Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vooral

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 123
Volgende pagina

gillah

Wat UVS doet kan natuurlijk echt niet, want contractueel is vastgesteld dat ze betalen. Maar als je nu bijvoorbeeld het interview met RTV West en Hamdi van 31-12-2020 nogmaals leest, begrijp ik het ergens ook weer wel. Vooral deze passage:

Sportieve doelstelling niet realistisch
In het meerjarenplan van Hamdi valt te lezen dat ADO in de zomer van 2021 idealiter rond plek 7-8-9 zou moeten staan. `Het mag duidelijk zijn dat het coronavirus roet in het eten heeft gegooid. Dan moet je realistisch zijn en zeggen dat dit jaar een overlevingsjaar is. Een aantal zaken uit het plan voor 2021 streven we na, maar sportief is die doelstelling niet realistisch. Wat wel? Onze medewerker van International Department is begonnen, meer jeugd binden, zodat ze niet makkelijk weg kunnen lopen, het integratieproces met de ADO-vrouwen en commerciële plannen uitvoeren. Dat kan je wel doen.`


UVS zal zich - hoeveel fouten ze zelf ook hebben gemaakt de afgelopen jaren - ook wel echt belazerd voelen door PowerPoint Mo.
0
Donderdag 15 april 2021 om 19:34 uur

Tommy

jamesjones schreef:

In Belgie was het vorig jaar ook zo als ik het zo lees en ze moesten gewoon de licentie afgeven.

Daarnaast fout geld ach ja... Waar het van Vitesse allemaal vandaan komt weet ook niemand.

En vaak is in NL alleen maar gezeur hierover, is de KNVB beste jongetje van de klas. Daarom blijven we hier in NL ook sportief zo ver achter.
Dit was vorig jaar


Standard Luik naar de amateurs? Belgische bond kent geen proflicentie toe

De licentiecommissie van de Belgische voetbalbond KBVB heeft geen proflicentie toegekend aan Standard Luik, KV Oostende en Moeskroen. Tenzij het Belgisch Arbitragehof voor de Sport (BAS) anders beslist, zakken de clubs af naar de eerste amateurklasse.

Sportredactie 08-04-20, 18:48Laatste update: 08-04-20,

Elf profclubs moesten vorige week extra toelichting geven over hun dossier. Daarvan zijn er alsnog zeven die de commissie niet konden overtuigen van hun levensvatbaarheid, met naast Standard, Moeskroen en Oostende uit de Jupiler Pro League vier clubs van het tweede niveau.

Het niet uitbetalen van tekengeld aan enkele spelers en onregelmatigheden in het stadiondossier, liggen in het geval van Standard Luik mede aan de basis van de beslissing van de licentiecommissie. Moeskroen slaagde er niet in de levensvatbaarheid van de club voor de komende achttien maanden aan te tonen. Ook Oostende kon te weinig toelichting op het dossier geven.

Aanvechten is mogelijk

Clubs die geen licentie hebben gekregen, kunnen die weigering aanvechten bij het Belgische Arbitragehof voor de Sport (BAS). Dat doet uiterlijk op 10 mei uitspraak.

Het afdalen naar de amateurs zou vooral in het geval van Standard Luik een drama zijn. ‘Les Rouches’ spelen sinds 1921 onafgebroken in de hoogste Belgische afdeling. Standard Luik werd tienmaal landskampioen, waarvan de laatste keer in 2009.



0
Donderdag 15 april 2021 om 19:19 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

‘Overname ADO mogelijk in juli afgerond’
Volgens Cosinus hangt de overname van ADO vooral af van de KNVB.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 13 april 2021 om 18:46 uur

Lellow

DHFC070 schreef:

Ben vooral benieuwd wanneer we echt in de liquiditeitsproblemen gaan komen. Als een paar K van HCF al de nodige verlichting geeft dan zou het niet heel lang meer moeten duren. Of we gaan weer gewoon een gat dichten met een ander gat bij een of andere partij.

Ben al lang blij dat Cosinus het niet gaat worden. 1 grote luchtfietsersbende waar een beetje weldenkend persoon met beschikking over Google zo doorheen prikt. Zouden de Chinezen zich echt gepiepelt voelen (zou wel heel naïef zijn) of is dit onderdeel van het spel?

Misschien halve P1 volzetten met reclamezuilen. In de KKD zal deze parkeerplaats toch half leeg staan.... wel een geniaal business plan.
Onze club kan nog zoveel stappen maken , potentieel is ongekend.

Met de juiste visie en personen, vooral continuïteit is belangrijk op alle posities.

Weet niet wie er van jullie actief is op LinkedIn maar ik ben nog nooit gecontacteerd door de club , terwijl dit de meest laagdrempelige manier is om mensen te benaderen , zakelijk gezien .
0
Dinsdag 13 april 2021 om 09:22 uur

DHFC070

Ben vooral benieuwd wanneer we echt in de liquiditeitsproblemen gaan komen. Als een paar K van HCF al de nodige verlichting geeft dan zou het niet heel lang meer moeten duren. Of we gaan weer gewoon een gat dichten met een ander gat bij een of andere partij.

