Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

wijstaanboven

https://youtu.be/IWM9tZFDg-w

Vanaf 23:30 heeft Buyt de scoop waarom Brood eruit ligt!
0
Woensdag 2 maart 2022 om 12:43 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Spelers kritisch over procedure
Spelers en staf hebben dinsdagochtend voor de training gehoord waarom Ruud Brood niet meer voor de groep staat.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 1 maart 2022 om 18:21 uur

Barend

Waarom komt er geen verklaring van het ontslag van Brood? Ook niet van hemzelf?
Waar is de pers?

Je moet er wel erg beroerd aan toe zijn als je nog trainer van ADO wilt worden.
(Of voor die club wilt voetballen.)
0
Dinsdag 1 maart 2022 om 13:59 uur

JB

Zo maar wat shouts uit het verleden.....

Johannes Maandag 11 oktober 2021

Mijn complimenten gaan echt uit naar dit elftal, maar ook zeker naar een Ruud Brood. Die krijgt het toch allemaal maar mooi voor elkaar.
Ik sluit me bij je aan, maar met extra aandacht voor Edwin Grünholz en Giovanni Franken. Je ziet aan alles dat deze mannen belangrijk zijn. Ze voegen spelvreugde en vertrouwen toe. Ze staan dicht op de spelersgroep. En uit scoutingskringen verneem ik dat met name Franken belangrijk is geweest in het veranderen van speelwijze naar hoger druk zetten en altijd uitgaan van je eigen aanvallende krachten.

BLEISWIJK-1 Dinsdag 23 november 2021
rd.. schreef:
Maar we hebben Franken en Grunholz!

Mee eens. Ging meer om de vergelijking Verbeek en Maduro. Dat als je niet verder kijkt, je Verbeek een topper vind. Maar dat de beste trainer van Almere gewoon de trainer van Jong Almere is.

Franken en Grunholz zijn voor ons gewoon toptrainers. En die verdienen eigenlijk meer aandacht. Dit is ook mede de rede waarom Brood het dit jaar zo goed doet.

Bolskie Vrijdag 13 augustus 2021
Baco070 schreef:
Ik denk dat de aanwezigheid van Gruhnolz Brood en de spelersgroep ook gewoon een boost geeft

Zeker. Grunholz speelt denk een belangrijke rol kan goed met spelers omgaan.


Aad Donderdag 8 april 2021
GroenGeelHart070 schreef:

Als er aan Grünholz gedacht wordt, dan zou het niet verkeerd zijn als hij eerst binnen komt en als rechterhand van Brood gaat werken. De club opnieuw leren kennen en langzaam meegroeien in het wereldje van een BVO, is toch iets anders dan in de top van de amateurs.
Als er iemand een voetbaldier is, is het Edwin wel. Ook heeft hij oog voor goede voetballers en harde werkers. In de 2e en 3e divisie heeft hij er ook echt wel genoeg zien rondlopen...


Als komend seizoen ook nog de dispensatieregeling ivm corona geldt en Grünholz de cursus coach betaald voetbal volgt is er goede kans dat hij gewoon hoofdcoach kan worden.


Enz enz enz
0
Maandag 28 februari 2022 om 17:42 uur

R0n3d

Jullie hebben het alleen over Ruud Brood, maar waarom worden er geen vraagtekens gezet bij het plotselinge vertrek van de teammanager? Daar moet ook wel iets aan de hand zijn, toch?
0
Maandag 28 februari 2022 om 17:33 uur

MichelAdamsMatje

Okay, prima jongens, Brood was een taktisch onbenul, en helaas hebben we net als vorig seizoen ook dit jaar een volledig kutseizoen. Verheijdt heeft er nog nul ingetrapt, we staan onderaan de ranglijst, en we hebben allemaal NUL plezier gehad dit seizoen.

Hou toch op met deze onzin. Je kan wel je kleine frustraties wbt het beleid uiten, maar om het dan meteen door te vertalen dat Brood er niks van kan en het maar beter is dat hij ontslagen wordt is natuurlijk absurd.

Leg me nou `s uit waarom dit een goeie keus is! Hoe gaan Franken en Grünholz dan het verschil maken? Omdat Franken 3 jaar bij ADO zit en veel jeugd kent? Heeft hij zoveel geleerd als bondscoach van Aruba, lang geleden, en is dat waarom dit een goeie zet is? Omdat Grünholz in de zaal zo goed was en Haags is, dan moet hij wel een toptrainer in de dop zijn?

Beetje lullige opmerkingen misschien, maar ik ben op zoek naar wat positiefs in deze situatie, en jullie antwoorden stellen niet gerust.
0
Maandag 28 februari 2022 om 17:20 uur

rd..

Ik snap dat het pijn doet en niet leuk is en ik snap al jullie argumenten. Dank daarvoor. Maar sentimenten in de voetballerij tellen gewoon niet en zijn helaas niks waard. Al decennialang niet. Moeten we mijns inziens dus ook niet van Steijn willen verwachten, zeker niet in de situatie waarin de club verkeerd en verkeerd heeft.

"De manier waarop", weet ik niet... Dat heb ik nog nergens gelezen en is allemaal op zijn zachtst gezegd, enigszins suggestief. Net als de argumenten die erbij worden gehaald waarom hij weg gaat.
0
Zondag 27 februari 2022 om 13:12 uur

Mike

ghostdrift schreef:

dat is niet relevant Steijn heeft de deur open gezet Slot deed dit bij AZ en de volgende dag ontslagen het is toch te gek voor woorden dat hij gewoon mag blijven voetballen bij ADO
Vergelijking die nergens op slaat. Wat heeft Slot er nou mee te maken? Die tekende bij een concurrent en had invloed op een heel team. Bovendien behield hij zijn salaris. Als Sem er met de pet naar gooit staat hij er gewoon naast. Bovendien is Twente geen concurrent tenzij ze in de nacompetitie komen. Waarom zou je een speler ontslaan als hij zijn toekomst geregeld heeft?
Jij gunt die jongen geen carrière-stap?
0
Zaterdag 26 februari 2022 om 14:29 uur

Advertentie

Rob2002

Aad schreef:

Natuurlijk wil Steijn wel. Als ADO hem maar tot einde contract betaalt. Kan hij alvast bij Twente gaan trainen.
Ik zou van meneertje Steijn zelf wel eens wat antwoorden willen horen.

Voor de camera van Jim bijvoorbeeld. Wat kon Twente hem wel bieden en ADO niet? En waarom kon ie niet wachten met tekenen totdat ‘zijn’ ADO duidelijkheid had? Waarom niet bijtekenen met zodat ‘zijn’ armlastige club nog wat aan hem zou verdienen. OHij had toch zoveel aan de club te danken? Of was het allemaal maar acteerwerk?

Eerlijke antwoorden waarom ie ‘zijn’ club op deze manier verlaat…..helaas horen we niks.
0
Vrijdag 25 februari 2022 om 17:57 uur

rd..

ghostdrift schreef:

Ik heb al eerder geshout dat hij 11 maart voor 3 jaar gaat tekenen bij fc Twente dus accepteer het nu maar contract ontbinden en weg wezen
Op wat voor grond wil je in hemelsnaam ontbinden? Krijg je nooit toestemming voor van het UWV. En ik zou ook niet weten waarom je dit wil doen.
0
Vrijdag 25 februari 2022 om 16:19 uur

Nu online

rien1, LeoH, frans swa, rh_vakc, Vak_W, derput, pitbull, yesyes, Bolskie en 84 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
0-1
17 mei 2025

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5