Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: minder

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 111
Volgende pagina

grijze gek

Verheydt moet ADO door Keuken Kampioen Divisie gidsen: ‘De play-offs halen is echt het minimale’
Met Thomas Verheydt heeft ADO Den Haag niet alleen een nieuwe spits in huis. Ze hebben ook iemand die de Keuken Kampioen Divisie op zijn duimpje kent. De Hagenaar weet dan ook waar hij over praat als hij zijn ambitie met ADO uitspreekt.

ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie. Het zal voor velen nog steeds even wennen zijn. Voor de supporters, de mensen in de organisatie, maar zeker ook voor de spelers. De huidige selectie bestaat voor een gedeelte uit spelers die inmiddels gewend zijn aan de eredivisie. Maar ook voor een groot deel uit jonge spelers, die überhaupt nog nauwelijks ervaring hebben in het profvoetbal.
Eén van de weinige uitzonderingen daarop, is Thomas Verheydt. Hij heeft 143 Keuken Kampioen Divisieduels op zijn naam staan. Hij scoorde 58 keer op het op één na hoogste niveau in Nederland. De Hagenaar werd donderdag gepresenteerd als de nieuwe spits van ADO.

Altijd bovenin gespeeld
,,Ik ben nu een jaartje of vijf actief in de top van de Keuken Kampioen Divisie”, beaamt hij. ,,Ik heb de afgelopen jaren altijd bovenin gespeeld, elk jaar bijna gepromoveerd. Dat moet dit jaar dan maar met ADO gebeuren.”

Van iedereen binnen de club is hij misschien wel degene die het beste kan inschatten in hoeverre die ambitie een realistische is. ,,Ik denk dat wij best wel een goed team hebben”, onderbouwt hij.

,,In deze competitie is het ook belangrijk dat je er mentaal goed in staat. Wij moeten dat de goede kant op zien te krijgen. Als je beseft dat je hier ook wedstrijden op werklust kan winnen, dat het niet allemaal om kwaliteit gaat, kun je in deze competitie een eind komen. En dan denk ik dat wij een aardig elftal hebben. Met jonge, gretige jongens en daaromheen een paar oudere spelers.”

Waaronder dus Verheydt zelf. Van hem moet dus worden verwacht dat hij er vanaf het begin af aan staat. De situatie heeft dat echter minder reëel gemaakt dan je op voorhand zou denken. Want het heeft lang geduurd voordat hij zijn handtekening kon zetten onder een driejarig contract bij zijn jeugdliefde. ,,Mijn eerste training hier is tien weken na de laatste competitiewedstrijd van vorig seizoen”, verzucht hij.

Loopwerk
,,Het is wat laat, maar ik heb mezelf zo goed mogelijk voorbereid. Ik heb hetzelfde loopwerk gedaan als wat de selectie van Almere City heeft gedaan in de voorbereiding. Maar toen zij meer met de bal aan de slag gingen, verviel het contact met hen een beetje. Toen ben ik de gym in gegaan en heb ik vier, vijf keer per week op het veld getraind.

,,Dat is niet te vergelijken met het spelen van duels of een bal aannemen met een speler in je rug. Dat moet allemaal nog komen. Ik denk wel dat ik er redelijk op sta. In aanloop naar zondag zal het wat lastiger worden, maar ik verwacht binnen drie a vier weken topfit te zijn.”

Voor niemand bang
In die periode speelt ADO Den Haag wel al meteen tegen Jong Ajax, FC Volendam, FC Emmen en NAC. Een nadeel? ,,Nee, hoor”, weerlegt Verheydt. ,,Ik denk dat we gewoon goede kansen hebben tegen die ploegen. En dan weten we ook gelijk waar we staan. Maar ik heb dit team tegen Feyenoord zien spelen en dat zag er aardig uit. Wij hoeven echt voor niemand bang te zijn.”

En dus gaat Verheydt met gezonde ambities het seizoen in. ,,De play-offs moeten we halen”, zegt hij. ,,Als ADO zijnde is dat het minimale waar je aan moet denken, ondanks dat het een chaotische tijd is voor de club. En in die play-offs kan alles gebeuren.” Verheydt kan het weten.


0
Donderdag 26 augustus 2021 om 19:31 uur

Bolskie

Tommy schreef:

Dat jet geld verkeerd besteed werd in een understaitment.
Waar is aldat geld gebleven?
Schandalig.
Maar op dit moment is er echt geen geld. Alleen voor salarissen is er wat.
Is dat wel eens anders geweest? Zolang ik mij kan heugen halen ze alleen transfervrije spelers dus wat dat betreft is het nu niet anders. Alleen het potje van salarissen is vele male minder
0
Woensdag 25 augustus 2021 om 14:02 uur

gillah

purnie&pino schreef:

