Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 116
Volgende pagina

Langebach2

GroenGeelHart070 schreef:

Volgens mij loopt het contract van Niemeijer af komende zomer. Iets voor ons gezien het vertrek van Steijn?
Niks mis mee met Niemeijer.
De rechtsback Horemans is een ook een prima speler, rustig aan de bal.
Maar eerst maar is winnen Zondag en dat wordt een enorme uitdaging.
0
Dinsdag 24 mei 2022 om 22:55 uur

ADODENHAAG

Die Rodriguez is echt geen rechtsbuiten, dat is gewoon een fout van Franken.

Wat een slechte wedstrijd, kwam nooit op gang, verdienden allebei niet om te winnen. Wij wel flink de morele winnaar. Opladen en naar zondag!
0
Dinsdag 24 mei 2022 om 22:05 uur

Erik070

Vakkie-G schreef:

Haha 82e minuut gaatie wisselen hoor
Laffe hond is het ook die franken
Als we zondag 3-0 winnen is t een wereld trainer
0
Dinsdag 24 mei 2022 om 21:41 uur

Bolskie

Vanmiddag in supermarkt. Veelal taartjes met het Feyenoord logo erop. Logo van Den Haag van nergens te vinden valt nog genoeg te winnen voor de stad
0
Dinsdag 24 mei 2022 om 19:04 uur

liefhebber

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO houdt doorverkoop tickets in de gaten
ADO vindt het ,,een kwalijke zaak`` dat op Marktplaats kaarten voor het duel met Excelsior voor hoge prijzen worden aangeboden.
Lees het nieuwsbericht
Het is een kwalijke zaak dat seizoen/cc houders geen voorrang krijgen op min 1 extra kaart. Maar ja, winnen winnen winnen, de buit moest snel naar binnen
0
Maandag 23 mei 2022 om 19:41 uur

rd..

DHFC070 schreef:

Ben daar normaal helemaal niet van maar Makelie??
My god als we bij iemand al vaak rode kaarten en pingels tegen hebben gehad is het bij hem wel. Laten we hopen dat we niet afhankelijk zijn van een scheidsrechtelijke beslissing a.s. zondag.
Als we maar winnen.

Blom is toch Noordwijk?
0
Maandag 23 mei 2022 om 13:13 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

schreef:

Wellict begrijp ik je niet goed maar het is juist rete-belangrijk om nu een nieuwe schare fans binnen te halen. SCC-verlengers hebben sowieso een kaartje en CChouders of nieuwe klanten geef je toegang. Simpel gezegd: ADO weet toch wel dat jij komt. Nu boor je 5000 nieuwe potentielen aan. Slimme zet van de afd marketing. Kan n echte ADO-fan dan de tandjes krijgen: nee, neem n SCC of zorg dat je er op tijd bij bent. Niets ten nadele van jouw...maar dat gejank in t haagse altijd is irritant
Van die 5000 mensen zie je er misschien 100 geregeld terug als we verliezen. Als we winnen, misschien 500. Dan vind ik toch niet echt een sterk argument.
0
Zondag 22 mei 2022 om 18:44 uur

BLEISWIJK-1

Eeuwig Den Haag schreef:

Pffff wat worden dit spannende dagen komende week!!
Zondag 21.00uur zal het duidelijk zijn.

Het is bij ons wel alles of niets. Als we niet winnen, gaan we een hoop goede krachten kwijt raken. Ik ben er niet van overtuigd dat we dan weer zo snel een goed team hebben.

Ik vind Excelsior de laatste 3 wedstrijden echt goed voetballen. Daar maak ik me wel zorgen om.
0
Zaterdag 21 mei 2022 om 22:34 uur

supporter-noord

Vanaf ongeveer de nr. 6 tot 18 is allemaal één pot nat. Je kan gewoon van iedereen winnen en Excelsior speelt gewoon prima.
0
Woensdag 18 mei 2022 om 19:08 uur

FC2500

Mooie pot gisteren. 2 aan elkaar gewaagde elftallen.
Lekkere sfeer in een goed gevuld stadion.

Eindhoven heeft nu al 3x niet kunnen winnen van ADO dat zal ze ook dwars zitten daar. Dus er kunnen denken lastig, maar zo zullen zij er ook last van hebben mentaal.
Vergeet ook niet dat ADO 1 dag minder heeft gehad tussen deze wedstrijden dan Eindhoven. Dus dat temporiseren snap ik wel.

Zaterdag gaat een clash worden maar dat kunnen deze strijders wel. Want ik zie me daar een team en kampfgeist.
Ongelofelijk iedereen knokt en gaat ervoor.

Als de scheids/VAR dan ook nog eens oplet wat er allemaal gebeurt bij onze rode sloper moet het gewoon kunnen.

Come on the Hague.

Op naar Eindhoven uit. 3 finales, 1 doel
0
Woensdag 18 mei 2022 om 09:53 uur

Nu online

wdr, broodjebal070, vakkiel, Ronaldo, James, JvDH, langnek, Aad, Fido, Thehague070, DH070 en 106 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 116
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
Morgen om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5