Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: basis

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 118
Volgende pagina

rd..

James schreef:

Een stad als Den Haag moet eredivisie spelen, het is een schande dat we eruit zijn. Vele clubs maken verlies en spelen in de hoogte divisies. Supporters van Den Haag verdienen het dus ook gewoon om hun ploeg in de hoogste divisie te hebben. De grote wijze mannen moeten daar gewoon voor zorgen, is het niet linksom dan maar rechtsom.
Op sentimenten kun je geen huis bouwen, James. Op basis waarvan verdienen wij het wel, en pak `m beet Venlo of Haarlem (door hen eens meer en bvo heeft) niet? Ja je kijkt naar ons trackrecord de afgelopen 40 jaar, dan hebben we eerder geen recht van spreken, dan wel.

Het klinkt allemaal leuk en populair, maar de enige manier hoe je het kan afdwingen is het hebben van een fatsoenlijke organisatie die ervoor zorgt dat de hele kolom klopt en op het veld het team staat dat meer en meer gaat aansluiten op de ambities die je als club hebt.
We hebben jarenlang laten zien dat het andersom niet werkt, met ons diarremanagement.
0
Zondag 4 juli 2021 om 21:38 uur

rd..

Tommy schreef:

Moet jij het betalen?
Van mij mogen ze ook sevrina van mil besuijen
En steyn erachter zetten maar niet piepen als je dan 18e staat he
Dit is zo overdreven. Je gaat geen 18e spelen. Zsm terugkeren naar de ere is prima, maar ik meen dat ik belangrijker vind dat de organisatie een keer goed wordt neergezet. Goeie mensen. Aansprekende jeugdtrainers. Kortom: goeie basis en vervolgens je team opbouwen.
0
Zondag 4 juli 2021 om 21:31 uur

Superfan

BLEISWIJK-1 schreef:

Dordt was vorig jaar laatste in de KKD. Het gaat niet om Dordt, maar een ploeg die laag KKD speelt.

En over het inpassen van jeugd. Tuurlijk moet dit gebeuren. Maar het hoeft ook niet een onder 21 elftal te worden. Want dan sla je door. Dus is er niet voor ieder talent speeltijd mogelijk.

Op dit moment zet ik in voor speeltijd Seedorf, Amofa, Kemper, Klas, v. Keef, J. Mulder, Severina en Besuijen. Dit zijn toch genoeg jonge spelers?
Ik snap het niet helemaal. Deze jongen heeft in het verleden toch al aardig wat laten zien, zowel bij ons in oefenwedstrijden als bij VVV. Vorig jaar heeft de halve box om hem gesmeekt terwijl Brood bleef vasthouden aan Goossens etc. Nu zeg jij, op basis van 2 zomeravondwedstrijdjes dat hij geen kans verdient in onze selectie en wil jij m op de trein naar Helmond of IJmuiden zetten?
0
Zondag 4 juli 2021 om 18:28 uur

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Dordt is in mijn beleving onderkant KKD. En ik heb nog steeds de hoop wij top 6 KKD. Dat is toch wel een verschil.

Bij ons gaat hij geen basisplaats pakken. Is mijn verwachting.
Dordt heeft ook een nieuwe eigenaar, geen idee wat die met de club van plan is.

Daarbij moeten we als club toch echt gaan inzetten op jeugd.
Misschien niet direct basis (dat zal die moeten verdienen) maar je zal ze er toch bij moeten gaan houden en gebruiken dit seizoen zal daar toch ideaal voor zijn. Als het nu niet is, wanneer dan wel?
0
Zondag 4 juli 2021 om 14:57 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Het kan nog alle kanten op. In het interview van de AD rond de eerste training gaf Brood aan heel graag El Khayati gehouden te hebben.

Als Maas en Jol het worden verwacht ik sowieso dat Verheydt komt. Maar de kans dat v. Duinen en El Khayati (ook) nog komen geef ik ook een grote kans..

Overigens ben ik ba donderdag en gisteren al meer fan van Severina geworden dan Besuijen. Besuijen heeft geen passeerbeweging, scoort niet en heeft ook niet een goede voorzet. Besuijen zie ik het liefste kort achter een spits. Want hij is wel balvast. En heeft ook een grote waarde verdedigend.
Wel ff mee wegen dat besuijen in de eredivisie speelde en severina gister tegen een 2e klasse zondag team speelde.
Denk dat besuijen gister ook de beste van het veld was geweest..
Catic daar tegen was echt slecht gister.

