Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hoop

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 123
Volgende pagina

Sprinkhaan070

ADOZoetermeer schreef:

Voor kkd, gratis zou ik doen. We hebben bij ADO weinig opties, geen geld. Niks te vinden wat maar wat kan toevoegen. Wellicht Kees de Boer terug? Is echt geen reet wat te halen valt zonder geld. Weet niet wat jij denkt te halen wat haalbaar zou moeten zijn , maar zie het somber in. Ik kan niks vinden.
Ik ben niet diegene die moet zoeken. Ben de scout niet. Ook weet ik niet wat er te besteden is volgend seizoen. Alles is namelijk een vraagteken. Er is in ieder geval een hoop werk aan de winkel.

Hopelijk kunnen ze Hall nog een seizoen huren. Dan kunnen we nog een seizoen met 2 rechtsbacks in het centrum spelen.
0
Vrijdag 28 april 2023 om 22:00 uur

Thehague070

Echt totaal geen druk op die bal.. Bij het verdedigen na balverlies ook rennen ze niet eens terug... 3 man op 't middenveld achter de bal die niets doen... Gewoon Terug sloffen op je zondagochtendtempo in de hoop dat 't wel goed komt daar achterin... Daar moet je gewoon echt iets aan doen als trainer ook... dat kan niet
0
Vrijdag 28 april 2023 om 20:48 uur

Rob2002

Denzel Hall maakt indruk bij ADO en gunt Feyenoord de titel: ‘Arne Slot is een van mijn beste trainers’

ADO Den Haag haalde Denzel Hall (21) in de zomer voor de rechtsbackpositie, maar de voorbije weken maakt hij indruk als centrale verdediger. De Rotterdammer hoopt dat het voldoende is om volgend seizoen een kans te krijgen bij Feyenoord, de club waar hij nog onder contract staat en die hij het kampioenschap gunt

Stan Wagtman
Denzel Hall schudt een aantal keer zijn hoofd. De Coolsingel? Prachtig voor veel mensen. Als speler zou hij ooit ook op het bordes willen staan. En de verdediger benadrukt dat hij het geweldig zou vinden als Feyenoord, de club waar hij als Rotterdammer supporter van is, kampioen wordt. ,,Maar met zoveel mensen om je heen helemaal achteraan staan, waar je niks kan zien. Nee, niet echt iets voor mij. Ik houd niet van drukte. Dan kijk ik het liever thuis op de bank, via de televisie”, zegt Hall.

Het is de 21-jarige Hall ten voeten uit. Geen fratsen, rustig en niet iemand die graag op de voorgrond treedt. Eigenschappen die misschien wel maken dat hij als centrumverdediger als een vis in het water voelt. Want hoewel ADO hem afgelopen zomer als rechtsback binnenhaalde en hij in Den Haag ook op die positie speelde, posteert Dick Advocaat hem de laatste weken centraal achterin. En daar haalt de Rotterdammer een hoog niveau.

Comfortabel
,,Het bevalt goed”, vertelt Hall, die ook vanavond tegen Helmond Sport in de basis staat als centrale verdediger. ,,Ik heb er in de jeugd al gespeeld. Natuurlijk is het anders dan als rechtsback. Je weet dat er niemand meer achter je staat als je iets fout doet. Maar ik voel me goed en comfortabel op die plek. Ja, misschien op dit moment meer dan als rechtsachter.”

Denzel Hall kwam tot dusver tot twee officiële optredens in het shirt van Feyenoord.
Maar op welke positie Hall dit seizoen ook speelde: hij verloor nooit zijn basisplaats, hoe slecht ADO ook draaide. Hij is daarmee een van de weinige (van de dertien) aanwinsten van ADO die wel heeft geleverd. ,,Maar in de eerste maanden van het seizoen had ik veel meer kunnen laten zien, hoor. De laatste periode heb ik het gevoel dat ik er lekker in zit. Onder Advocaat spelen we wat compacter, wat het voor mij als verdediger prettiger maakt.”

Advocaat is lovend over Hall. ,,Hij heeft snelheid, een goede inspeelpass en is sterk in de man-mansituatie. Als je hem als voorstopper bezig ziet: geweldig.” Hall, die bij Feyenoord nog kort onder ‘De Kleine Generaal’ trainde, noemt het ‘leuk om te horen’. ,,Maar uiteindelijk gaat het erom dat ik mijn ding blijf doen en ik stappen blijf zetten. Mijn ontwikkeling mag nu niet stoppen. Ik ben pas 21 en zeker nog niet de beste versie van mezelf.”

Arne Slot is een van de beste trainers die ik ooit heb gehad. Als hij iets opmerkt en iets omzet, blijkt het altijd te werken

Conference League-finale
En om bij Feyenoord te kunnen slagen, moet hij die wel worden. Hall rook al aan het echte werk. Hij debuteerde vorig seizoen in het eerste van Feyenoord en zat in de wedstrijdselectie tijdens de Conference League-finale tegen AS Roma. Dat noemt Hall een ‘heel mooie ervaring’, net als het trainen en spelen onder Arne Slot. ,,Hij is een van de beste trainers die ik ooit heb gehad. Alles klopt bij hem. Als hij iets opmerkt en iets omzet, blijkt het altijd te werken.”

