Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 108
Volgende pagina

GroenGeelHart070

GroenGeelHart070 schreef:

Bij het aanstellen van een nieuwe hoofdtrainer wordt de filosofie besproken en op basis daarvan wordt iemand aangesteld. Athans, dat is de gebruikelijke gang van zaken. De hoofdtrainer probeert de filosofie in de bestaande groep, met enkele nieuwe aanwinsten (of het aanwinsten zijn moet nog blijken), in te passen. Dat kan wat hobbels veroorzaken onderweg, maar gaandeweg (op termijn) moet dat vruchten gaan afwerpen. Rond de kerst wordt duidelijk wie erin mee kunnen en wie niet en zo kan doorgeselecteerd worden naar weer een nieuw seizoen. Daarom is tijd van cruciaal belang wanneer veranderingen doorgevoerd worden en waarom die tijd niet geven?! We zijn geen topclub, dat willen we ooit worden. En daar is verandering en tijd voor nodig.

Ik ben het eens met dat de hoofdtrainer niet met oogkleppen op alleen maar eigen filosofie moet doordrukken, maar dit lichtelijk moet aanpassen naar het spelersmateriaal dat hij beschikbaar heeft. Kuyt staat er met Van der Weerden en Metgod voor. Zij zijn toch niet achterlijk? Zoekende nog eerder
En ja, ik ben er doodziek van als we niet winnen, elke keer weer! Maar om dit te kunnen bewerkstelligen is zo`n verandering misschien wel nodig. De club gaat ons allemaal overleven. We zullen het misschien ook niet gaan meemaken dat we de top 5 van het land kunnen aanvallen. We kunnen wel proberen te blijven steunen tijdens de nodige hervormingen. De liefde voor deze club verdwijnt toch nooit, of je nou in het stadion komt of (al een tijdje) niet meer. Het geel-groen bloed kruipt waar het niet gaan kan
0
Dinsdag 13 september 2022 om 12:18 uur

den haag

Die Owuso waar Kuijt zo complimenteus over was aan het begin van het seizoen verbaasde me zowel positief als negatief.

Ik vond hem voor zijn lengte bijzonder veel kopduels winnen.
Oogt een beetje als Mitchel Pique, klein/zwaar lijvig en dit laatste was zeker te zien in zijn sprintduels. Er zit totaal geen snelheid in.
0
Dinsdag 13 september 2022 om 08:47 uur

Eeuwig Den Haag

Vakkie-G schreef:

We hebben gewoon een bout elftal, eigenaar en technische staf zijn verantwoordelijk
Neemt niet weg dat je gewoon moet en kan winnen hier
0
Maandag 12 september 2022 om 20:28 uur

Kees

GroenGeelHart070 schreef:

Dit is wel dé kans voor Catic om zich te laten zien anders is het snel weer omgedraaid vermoed ik.
Vanavond gaat PEC (tegenstander a.s. vrijdag, uit) op bezoek bij Jong AZ. Ben benieuwd..
Pec vanavond verliezen, zelf vandaag winnen en twee keer van pec winnen in de competitie.
Is het gaatje alweer bijna gedicht en komt plek 1 of 2 weer in zicht.
0
Maandag 12 september 2022 om 19:11 uur

GroenGeelHart070

guru schreef:

En dan eindigen we dit jaar 16e? Prima? De club heeft toch aangegeven dat we gaan promoveren dit jaar. Ik was bij het gesprek en volgens Kuyt was promotie nog steeds de doelstelling en wist die zeker dat het ging lukken.
Natuurlijk is 16e niet prima. De doelstelling (vind ik) moet in ieder geval zijn om halverwege het seizoen minimaal op een play off plek te staan.

Ik vind dat je altijd het maximaal haalbare moet nastreven en dat ook durven uitspreken. Dat is immers toch ook Haags?
We zouden bijna allemaal wel al zeikend aan het seizoen zijn begonnen als de doelstelling `hopelijk play offs` zou zijn uitgesproken.

We hebben pas 6 wedstrijden gespeeld en natuurlijk willen we liefst alles winnen. Alles is nu nog mogelijk! Nog wel in ieder geval, maar de tijd wordt inderdaad krapper. Ziek is nog niet dood. En als Kuyt nog stoïcijns blijft zeggen dat hij nog gelooft in promotie, steunen!

Laten we hopen dat we vanaf vanavond te zien gaan krijgen dat het iedereen duidelijk is wat er van ze verwacht wordt en dat er wekelijks geleverd gaat worden, zonder excuusjes en theekransjes want daar schieten de tranen van in m`n onderbroek
0
Maandag 12 september 2022 om 14:37 uur

Advertentie

rd..

grijze gek schreef:

http://www.espn.nl/video/clip?id=10906134

En toch als je de samenvatting ziet rijgen ze genoeg kansen
Sorry hoor, maar op de samenvatting af doen echt alleen de spelers zichzelf tekort. Ongelofelijk hoeveel kansen er verprutst worden. Als je ze er niet inschiet ga je niet winnen nee. Als dat op orde komt, zie ik het nog niet zo somber in. Enige is dat ze er dan achterin niet te makkelijk in moeten vliegen.
0
Zaterdag 10 september 2022 om 08:56 uur

Vakkie-G

Alles komt goed heren we worden nog kampioen
We beginnen maandag met winnen met barbie op de schouders
0
Zaterdag 10 september 2022 om 01:01 uur

rd..

Madmax schreef:

Wentges moet in de goal
Alles er aan doen om Verheijdt te houden.
Klas een verbeterd contract aanbieden.
Waarom heeft Breinburg nog niet bijgetekend.
Kemper nooit laten gaan.
Assante grootste talent snel langer vast leggen.

Aldus 2 maanden geleden. .... het KAN dus snel gaan in het voetbal.
Exact. Je kan niet alleen maar winnen. Ik ben ook niet blij. Maar winnen is makkelijk. Verliezen een stuk moeilijker.
0
Zaterdag 10 september 2022 om 00:39 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO kan niet winnen van Jong AZ
ADO Den Haag heeft in de thuiswedstrijd tegen Jong AZ genoegen moeten nemen met een punt.
Lees het nieuwsbericht
0
Zaterdag 10 september 2022 om 00:25 uur

guru

Madmax schreef:

Verloren seizoen ?? Over 24 wedstrijden begint de 4e periode pas. Je kan beter de laatste wedstrijden winnen (flow) dan de 1e 8 wedstrijden.
Hou op hooor.... deze tactiek en spelers winnen nog geen 10 wedstrijden dit seizoen. kap met vasthouden aan lucht.
0
Vrijdag 9 september 2022 om 23:32 uur

Nu online

Rob2002, JvDH, Ronnie, James, hagenees abroad, William en 191 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 108
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
Morgen om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5