Nieuwe eigenaar moet ook gewoon het stadion kopen
Weet ik niet. Krijg je dan geen nieuwe eigenaar die vastgoed op een interessante locatie op 1 heeft staan en de club minder belangrijk vindt? Terwijl ik dit schrijf besef ik dat wij natuurlijk niks te kiezen hebben, en maar gewoon moeten hopen dat er iemand komt.
0
Dinsdag 24 augustus 2021 om 13:41 uur

Gast

Wij reden afgelopen zaterdag met onze kleinzoon vanaf Zoetermeer langs het stadion en hij wil dan altijd even kijken bij het beeld van Aad Mansveld. Ik dacht toen ineens terug aan dat jaar met vd Brom toen het stadion bijna wekelijks was uitverkocht.Ed Maas volgens de quote 500 goed voor 200 miljoen, Jol goed voor 100 miljoen, en Nederhof goed voor over de 100 miljoen (waar al gelijk een deal mee werd gesloten). Het is toch op zijn minst vreemd te noemen waar Reiziger precies voor is ingehuurd en mee bezig is het kan toch niet zo zijn dat deze investeerders constant afhaken terwijl die 7 miljoen een peuleschil is voor deze mensen. Ook het feit dat hij zowel Consinius alsmede weer een vage en veel minder vermogende chinees serieus neemt als partij is op zijn minst zeer ongeloofwaardig. Er zit heel veel potentie in onze club alleen hebben we nog nooit de juiste man aan het roer gehad daarom is het ook belangrijk dat Jol of Nederhof de club zo snel mogelijk in handen krijgen want al die andere partijen zijn luchtfietsers net als UVS en daar schiet je helemaal niets mee op.
0
Maandag 23 augustus 2021 om 09:25 uur

jajoh

Heb niks gezien, zit lekker in Spanje. Maar wat ik lees stemt me, ondanks verlies, hoopvol. Veel publiek, een strijdvaardig team en supporters die positief zijn ondanks verlies. Nu brood nog even wat minder laf spelen en het wordt een leuk seizoen.
0
Zaterdag 21 augustus 2021 om 11:32 uur

los

Leuk eindelijk weer eens een wedstrijd met publiek bij te wonen. Had een Duitse schalke supporter mee en die was diep onder de indruk van de sfeer. Minder van het voetbal Die nummer 14 man man
0
Vrijdag 20 augustus 2021 om 23:22 uur

Advertentie

MichelAdamsMatje

Tommy schreef:

De mensen die alleen maar aan de zijkant staan en elke dag staan te piepen dat het zo lang duurt weten het hier zo te zien weer het beste.
En wat hebben jullie de laatste 5 maanden gedaan om de overname te versnellen?
Zo is het. Zelfs al de gestelde eisen niet worden gerealiseerd kan dit initiatief, als de druk wordt opgevoerd met daadwerkelijke acties, resulteren in minder ballerig RVC, HFC en STA pluche. Ik ben vóór!
0
Donderdag 19 augustus 2021 om 12:27 uur

slash070

Dus de S.T.A. hun aandeel vrijwillig onder dwang afgeven aan het Haags Supporters Collectief, de HFC ADO hun aandeel onder intimidatie gul schenken aan Supportersvereniging Haagsche Bluf, en alle ruim van tevoren opgewaardeerde consumptie pasjes doneren aan de CADD shouters!

Dat zal ze leren, onze club is gered, en the future is Bright met minder stadion huur en huursubsidie.

PS, en we benadrukken de vrouwenrechten te blijven respecteren, ze hoeven niet alles te slikken. Viva la revolution! #cnn #aljaziraa #omroepwest
0
Donderdag 19 augustus 2021 om 12:23 uur

ikke_adofan

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Plan om aandelen in eigen beheer te krijgen afgeblazen
Personen binnen ADO hebben gekeken of de meerderheid van de clubaandelen weer in eigen beheer konden komen.
Lees het nieuwsbericht
Vraag mij af of er veel tijd verloren is bij het onderzoeken hiervan.

Ik hoop dat er (voor) 31 augustus witte rook is, heeft nu echt te lang geduurd.

Nu al 3 punten minder, over 7(?) weken weer 3 punten als we zo doorgaan. Moet er niet aan denken dat de licentie daarna wordt ingetrokken.
0
Woensdag 18 augustus 2021 om 13:16 uur

FC Den Haag!

James schreef:

Kan je dat stuk plaatsen?
`Een beschadigde club als ADO verkoopt lastig`

Akkoord met nieuwe eigenaar nog ver weg, de bal ligt bij de Haagse directie

ADO Den Haag heeft nog steeds geen nieuwe eigenaar. En dus ook geen geld en geen sluitende begroting. De club kreeg daarom drie strafpunten van de KNVB, waardoor de bestuurlijke chaos nu ook de selectie raakt.
MARIJN ABBENHUIJS

Drie punten in mindering, net nu ADO Den Haag zo goed aan de Keuken Kampioen Divisie is begonnen. Het is een keiharde klap in het gezicht van Ruud Brood, zijn staf en de spelersgroep van de Haagse club. Maandenlang konden ze claimen dat ze zich afzijdig hielden van de bestuurlijke chaos waarin ADO zit, maar nu raakt de crisis ook hen.

