Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: idee

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 107
Volgende pagina

Kaos

yesyes schreef:

Toevallig wel prachtig ja ! maar wereld van verschil die 80.000 daar in een uitverkocht stadion en die hooguit 6000 fanatieke supporters hier
Eens! Veel groter maar het idee is hetzelfde.
Je kan ook aanvallend en tikki takka willen spelen maar zoals het barca van guardiola zal het nooit worden.

0
Vrijdag 21 mei 2021 om 10:06 uur

Bolskie

Tommy schreef:

Ja maar je heb meer dsn 5000 scc. Die moeten toch allemaal meteen storten zou je zeggen. Nog maals een tientje. Het is toch je club
Misschien een idee om ook ergens te staan met een collectebus, wetende dat veel mensen hoop tientjes in de zak hebben maar niet op de bank
0
Donderdag 20 mei 2021 om 21:50 uur

FC Den Haag!

Law schreef:

Daar word aan gewerkt. We zijn er druk mee bezig, eerst draagvlak onder de supporters creëren en van daaruit verder. We hebben allemaal ons netwerk tot aan business clubs toe. Zodra er meer partijen gaan mee doen word iedereen enthousiaster. Wij geloven er echt in en er zijn al meerdere gesprekken geweest of gaan nog plaats vinden. Feit is nu het draagvlak en leven in de brouwerij krijgen. Het is nu het momentum….
We kunnen niet alles voorspellen en moeten met verschillende scenario’s rekening houden. Er zijn al mensen/ partijen die gisteren onder andere die meer geld in dit initiatief willen steken.

Mijn motto is…liever spijt hebben van wat we proberen te bereiken dan spijt hebben om het feit waarom hebben dit niet geprobeerd.
Hebben jullie overigens al een idee hoeveel geld er straks ongeveer opgehaald moet worden om dan (minimaal) 10% van de aandelen in bezit te krijgen?

Gedoneerd overigens
0
Donderdag 20 mei 2021 om 13:05 uur

BLEISWIJK-1

Erik070 schreef:

Stel alle seizoenskaart houders doen mee. Dan heb je 5000 x 10 is 50.000 euro
Wat kan je daar mee dan?
Vorige keer 50 euro gegeven. En vsn die crowdfunding staat de teller op 4100 euro. En geen idee wat ze daarmee gaan doen.

Deze keer sla ik even over....

0
Woensdag 19 mei 2021 om 19:17 uur

ghostdrift

rd.. schreef:

O dus omdat het in alle grote steden gebeurd (wat ik betwijfel) moeten wij dat ook doen?

Het ís kapitaalsvernietiging, dat heeft niks te maken met hoe mooi een plan is. Mijn argument is dat er een campus naast ligt dat in alle voorzieningen voorziet en meer. Waarschijnlijk is die campus minstens net zo goed of beter (op alle fronten), plus onderbezet. Papendal-achtige condities.

De gemeente kan twee vliegen in 1 klap slaan, maar men kiest ervoor om 2,5 miljoen erop kapot te slaan. Ik begrijp dat soort dingen gewoon niet.
dan kun je een bezwaarschrift indienen en jouw idee neerleggen bij de wethouder krijg je misschien wel een beloning voor jouw inbreng
0
Woensdag 19 mei 2021 om 16:18 uur

R.E.

Persoonlijk ben ik overigens best opgelucht dat het verschil met de veilige 15de plaats acht punten is. Anders had ik toch nog het idee gehad dat degradatie voorkomen had kunnen worden door slechts één slechte wedstrijd minder te spelen. Maar ook waren er hier dan, zoals gewoonlijk, ongetwijfeld mensen geweest die de "schuld" volledig bij een bepaalde beslissing van een scheidsrechter of, nog vager en dus lekker abstract, bij de KNVB zouden hebben gelegd. Nee, het is nu voor iedereen overduidelijk dat de degradatie voor 100% te wijten is aan eigen (Chinees én Nederlands) falen van bestuurders én spelers.
0
Woensdag 19 mei 2021 om 14:27 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Ado hoopt op een haagse partij.
En hamdi is vertrokken omdat ie geen vertrouwen heb op een positie bij een nieuwe eigenaar.

Wat klopt hier niet
Geen idee. Rob Jansen wilde Hamdi ook weg hebben. Zegt voor mij niks.
0
Dinsdag 18 mei 2021 om 18:01 uur

marcellino

Lellow schreef:

Even een serieuze vraag , gaan veel namen rond voor de TD rol .

Welke kwalificaties moet deze persoon hebben?
De rol van een technisch directeur is niet altijd helder omschreven, maar ze vormen een deel van het bestuur van de club en transfers komen meestal op hun bordje terecht.

Hun verantwoordelijkheden kunnen variëren van club tot club, want sommigen zijn betrokken bij alle aspecten zoals het aanstellen en ontslaan van trainers, scouting, transfers, lange-termijn-strategie en het verbeteren van faciliteiten. Anderen krijgen juist weer een kleiner gebied toegewezen waarin ze echt kunnen uitblinken vanwege hun achtergrond.

In ieder geval is het voor technisch directeuren van belang om een groot netwerk te hebben en vaak hebben ze ook een verleden in de sport, maar een achtergrond in administratieve rollen bij grote bedrijven volstaat voor sommige clubs ook. Een directeur heeft een totaal andere rol dan een trainer, maar ze werken desondanks nauw samen. Dag in dag uit vormt de `TD` de schakel tussen de trainer en het bestuur.

Het idee is dat de trainer zich volledig kan toeleggen op het voorbereiden van wedstrijden en zaken die spelen in de selectie, terwijl de technisch directeur zich meer richt op het zakelijke aspect. Hij hoort van de trainer waar versterkingen nodig zijn en zet de scouting daarvoor aan het werk. Hij zorgt dat de contracten goed verzorgd zijn en kijkt ook naar de lange termijn, waarbij hij soms gedwongen is om de trainer met wie hij nauw samenwerkt te ontslaan

0
Maandag 17 mei 2021 om 22:16 uur

Advertentie

fcdh_inside

Antirotjeknor2 schreef:

Top bedankt! Hopelijk gaat het lukken voor me nichtje is gewoon die ene in Rijswijk toch
Soms trainen ze in het stadion, geen idee wat ze morgen doen. Denk gewoon Rijswijk ja. Succes man!
0
Maandag 17 mei 2021 om 01:32 uur

KR96

Langebach2 schreef:

Aan de ene kant prima natuurlijk. Aan de andere kant wie kan zijn taken waarnemen? Stuurloos schip?
Met name benieuwd wat dit betekent voor de overname. Idee vN Haagse investeerders mislukt? Is WSH nu aan lat die hem anders toch al zouden ontslaan?
0
Zondag 16 mei 2021 om 20:15 uur

Nu online

twaalfdespeler en 88 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 107
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5