Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: basis

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

rd..

Bolskie schreef:

Hebben wij daar aan dan? We hebben toch keepers, die huur had gebruikt moeten worden om een contract te verlengen. Brood is allergische voor jeugd, die gebruikt ze alleen als die echt niet anders kan. Dat is het met ado, een beleid word bij ado niet langer uitgevoerd als 1 seizoen.
We hebben nu wel acuut en keeper nodig natuurlijk, dat geld moet je nu uitgeven helaas. Drie ervaren jongens niet beschikbaar. Even los van het feit of hij in de basis moet of niet.
0
Zaterdag 5 februari 2022 om 10:44 uur

gillah

De technische staf zal op basis van de trainingen enzovoort het niveau van Wentges echt wel goed in kunnen schatten. Nu heeft hij twee wedstrijden geen gekke dingen gedaan en hemelt iedereen Wentges op, maar iedereen weet hoe het publiek kan doen als hij de volgende twee wedstrijden een bal uit zijn handen laat glippen. Dan duurt het seizoen nog lang en kan je zo`n jonge speler helemaal kapot maken. Een jonge keeper kan je nou eenmaal niet laten wennen door hem af en toe minuten te laten maken, een keeper moet er meteen staan.
0
Vrijdag 4 februari 2022 om 09:50 uur

R.E.

Ja, door de blessure van Elia is het heel jammer dat Bezuijen weg is, maar dat was niet te voorzien. Ik vind Catic de laatste tijd trouwens wel beter worden. Op zich vond ik het in deze wankele financiële situatie een meevaller dat alleen Bezuijen weg is (en dat we een doelman erbij hebben kunnen halen). Zodra er (hopelijk nu snel) weer wat financiële ruimte komt, moet de nadruk eerst liggen op het langer vastleggen van talentvolle, waardevolle spelers, zoals Steijn, dus niet op het aantrekken van nieuwe spelers. Als dat ten koste gaat van directe promotie dit seizoen, dan moet dat maar. Je verspeelt immers wéér potentiële miljoenen en je maakt wéér dezelfde fout als dergelijke spelers na dit seizoen gratis weg kunnen. Maar áls er daarna toch nog enige financiële ruimte over is, dan zou ik de nadruk leggen op het aantrekken van ervaring. Je zou dan misschien al meteen een poging kunnen doen bij Davy Pröpper, misschien zelfs op basis van een prestatiecontract, want voor het geld hoeft hij het niet meer te doen. Hij kon de hoge druk bij een topclub niet meer aan, maar misschien krijgt hij op een iets lager niveau weer plezier in het voetbal. En hij is nog steeds maar 30 jaar en is direct beschikbaar omdat zijn contract ontbonden is! Voor de komende zomer zou ik alvast een lijntje uitgooien naar Toornstra. Hij heeft nog een contract tot juni 2023, maar met het aantrekken van Hendrix heeft Feyenoord er wéér een middenvelder bij. En Toornstra hád al geen basisplaats meer. Volgens mij is hij daar op weg naar de uitgang.
0
Woensdag 2 februari 2022 om 15:53 uur

KR96

yesyes schreef:

Ontiechelijk dom om die besuijen te laten gaan. Nu heb je bijna niks meer voorin.
Kishna en Catic voor de basis. Eventueel Bourard hangend op links. Geen vetpot, maar is de gemiddelde KKD club veel beter bezet?
0
Woensdag 2 februari 2022 om 15:45 uur

den haag

Vicente Besuijen gister zijn debuut gemaakt bij Aberdeen.
Begon direct in de basis en maakte de 90 minuten vol.
Wat ik zoal lees, heeft hij het goed gedaan en verwachten ze nog heel wat van hem.
Hij mocht nog wel wat vaker gezocht worden door zijn medespelers.
Our Flying Dutchman (noemt het officiële Aberdeen account hem)

Leuk om te lezen!
0
Woensdag 2 februari 2022 om 09:29 uur

ghostdrift

Bolskie schreef:

Wat is er grappig aan?
laat hij eerst maar kijken hoe het een half jaar gaat en of hij in de basis kan beginnen krijgt daar ook met concurrentie te maken
0
Dinsdag 1 februari 2022 om 15:06 uur

Advertentie

Bolskie

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO verhuurt talent aan MVV
Elano Yegen (19) speelt de rest van het seizoen bij MVV.
Lees het nieuwsbericht
Goede zet. Ervaring op doen en volgend seizoen bij ons voor de basis gaan!
0
Dinsdag 1 februari 2022 om 14:15 uur

Eeuwig Den Haag

Ado Vakkie S schreef:

Ben benieuwd of Boy K in de basis staat of op de bank zit. Anders: ziek of exit?
Kemper terug en in de basis. Kishna ook terug, wel op de bank. Weer hersteld van corona dus, gelukkig voor die jongen dus niet weer maanden eruit erdoor. Goeie opstelling, kom op Den Haag!
0
Zondag 30 januari 2022 om 15:53 uur

Ado Vakkie S

Ben benieuwd of Boy K in de basis staat of op de bank zit. Anders: ziek of exit?
0
Zondag 30 januari 2022 om 15:29 uur

rd..

Jelle schreef:

Als Steijn en Verheydt vertrekken moet je realistisch zijn en beseffen dat je weer helemaal opnieuw kan beginnen. Dan heb je weer de kwaliteit van een middenmoter KKD club. 1e periodetitel heb je, dus kans op promotie houd je wel. Maar daar is alles mee gezegd. Snap wel als Sem weg gaat. ADO is ook niet altijd zo goed met hem omgesprongen begrijp ik. Maar hij kan zich bij ADO nog prima een half seizoen ontwikkelen.
Hieruit blijkt maar weer eens te meer dat je basis goed moet zijn. Je financiën, je arbeidsvoorwaarden, salaris... Tuurlijk kunnen ze dan alsnog de deur uitlopen, maar wel lastiger. Er is dan EN meer voor die jongens om voor te blijven EN de tegenpartij moet dieper in de buidel tasten. Je kan nu bijna geen kant op. Verwijt ik Reijntjes verder niet, laat dat duidelijk zijn. Die moet ook roeien met de riemen die hij heeft.
0
Vrijdag 28 januari 2022 om 20:56 uur

Nu online

Haraldberg1, zwart51, Bleek, Reneetje, MichelAdamsMatje, Ronaldo, KvR, Dappere dodo, TheMariner, superfcdenhaag2, JvDH, ADOZoetermeer en 164 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5