Het is het logische gevolg van een overnamesoap die sinds het afketsen van het allereerste akkoord ernstige vertraging heeft opgelopen. Want de puntenstraf heeft de club van de KNVB gekregen omdat de begroting niet sluitend is. Om daar binnen de huidige bedrijfsvoering wél voor te kunnen zorgen, is er een nieuwe eigenaar nodig. Een partij die met minstens vijf miljoen euro in ADO stapt, genoeg om aan een gezonde, stabiele club te bouwen.

Maar het lukt de club maar niet om die nieuwe eigenaar te vinden. Of eigenlijk lukt het de potentiële kopers niet om de huidige ADO-directie ervan te overtuigen dat ze aan hun voorwaarden moeten voldoen, zodat er een deal kan worden gemaakt. Het is waar meerdere partijen al tegenaan zijn gelopen. Om tal van redenen haakten ze af. Bijvoorbeeld omdat er weerstand was tegen het veranderen van de indeling van de Raad van Commissarissen, of omdat niet met de gemeente kon worden gepraat over verlaging van de stadionhuur.

Overnamepartijen onderhandelen met de directie van ADO, ondanks dat het Chinese United Vansen (UVS) nog steeds eigenaar van de club is. UVS is echter niet echt de verkopende partij. Hoe dat kan? UVS heeft een betalingsachterstand van twee miljoen euro. Het is één van de redenen waarom ADO vorig seizoen in de financiële problemen is gekomen. Om een faillissement te voorkomen en een doorstart te maken, is de club een WHOA-procedure gestart. Onder leiding van herstructureringsdeskundige Jeroen Reiziger moeten de schulden worden gesaneerd en kunnen bij die sanering ook de aandelen die UVS houdt worden betrokken.

Maar ADO en Reiziger hebben gezamenlijk besloten dat de huidige directie de taak heeft gekregen om op zoek te gaan naar een koper, terwijl de Chinese eigenaar een passieve rol speelt in het proces. Vanaf de zijlijn duimt de grootaandeelhouder dat de deal snel rondkomt. De Chinezen willen liever vandaag dan morgen van de club af.

De directie lijkt minder haast te hebben. Dat is tenminste de indruk die ze wekt bij de meest serieuze kandidaten. Die wijzen naar NEC, waar de directie de rode loper uitrolt voor geldschieter Marcel Boekhoorn. Bij ADO? Daar creëren ze alleen maar drempels. Je mag de club kopen, maar je moet niet teveel eisen stellen. De geldschieters gissen naar de reden voor de starre houding van de clubleiding. Gefluisterd wordt dat het bestuur ADO liever niet verkoopt, maar wil omzetten in een stichting. Waarbij slechts 49 procent van de aandelen wordt overgedragen en ADO weer `baas in eigen huis` wordt.

Reiziger laat weten dat die stellingen volstrekt onjuist zijn. De directie heeft juist alle haast, maar loopt bij de diverse kandidaten tegen onvervulbare eisen en het niet nakomen van betalingstoezeggingen aan. Hij beaamt dat de wens om de aandelen in eigen beheer te krijgen er bij een aantal personen binnen ADO is geweest en dat die mogelijkheid ook is onderzocht. Hijzelf moet vanuit een objectieve rol beoordelen wat het beste scenario voor de club is. ,,De aandelen van ADO onderbrengen in een stichting in plaats van alle aandelen te verkopen, is feitelijk onmogelijk", stelt hij. ,,Er is namelijk kapitaal nodig om ADO uit de problemen te helpen. De schuldenlast en de behoefte aan liquiditeit is daarvoor te groot. Dus die optie is van de baan. ADO is een beschadigde club en die verkoopt moeilijk. Daarom duurt het lang. Maar de club heeft nog steeds een `luxe-probleem`, er zijn meerdere gegadigden om de aandelen te kopen. Alleen de juiste gegadigde moet worden gevonden."

`Groep Lentze en Jol` heeft van die gegadigden de beste papieren. De coalitie waarvan vastgoedondernemer Jeroen Lentze de aanvoerder is en waarbij ook clubicoon Martin Jol aangesloten is, wacht al maandenlang op hun kans om de club te kunnen overnemen. Tot nu toe moest het steeds andere partijen voor laten gaan, omdat die volgens ADO een beter plan hadden. Zoals laatst nog Cosinus Group Capital Partners. Die kwam tot een akkoord, maar liet een aantal betalingstermijnen verstrijken. Daarom lijkt de hoop nu toch écht gevestigd op Lentze en Jol. Maar een deal is ook nu nog erg ver weg. Er is sprake van een status quo waarvan niemand nog lijkt te weten hoe die doorbroken moet worden.
0
Woensdag 18 augustus 2021 om 08:45 uur

Nu online

Franky, rien1, Vak_W, Marcie, Haagse070_, Dannyy, Eeuwig Den Haag en 86 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 111
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5