nu en met deze resultaten en het vertoonde spel....... kan ik goed leven en ben ik een tevreden supporter!!!
Maandag 26 november 2012 om 19:30 uur

Tja

1 keeper? Haal der maar 2. Wat was Coutinho weer zwak!!! Geluk dat zijn verkeerde uitlopen ditmaal niet afgestraft werd anders had t ook zomaar 3-0 kunnen worden.
Lichtpuntje..... Beugelsdijk, turn hem maar om tot spits, levert strijd, heeft lengte, kan goed koppen en gaat nu ook met de voet scoren. Horvath heb je immers nog en dan spaar je geld uit.
Geflatteert gewonnen, maar winnen is winnen, nu dat collectief eens thuis tonen.
Zondag 25 november 2012 om 00:29 uur

MiG

Den Haag lijkt gvd wel een kerkhof voor keepers. Seizoen 2006-07 hadden we ineens de een of andere Spanjool (Sergio Sanchéz) tussen de palen staan na blessures van Postma en Wagenaar. En korter geleden waren Zwinkels en Waterman geblesseerd en Coutinho gedetineerd waardoor Ditewig van stal werd gehaald. Hij is weer fijn
Zaterdag 24 november 2012 om 16:24 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5