Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jong

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

FC Den Haag!

BLEISWIJK-1 schreef:

Voor mij is vd Looi kandidaat nummer 1. Gewoon vanwege de link met Mathijsen. Hij woont in Den Haag. En jong Oranje kan een rede zijn waarom we niks horen.

Bij Groenendijk en Hofland zou ik het niet snappen waarom we nog niks horen.

In mijn beleving heeft ADO al een keuze gemaakt. Kan bijna niet anders met de eerste training over een week.
Kan hoor, maar waarom dan niet al bekend maken dat van de Looi de nieuwe trainer gaat worden en de presentatie plaats zal vinden na het toernooi van Jong Oranje?

Van de Looi zal toch ook wel begrijpen dat het goed is voor de rust dat de club dat al kan communiceren. En het lijkt me ook niet zo heel erg voor hem afleiden van het toernooi als dit al bekend wordt gemaakt. Gewoon aangeven dat van de Looi verder er nog geen vragen over wil beantwoorden tot na het toernooi.
0
Maandag 26 juni 2023 om 22:16 uur

BLEISWIJK-1

Langebach2 schreef:

Kan zomaar gebeuren Hofland of VD Looi.
Die zitten in het netwerk van onze TD.
Maar toch hoop ik op Groenendijk. Straalt rust uit.
Voor mij is vd Looi kandidaat nummer 1. Gewoon vanwege de link met Mathijsen. Hij woont in Den Haag. En jong Oranje kan een rede zijn waarom we niks horen.

Bij Groenendijk en Hofland zou ik het niet snappen waarom we nog niks horen.

In mijn beleving heeft ADO al een keuze gemaakt. Kan bijna niet anders met de eerste training over een week.
0
Maandag 26 juni 2023 om 22:12 uur

oodh

Waarom is de trainer van Jong Oranje niks?
0
Maandag 26 juni 2023 om 21:54 uur

Sprinkhaan070

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik ben vooral benieuwd naar Ates en Demir.
Heb je het hele afgelopen seizoen kunnen zien bij Jong.
0
Maandag 26 juni 2023 om 19:30 uur

Lellow

Gebaseerd op het onderstaande lijstje zou ik als Bolt helemaal niet investeren in ervaren spelers maar uit gaan van jong talent .

Winstmarge is veel hoger op een jeugdspeler met een klein contract dan de duurdere ervaren spelers .

Aankomend seizoen zal de gemiddelde leeftijd rond de 21 jaar oud liggen .

Finn van Breemen is voor één miljoen euro verkocht aan FC Basel. Maar wie leverden ADO meer geld op?
1 Bjørn Johnsen: circa 2,3 miljoen euro
2 Daryl Janmaat: 1,8 miljoen .
3 Nasser El Khayati:1,7 miljoen
4 Michiel Kramer:1,5 miljoen.
5. Wesley Verhoek:1,5 miljoen
0
Maandag 26 juni 2023 om 13:51 uur

Red

Kaos schreef:

Oss, Den Bosch en Helmond zijn die al voorzien?

En trouwens we hebben een concurrent, Telstar, beroofd van hun ad.

Alleen wij, Sparta en Jong 020 zijn nog op zoek naar een trainer.
0
Maandag 26 juni 2023 om 13:45 uur

Sprinkhaan070

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik weet nou niet of je de conclusie kan trekken dat de spelers die gisteren bij jong ontbraken automatisch bij het eerste mee gaan trainen.

Dan zou je zeggen dat Ates en Siereveld in iedergeval doorgeschoven zijn. Struijck i.v.m. interlandverplichtingen waarschijnlijk nog vakentie heeft. En Owusu nog in jong blijft.
Denk het niet. Zodra de selectie van het 1e compleet is zal jong aangevuld worden. Dat is ieder jaar het geval. Nu kan je het nog nergens op baseren.
0
Zondag 25 juni 2023 om 10:57 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

grijze gek schreef:

Genoeg spelers bij O21, mooie aanvulling voor het 1e meer komt er toch niet meer bij
Ik weet nou niet of je de conclusie kan trekken dat de spelers die gisteren bij jong ontbraken automatisch bij het eerste mee gaan trainen.

Dan zou je zeggen dat Ates en Siereveld in iedergeval doorgeschoven zijn. Struijck i.v.m. interlandverplichtingen waarschijnlijk nog vakentie heeft. En Owusu nog in jong blijft.
0
Zondag 25 juni 2023 om 09:14 uur

pajam

Jurriën schreef:

Zie Pepijn Lijnders assistent Liverpool, klopp loopt met m weg maar toen hij er alleen voor stond bij nec in de kkd verloren ze alles
mooi voorbeeld!

Jeugd trainen wanneer je zelf jong volwassen ben en/of pionnen uitzetten (zwart/wit gezegd) als 2e of 3e assistent maakt je echt nog geen HC en zeker niet bij een BVO als de onze?

Als dit het alternatief is voor een eigen trainer (Franken bijvoorbeeld) doorschuiven...
0
Vrijdag 23 juni 2023 om 11:54 uur

James

FJDH schreef:

Denk er nou eens aan om je medicatie in te nemen!
ADO Den Haag is in de zoektocht naar een opvolger voor trainer Dick Advocaat uitgekomen bij Willem Weijs. De 36-jarige oefenmeester kondigde donderdag aan te vertrekken als assistent bij het Belgische SK Lommel, dat onderdeel uitmaakt van de City Group, het netwerk van clubs rond Manchester City.

Dat meldt De Telegraaf donderdagmiddag. Weijs is een goede bekende van ADO's kersverse technisch directeur, oud-international Joris Mathijsen. De twee werkten ook al samen bij Willem II, waar Mathijsen Weijs aanstelde als trainer van de Onder 21. In Tilburg raakte hij echter al snel betrokken bij het eerste elftal.

Ondanks zijn voor een trainer nog relatief jonge leeftijd, heeft Weijs er al een hele loopbaan op zitten. Hij werkte onder meer in de jeugd van PSV en Ajax en kwam uiteindelijk terecht bij NAC Breda, waar hij de Onder 19 en Jong NAC onder zijn hoede had. In februari 2020 nam hij plaats op de bank bij de hoofdmacht, als interim-trainer na het vertrek van Ruud Brood. Met NAC verraste hij vriend en vijand door PSV uit te schakelen in de achtste finale van de KNVB Beker.

Mathijsen kiest met Weijs voor een trainer die volgens De Telegraaf bekendstaat 'om een werkwijze die vergelijkbaar is met die van Jurgen Nagelsmann'. ADO zou alleen nog op zoek zijn naar een geschikte assistent-trainer om Weijs bij te staan, zo weet de krant te melden. "Als het totale plaatje er goed uit ziet, wil de club de nieuwe staf presenteren."
0
Donderdag 22 juni 2023 om 16:11 uur

Nu online

grijze gek, Y, DenHaag070!, Marijn, MichelAdamsMatje en 81 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 100
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
Morgen om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5