Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Nieuwsbericht

Utrecht hengelt ook naar Toornstra


Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)

29 juni 2011 19 reacties

FC Utrecht heeft zich naast Timothy Derijck ook bij ADO Den Haag gemeld voor Jens Toornstra. De domstedelingen willen hiermee het vertrek van Kevin Strootman naar PSV opvangen.


“We anticiperen direct, want de competitie begint als snel”, aldus techniosch directeur Foeke Booy op de clubwebsite.


Of beide spelers ook daadwerkelijk worden aangetrokken is afhankelijk van de salariseisen en de transfersommen. “We geven ons geld verstandig uit en we gaan geen absurd hoge overnamebedragen betalen”, zegt voorzitter Jan Willem van Dop. “We hebben het salarishuis op orde, dus de wensen van deze spelers op dit gebied moeten hier absoluut in passen.”

FC Utrecht heeft ook een oogje op Heerenveen-speler Geert Arend Roorda. De middenvelder was de afgelopen periode uitgeleend aan Excelsior.

Reacties

Snelhandelen

Het begint al,

http://www.voetbalprimeur.nl/site/nieuws/170474/Ook_Toornstra_staat_open_voor_FC_Utrecht.htm

 

http://www.voetbalprimeur.nl/site/nieuws/170473/Derijck_Utrecht_heeft_zeker_een_voorsprong.html

Donderdag 30 juni 2011 om 07:44 uur

Snelhandelen

Als Kutregt Toornstra voor 5 miljoen wil hebben, zeg ik wel met pijn in mijn hart, laten gaan. Maar je kan dan wel financieel groeien als club.

Een kans voor een goede vervanger die ligt voor handen, ALLEEN SNEL HANDELEN!!!

Zie link: http://www.voetbalprimeur.nl/site/nieuws/170454/Vitesse_mist_pot_met_goud_en_grijpt_naast_Aissati.html

 

De perfecte en enige goede vervanger voor Jens.

 

Van der Kallen, Snel handelen!!!!

Donderdag 30 juni 2011 om 07:33 uur

johnnyroma

en by the fucking way utrecht heeft maar 2 miljoen begroting hoger dus zoveel extra zouden ze niet krijgen slaap lekker

Donderdag 30 juni 2011 om 01:58 uur

johnnyroma

met IKKUH kan je tenminste praten het merendeel lult gewoon onzin winkeltje ado verkoopt wel denken die andere clubs godverdomme maar goed gezegd ikkuh eindelijk iemand met verstand van zaken kunnen die andere nog een voorbeeld aan nemen

Donderdag 30 juni 2011 om 01:56 uur

ikkuh

nou ik zou zeggen helemaal niks verkopen gewoon nog 1 seizoen houden en volgend seizoen voor het dubbele wegdoen na nog een topjaar te hebben gedraaid IEDEREEN BEHOUDEN DUS of zijn jullie vergeten dat we europa ingaan?nou ik wil zoiezo tot de groepsfase en eventueel nog verder jullie niet dan ,jullie wachten gewoon tot 2040 ofzo op een nieuw s6 nou liever goed mee blijven draaien want 1 seizoen goed doen trekt niet zoveel als het meerdere seizoen achterelkaar goed te doen en structueel goeie spelers te hebben/en houden of voor heeeeel veel geld wegdoen en dan financieel versterken plus 1 of 2 goeie aankopen en blijven bouwen zowel financieel als in spelers behou je beste spelers nou eens een keer en verneuk het niet zo na 1 seizoen

Woensdag 29 juni 2011 om 14:15 uur

TonHa

Ik zou zeggen:

Van den Brom naar Vitesse, Steijn hoofdtrainer.

Toornstra en Derijck verkopen en verder iedereen aan zijn contract houden (Immers, Verhoek). Bulykin aantrekken plus nog wat alternatieven, Bruins, Buijs, Bargas, Swinkels?

 

 

Woensdag 29 juni 2011 om 12:12 uur

Mees

Oke club Utrecht, maar verder niet echt een interessante verbetering op voetbalgebied voor de beide heren. Financieel moneywaarschijnlijk dan weer wel, maar daar hebben ze beide nog tijd en kwaliteit genoeg voor.

Woensdag 29 juni 2011 om 11:46 uur

youri denhaag

toornstra verkopen met zo een afspraak bij volgende transfer 50 %

van het geld

Woensdag 29 juni 2011 om 11:22 uur

quinten

gewoon buys terug halen en nicky hofs ja en dan theo bos van fc dordrecht erbij als trainer en dan hard uithalen de eerste wedstrijd tegen vitesse geintje.

 

Maar Buys en Nicky Hofs is misschien een optie of gewoon goed incasseren en dan zelf goed shoppen, maar al met al heel erg jammer een succes team wat goed stond zo weer uit elkaar wordt getrokken terwijl ploegen als groningen en heracles in tact blijven terwijl zei ook een goed seizoen hebben gedraait.