Als je naser terug haald vermoord je sem steyn trouwens.
En klas want dan gaat vejinovic een linie terug.
Klas uit de basis en steyn terug naar onder 21.

Brood is net maurice steyn.
Jeugd geeft ie geen kans en onder de 28 kom je er niet in
0
Zondag 4 juli 2021 om 13:18 uur

Advertentie

Tommy

rd.. schreef:

Maar dat zal Brood toch nog niet gezegd hebben na 5 trainingen...

De Boer kiest gewoon voor meer zekerheid.
Hou toch op ze stonden toch gelijk weer in de basis afgelopen donderdag.
1e helft was ongeveer de sterkste opstelling.
Die heeft zn opstelling al gemaakt
0
Zaterdag 3 juli 2021 om 14:38 uur

Eeuwig Den Haag

Degradatieclausule gebruiken om bij een mede degradant te tekenen, echt Kees de Boer wat een ongelofelijke matennaaier. Kan niet wachten op den haag-vvv, mag die hopen dat die niet in de basis staat vuile slang.
0
Vrijdag 2 juli 2021 om 00:45 uur

Vlugge Japie

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

UVS: ADO ga aan tafel met Lentze en Maas
United Vansen eist dat ADO alsnog aan tafel gaat met de groep van Jeroen Lentze en Ed Maas.
Lees het nieuwsbericht
Nog maar een keer voor de duidelijkheid. Er zit maar één man achter die persberichten van UVS en dat is JH de Bruin. Hij liegt ze voor , adviseert ze op basis van die leugens , schrijft ook wel even het persbericht voor ze en levert die met alle plezier af bij zijn bevriende persmaatjes. hij wil koste wat het kost dat hele groepje debielen (die de boel naar de tering hebben geholpen) weer terug zodat hij op de achtergrond aan de touwtjes kan blijven trekken.
0
Maandag 28 juni 2021 om 21:55 uur

Smerig Mannetje

Jordy schreef:

Ik ben het hier minder mee eens. De echte supporters halen er toch wel 1 ongeacht de prijs, en de mensen die nu afhaken was je toch al kwijt omdat we nu kkd spelen. Ik heb niet het idee dat er bij een lagere prijs veel meer scc`s verkocht zullen worden, zeker niet bij onze club. De club maakt gewoon de beslissing waarvan zij denken dat die op dit moment het meeste geld oplevert, en dat is gezien de huidige situatie natuurlijk logisch.
Hoppa! Verlengd. Het is een hoop geld, maar je hebt dit seizoen wel meer kans op normaal voetbal dan de afgelopen paar jaren.

Laten we ons daar maar aan vasthouden.


Nu is het aftellen tot het moment dat de club overgenomen wordt en de toekomst -sportief succesvol of niet- gewaarborgd is.

Daarna maar eens kijken of er nog wat niveau in de selectie is overgebleven. Met een fitte Janmaat, De Boer, Kemper, Besuijen, Kishna, Koopmans, Amofa, Vejinovic en Bijen heb je een aardige basis voor de KKD. Wat talenten eromheen en je moet je wel in de top 10 kunnen spelen. Die jongens moeten alleen wel weer leren om te winnen. Laat dat tegen die baby Amsterdammertjes beginnen!
0
Zaterdag 26 juni 2021 om 10:07 uur

Superfc

Kaos schreef:

Wat zou jij een goede prijs vinden dan voor een scc
@ kaos
Een goede prijs. Ik zeg niks over de prijs. Ik vind een korting van 20% tov vorig jaar prima. De boodschap van de mail is -zoals deze op mij overkomt- we moeten vooruit. Ik mis een stukje empathie vanuit de club. Want heel eerlijk de prikkel om een seizoenkaart aan te schaffen met het uitzicht op wat komen gaat is niet heel groot.... dit omdat ik geen idee heb wat er nog gaat komen. De onduidelijkheden zijn er voor mij nog steeds. De "liefde" voor mijn cluppie ook. Dus kopen zal ik vast wel doen maar een "koop prikkel" heb ik op basis van de huidige geluiden die ik krijg niet echt. Maar ook dat is mijn beleving er bij
0
Vrijdag 25 juni 2021 om 15:18 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 84 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 118
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
Vandaag om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5