Bij ADO heeft de verdediger volop vlieguren gemaakt, die hem moeten helpen om volgend seizoen een succesvolle terugkeer in Rotterdam-Zuid - misschien wel onder Slot - te beleven. ,,Ik weet dat ze me bij Feyenoord in de gaten houden. Ik ben volwassener geworden, heb er een jaar mannenvoetbal op zitten. Het zou mooi zijn als ik volgend seizoen een kans zou krijgen, al weet ik dat ik nog beter moet. Maar eerst hoop ik met ADO nog de play-offs te bereiken.”

Al draait Hall er niet omheen: als supporter kijkt hij de komende weken naar de wedstrijden van Feyenoord en een eventuele huldiging, zij het vanaf de bank. ,,Ik gun de club en die gasten een kampioenschap, omdat ik weet wat ze ervoor doen. Of ik dat zelf ooit hoop te bereiken? Ja. Mijn droom is nog altijd om te slagen in Feyenoord 1.”
0
Vrijdag 28 april 2023 om 10:41 uur

rd..

Eeuwig Den Haag schreef:

Cambuur kan ook zo in een diep dal zakken met dat nieuwe stadion net na degradatie. Groningen moet wel echt nog gaan versterken. Hebben bijvoorbeeld niet de aanvallende kwaliteiten nu al in de selectie die volgend seizoen in de KKD het verschil kunnen gaan maken, zoals Heracles bijvoorbeeld wel had vanuit de eredivisie.
Hadden wij natuurlijk ook op gehoopt met Verheydt. De Thomas van vorig jaar en die van dit jaar, is een verschil van dag en nacht. Maar je analyse deel ik voor het grootste deel.

KKD is niet langer de competitie van grijze muisjes. Er zijn er een hoop aan elkaar gewaagd en er steken er dikwijls 2 bovenuit. Het zal, hoe langer je er verblijft, niet makkelijker worden eruit te komen.

Voor een goede aanval lijkt ook een goede technische staf en TD nodig. Vitaal! Dus laten we hopen dat dat snel komt. Of in de combi met een jongen die AD kan worden en tegelijk op ervaring TD kan zijn.
0
Woensdag 26 april 2023 om 06:37 uur

Sprinkhaan070

grijze gek schreef:

Geweldig, Groningen ook straks in de KKD, hoe je hier straks nog uit moet komen
Zwolle en Heracles ben je weer vanaf dus is om het even. Cambuur krijgt een nieuw stadion en zal ook absoluut met een goede selectie voor de dag komen. Met een beetje geluk zal Willem II ingeruild worden voor een Emmen, Excelsior of Volendam.

Roda JC en NAC zie ik nou niet echt als de sterke ploegen. MVV zal leeggetrokken worden. Ik denk dat je volgend jaar wat meer kans hebt hoger te eindigen, echter moet er hier dan ook een hoop in de goede zin gaan veranderen.
0
Woensdag 26 april 2023 om 00:08 uur

grijze gek

Eeuwig Den Haag schreef:

Matteo Waem, centrale verdediger en captain van MVV gratis op te halen door een adminstratieve fout van MVV. Gelijk doen zou ik zeggen voor volgend seizoen
Bij den haag liggen ze al jaren te snurken, aankomende selectie is pas volledig als we weer 6 weken aan het voetballen zijn met een hoop buitenlandse spelers.
Zoals Dickie al zei, er komen mensen die totaal niks met den haag hebben
0
Dinsdag 25 april 2023 om 20:22 uur

rd..

Sprinkhaan070 schreef:

Jong az en jong ajax uit win je ook niet zomaar
Nee dat bovendien. Het is klaar. De algemene ranglijst, dat kan met een hoop mazzel en als je zelf ineens de geest krijgt.
Maar met 33% balbezit............
We hebben te weinig kwaliteit en te weinig een team. Sommige geven Dick de schuld. Ook best.
0
Zaterdag 22 april 2023 om 08:42 uur

GroenGeelHart070

Jurriën schreef:

Nee joh is klaar. Moet Eindhoven 2x verliezen en ADO alles winnen. Eindhoven heeft geen moeilijke wedstrijd meer
In de KKD is alles onvoorspelbaar. Hoop houden, met meer naar het stadion en we gaan weer kolkend de play offs in
0
Vrijdag 21 april 2023 om 22:10 uur

Advertentie

GroenGeelHart070

Ondertussen.. de pessimisten pakken de rekenmachine en de hoop is terug
0
Vrijdag 21 april 2023 om 21:51 uur

Sprinkhaan070

Kees schreef:

Voor de nummer 11 van de KKD een enorm sterke bankbezetting. Ongekend!!!
Ja ze hebben inderdaad allemaal een hoop laten zien
0
Vrijdag 21 april 2023 om 20:47 uur

Nu online

GroenGeelHart070, rien1, broodjebal070, Edwin, ADO73, James, ADO079, Don Leo, Bert, Rome, jbdh, kojak1, supporter-noord, Adonees, Lellow, opper, Aad, Dang3r, Remy V, Tante Wil, Bollie74, Megafoon, MichelAdamsMatje, R.E., Kees, twaalfdespeler, sander75, Zuiderparker, Y, TheMariner, ton, Rob2002, Brian, Max, Franky, Vakkie-G, Dannyy, LemonHaze, bommetjebas, Heino, Koosjuh en 199 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 123
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
Vandaag om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5