Ben al lang blij dat Cosinus het niet gaat worden. 1 grote luchtfietsersbende waar een beetje weldenkend persoon met beschikking over Google zo doorheen prikt. Zouden de Chinezen zich echt gepiepelt voelen (zou wel heel naïef zijn) of is dit onderdeel van het spel?

Misschien halve P1 volzetten met reclamezuilen. In de KKD zal deze parkeerplaats toch half leeg staan.... wel een geniaal business plan.
0
Dinsdag 13 april 2021 om 09:14 uur

Gast

Het verschil tussen Emmen en ons is dat het niemand interesseert of zij degraderen. Bij onze club is er altijd onrust dus interessant voor de media en zal je bij 6 punten in de winterstop allang weggestuurd zijn. Kortom bij ons is er altijd druk en daarom is het ook niet moeilijk om trainer van Emmen, VVV, of RKC te zijn daar is nou eenmaal geen druk en niemand heeft wat met deze clubs wel of niet in de eredivisie who cares dus laten we ophouden met die onzinnige discussies over Emmen en ons vooral bezig houden met onszelf degradatie is onontkoombaar en wie er nog in gelooft dat is ook prima ik hoop alleen niet dat zij achteraf teleurgesteld zijn. Doodziek van de degradatie en van die Chinese oplichters ben ik wel maar de kkd is zonder die belachelijke jong elftallen best wel leuk om te zien en ook best wel interessant als je ziet welke ploegen er nog meer inzitten tegenwoordig.
0
Maandag 12 april 2021 om 06:55 uur

BLEISWIJK-1

JerryFC schreef:

Waarom niet iets teruglezen en opzoeken ipv elk gedachte die bij je opkomt hier neer te kalken?

Zoals al 472x gezegd; de eerste twee zijn positief getest en de laatste is geblesseerd.
Ik zeg ook niet, dat dit niet zo is. Het gaat erom dat je enkel als collectief kan slagen. En jij wil het voor ze opnemen, prima.

Ik denk dat El Khayati, Mohktar en Adeykanye niet de voetballers zijn die zichzelf voor een ander kunnen wegcijferen. En daardoor niet passen in het elftal wat het nu moet laten zien.
Voor Kramer een ander verhaal. Die kan je er wel bij houden. Sowieso als invaller.

En wat moet je dan doen? Volgende keer weer El Khayati in de basis zetten. Ik zou het niet doen.

Ik was overigens vooral benieuwd hoe andere er tegenaan keken. Jij bent duidelijk voor. Maar zo was Marciano Vink gisteren duidelijk. Beter met minder kwaliteit voetballen en strijden.
0
Zaterdag 10 april 2021 om 09:39 uur

Advertentie

R.E.

Onnodig en helaas waarschijnlijk fataal dat Brood nu pas doorheeft welke spelers nog wel bereid en in staat zijn zich werkelijk in te spannen en vooral welke niet. Als hij dat eerder had begrepen (zo moeilijk was dat niet) had er inmiddels een evenwichtiger en beter op elkaar ingespeeld elftal gestaan en waren er ongetwijfeld ook meer punten gehaald.
0
Zaterdag 10 april 2021 om 03:44 uur

Jurriën

Laten we vooral hopen dat Willem 2, vvv en Emmen verliezen.
Maar dat zal wel niet.
0
Vrijdag 9 april 2021 om 22:00 uur

Puht

Dennis72 schreef:

Onze Haagse Kishna is nog minder.....
Ga weg joh. Kishna is zo belachelijk goed. Voor hem vooral lastig als de gaten die hij ziet achter de verdediging niet worden ingelopen door zn medespelers
0
Vrijdag 9 april 2021 om 21:00 uur

Nu online

Erik070, Bollie74, rien1, Marko1969, Teeg070, Rikkie1, GGordeau, guru en 103 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 123
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
2-0
13 mei 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Telstar
17 mei 2025 om 16:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 38 - 82
2 Excelsior * 38 - 74
3 Cambuur NC 38 - 71
4 ADO D.H. NC 38 - 70
5 Dordrecht NC 38 - 68
6 Graafsch. NC 38 - 65
7 Telstar NC 38 - 61
8 FC Emmen 38 - 56
9 Den Bosch NC 38 - 55
10 Jong AZ 38 - 52
11 FC Eindhoven 38 - 51
12 Roda JC 38 - 49
13 Helmond Sp. 38 - 46
14 VVV-Venlo 38 - 41
15 MVV Maastr. 38 - 40
16 TOP Oss 38 - 38
17 Jong Ajax 38 - 36
18 Jong PSV 38 - 30
19 Jong Utrecht 38 - 23
20 Vitesse -39 38 - 5