Woensdag 29 juni 2011 om 09:01 uur

PAFC

Toornstra heeft een doorlopend contract (net als bijvoorbeeld Immers) dus daar moet flink voor worden betaald. Derijck is helaas een ander verhaal. Die hadden ze in de winter natuurlijk al een sterk verbeterde aanbieding moeten doen, maar de aanbieding die ze hem deden was nagenoeg gelijk. Derijck was zelf een beetje beledigd hierdoor. Dat was niet handig van Mark vd Kallen want Derijck is een van de sleutelspelers van het elftal.

Maar wie weet, als het waar is dat Vd Brom blijft (hoe idioot mij dat ook lijkt) kan hij wel eens de reden zijn dat de sleutelspelers vervolgens ook blijven.

Ik vraag me overigens ook af wanneer de nieuwe shirtsponsor bekend wordt gemaakt, of is die er gewoon niet en gaan we nog een seizoen tegen dat lelijke rode vlak aan zitten kijken?

Woensdag 29 juni 2011 om 08:52 uur

ikkuh

en ja ook ik zeg pellatz behouden of wou je zwinkels als 2de doelman aub niet

Woensdag 29 juni 2011 om 08:06 uur

ikkuh

jens is zeker 5 waard maar als je nog jaartje wacht misschien wel meer ook,en timothy de rots in de verdediging moet je echt houden tim is gewoon super achterin en waarom zou ie naar utreg gaan zoveel leed bij ado nu suc6 en dan weggaan??zou ik niks van begrijpen,niet laten gaan want we gaan europa in,anders wordt het niks,dus utreg shop lekker ergens anders kom volgend seizoen maar terug voor t dubbele FC DEN HAAG 4-LIFE

Woensdag 29 juni 2011 om 08:03 uur

adolegend

Ben je gek alleen voor Jens al 5 miljoen :P maar liever niet weg

 

Derijck is lastig ivm de clausule in zijn contract, of Den Haag moet hem een mooi aanbod gaan doen want hij is ook nog jong en dan kunnen ze beiden eerst lekker europa in en dan volgend jaar voor een nog beter bedrag weg.

 

Kom OP Den Haag want hoe moeilijk zal het worden om voor het begin van het seizoen en europeese avontuur waardige vervangers te vinden en we weten ook niet wat er nog meer op ons af gaat komen (Verhoek) kwaa interesse van vermogende clubs.

 

En Pellatz moeten ze ook houden vind ik persoonlijk!

Woensdag 29 juni 2011 om 07:18 uur

@

Absoluut niet laten gaan.

Deze twee spelers zijn, samen met Immers en Rado de basis voor dit goede ADO.

 

Laat Utrecht maar ergens anders gaan shoppen, trouwens Utrecht is voor deze spelers geen verbetering.

 

Woensdag 29 juni 2011 om 07:12 uur

Blijvuh!

Er waren tijden toen FC Utrecht nog een stap omhoog was...

Woensdag 29 juni 2011 om 06:20 uur

THE ONE AND ONLY THC070

hoi k wou ff dit kwijt:D

allebei houden en contract voor nog 2 jaar voor allebij en allebij apart  over een jaartje verkopen zijn ze zoveel meer waard vooral  toornstra zie je toch wel groeien (met de wedstrijd)  heeft nog zoveel te leren  en dan kan Ado den haag weer spelers aantrekke die ado weer een beetje hoger niveau kunnen brengen

waarschijnlijk lere steijn en jvdb (alsdie blijft toch wel weer een kansje geven na wat hij voor ons heeft gedaan)

hem meer als erwin koeman  jvdb heeft nu al betere resultaten als hem

 

dat terwijl erwin koeman langer bezig is als trainer

 

en zo'n echte haagse bellug  als de derijck die elke wedstrijd lekker staat de verdedigen vindje ook niet 1 2 3

 

maar toch wel zonde alleen dat je ze nu gaat verliezen aan de DOMste stad van nl

toch ook hopen dat ze een beetje loyaal zijn aan Ado

+ luigi bruins meer een Aanvallende Middenvelder+rechts Midden dan een verdediger

 

 

Cmon THE HAGUE , Cmon VAN DER KALLEN (in zoveel jaren niet meer zo'n vent meegemaakt met zo'n mooi groen geel Hart voor de club en toch ook zo'n mooie zakenman die niet alleen maar aan z'n eigen  portomonnee denkt maar 1 die aan onse mooie club denkt  supah gozah)

 

groetjes thc

 

Woensdag 29 juni 2011 om 06:03 uur

pmc

heb liver dat Jens blijft is over een jaar of 2 veel meer waard

Woensdag 29 juni 2011 om 00:22 uur

Pizzaboer

Zou die Luigi Bruins wat voor ADO zijn.....?

Woensdag 29 juni 2011 om 00:12 uur

Bank of The Haque

Timothy en Jens samen voor 5.000.000 naar de DOM Toren FC

Woensdag 29 juni 2011 om 00:10 uur

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5