Nieuwsbericht
Zwinkels weer op het veld
Bron: Club Achter de Duinen (http://www.clubachterdeduinen.nl)
19 oktober 2009 | 17 reacties |
Robert Zwinkels heeft vandaag zijn eerste minuten onder de lat gemaakt. De Wateringer keepte de volle negentig minuten mee met jong ADO Den Haag.
De beloftes speelden tegen jong AZ en wonnen met 0-1. Achterberg scoorde het enige doelpunt. De dames van ADO Den Haag wonnen vavond overigens ook met dezelfde score van de club van Dirk Scheringa
Zwinkels speelde dit seizoen nog geen minuut. Tijdens een trip in Suriname na afloop van het vorige seizoen liep hij gescheurde kruisbanden op.
Lees meer over
Reacties
ds
Ditiwieg mag van mij wel in het goal blijven
ADOsexual
@ Nix
Geheel mee eens. Ik zou er overigens Postma en Beukenkamp aan toe willen voegen.
Nix
Kan me wel in de woorden van Flip vinden. Ditewig, Zwinkels, Waterman en Coutinho: het is niet meer dan middelmaat. De laatste echt fatsoenlijke keeper die ik me bij ons herinner is Drobny.
ADOsexual
@ ADODENHAAG
Wij hebben geen kosten aan het salaris van Waterman omdat hij niet bij ons onder contract staat (hij is werknemer van AZ, wij huren hem alleen maar).
Ben het niet met je eens dat Zwinkels eerste keeper moet worden. Ditewig heeft veel meer ervaring en is een rustgevende factor achterin en is daarom 1ste keeper. Zwinkels heeft 'het' [nog] niet.
Flip
@ADODENHAAG: Herinner mij dan nog eens welke punten Zwinkels voor ons heeft gepakt? Ik vind hem en Ditewig alletwee maar matig. Waterman is (in aanleg) eigenlijk de beste keeper die we in huis hebben, maar die heeft af en toe weer van die rare fratsen. En Coutinho, tja wat mot ik daar nog over zeggen...
ADODENHAAG
Ditewig is een aardige keeper maar meer ook niet. Hij heeft al een paar houdbare ballen doorlaten gaan.. (tegen NEC had hij het schot moeten aankomen.. iedereen zag dat Goossens ging schieten), en Zwinkels is gewoon onze supahkeeper.. vorig jaar vergeten mannen? Zwinkels heeft voor punten gezorgd bij ons. Ditewig heeft tot nu toe alleen maar wat punten verdedigd.. maar niet voor bonuspunten gezorgd. Conclusie: 1e keeper: Zwinkels, 2e keeper: Waterman 3e keeper: Ditewig 4e keeper: Coutinho
Contract van coutinho niet verlengen. Waterman afhankelijk van prestatie, in ieder geval lage loon. Als Robert en Boy toch niet een zekerheid blijken te zijn, Barry's contract verlengen. Als er geen 3e keeper is zal Barry'scontract sowieso verlengd moeten worden... En die van Wijngen is sowieso een drama. IN IEDER GEVAL ROBERT TERUG ALS 1E KEEPER!
remco de koning
Ditewig is heel goed bezig en zal nog verder gaan groeien, Waterman hebben we niet meer nodig (die was toch weer gebleseerd geraakt, niets meer van gehoord),
Coutinho kan nog gaan groeien en moet dus bij Den Haag blijven en Zwinkels komt terug (zal niet makkelijk worden) maar wordt toch weer eerste keeper!!!
Waterman terug naar AZ.
Let wel: Waterman is tot de winterstop gehuurd van AZ ivm blessure van Zwinkels begin van dit seizoen. Niet slecht van Wetzel. 2e helft van het seizoen mogen Robert en Barry om de 1e plek strijden.
WETZEL effe opletten:Ivm de shit bij DSB Luiycks voor weinig ophalen bij AZ in Januari
bob444
Ditewig heeft bewezen de goede keuze voor ons te zijn, het ontbrekende puzzle stukje van de achterhoede.
Waterman paste niet, die jonge keeper had 't nog niet, Goutinho was er niet, Zwinkels is er nog niet.
4 keepers
Ditewig blijf gewoon eerste keeper dit seizoen
Zwinkels moet zijn plaats echt weer terug gaan verdienen en dat zal moeilijk gaan worden hij moet eerst wedstrijd ritme op moeten doen voor hij weer was toen hij uitviel met gescheurde kruisbanden en je heb nog een goeie keeper op de bank zitten Gino Coutinho
we hebben nu vier keepers en daar kan er maar een van in het doel staan.
eerste keeper Barry Ditewig
tweede keeper Gino Coutinho
derde keeper Robert Zwinkels nu hij weer fit is
en de vierde keeper Boy Waterman
maar denk dat deze nu wel in de winterstop terug naar AZ gaat
leo
Swinkels je bent nr 4 op de ranglijst met keepers bij denhaag.
Op dit momment is 1 ditewig,op 2 waterman en als nr 4 swinkels.
Ditewig doet op dit momment goed,beter dan swinkels is.
Bollie74
Helemaal mee eens. Laat Ditewig lekker staan. Heb echt veel meer vertrouwen in DItewig dan in Zwinkels. Hield altijd mijn hart vast als er een bal richting Zwinkels kwam. Ditewig straalt meer rust uit en dat merk je zeker ook aan de verdediging.
arthur
@ko:
helemaal mee eens.
ditewig is niet spectaculair maar vooral heel degelijk, degelijker dan zwinkels, is ook meer ervaren, rustiger, en ik denk ook dat hij 1 van de redenen is dat de verdediging dit seizoen zo goed staat.
hij is natuurlijk ook zeer gemotiveerd omdat dit seizoen voor hem een totaal onverwachte kans is in de eredivisie.
laat zwinkels voorlopig maar eerst helemaal fit worden en een reeks wedstrijden spelen in het tweede, en dan kunnen ze het echt uitvechten samen.
voorlopig zeg ik echter: ditewig, schot in de roos! voorlopig lekker in het doel laten staan.
ko
Zwinkels zal nog hard moeten werken om Ditewig uit de basis te spelen , want Ditewig is beter in de coaching, beter op de lijn ,
en straalt rust uit
Jessicaatje
Echt te gek!!!
Ditewig, maak je borst maar nat. Zwinkels is coming back!!!!!!!
Met een Zzzzz
met een Z gaat ie nog zneller in t eerste komen
Vetgaaf
Go Swinkels!! Good to have ya back!!
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam * | 38 | - | 82 |
2 | Excelsior * | 38 | - | 74 |
3 | Cambuur NC | 38 | - | 71 |
4 | ADO D.H. NC | 38 | - | 70 |
5 | Dordrecht NC | 38 | - | 68 |
6 | Graafsch. NC | 38 | - | 65 |
7 | Telstar NC | 38 | - | 61 |
8 | FC Emmen | 38 | - | 56 |
9 | Den Bosch NC | 38 | - | 55 |
10 | Jong AZ | 38 | - | 52 |
11 | FC Eindhoven | 38 | - | 51 |
12 | Roda JC | 38 | - | 49 |
13 | Helmond Sp. | 38 | - | 46 |
14 | VVV-Venlo | 38 | - | 41 |
15 | MVV Maastr. | 38 | - | 40 |
16 | TOP Oss | 38 | - | 38 |
17 | Jong Ajax | 38 | - | 36 |
18 | Jong PSV | 38 | - | 30 |
19 | Jong Utrecht | 38 | - | 23 |
20 | Vitesse -39 | 38 | - | 5 |